Obstawianie wydarzeń politycznych. U jakiego bukmachera stawiać na wybory i nie tylko?

Polityka, czy to nam się podoba, czy nie, to coś od czego trudno się odczepić. U jakich bukmacherów można obstawiać na wybory i nie tylko? Sprawdzamy legalne portale i piszemy, czy to aby na pewno opłacalne!

Obstawianie wydarzeń politycznych. U jakiego bukmachera stawiać na wybory i nie tylko?
Obstawianie wydarzeń politycznych. U jakiego bukmachera stawiać na wybory i nie tylko?

Zakłady bukmacherskie na politykę – dlaczego to tak popularne?

Polacy lubią politykę. Interesują się nią tak samo jak piłką nożną i mówi się nawet, że znają się na niej znacznie lepiej od niejednego eksperta (czujecie ironię, prawda?). Zresztą, w tej kwestii każdy ma swoje racje, do których chce przekonać innych. Jeżeli kiedykolwiek ktokolwiek z nas wszedł w dyskusję na polityczny temat przy rodzinnym stole, doskonale wie, iż rozmowa na tego typu tematy nie ma większego sensu. A skoro nie można nikogo przekonać do swoich poglądów, to może chociaż warto spróbować na nich zarobić?

Tu właśnie zatrzymujemy się przy tematyce zakładów bukmacherskich na politykę. Z dnia na dzień jest ich w sieci coraz więcej, a gracze z naszego kraju wydają się do nich przekonywać. Dlaczego? Czy chodzi tutaj tylko o potencjalny duży zarobek? A może istnieje przeświadczenie, że w polityce jest mniej układów, niż w meczach piłkarskich?

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Prawdopodobnie jest wiele powodów, które sprawiły, że obstawianie polityki stało się tak popularne. Ogromna zasługa w tym również polskich przepisów. Odkąd mamy wielu legalnych bukmacherów z licencją, znajdziemy u nich w ofercie znacznie więcej zakładów z rodzimym akcentem. Nie było tak wtedy, gdy w branży królowały takie marki jak Bet365, Bwin czy Unibet.

Gdzie można obstawiać politykę?

Zakłady na wydarzenia polityczne znajdziemy w zasadzie u każdego dobrze znanego legalnego bukmachera w naszym kraju. U jednych oferta tego typu jest większa, a u drugich mniejsza, ale raczej na palcach jednej ręki można policzyć strony, które w ogóle tą tematyką się nie zajmują.

Dobra wiadomość jest taka, że wszyscy z nas mogą sprawdzić się w obstawianiu polityki. Warunkiem koniecznym jest bycie osobą pełnoletnią. Jeżeli chcemy obstawiać w internecie, potrzebujemy też konta bankowego oraz profilu gracza na konkretnej stronie internetowej. Jedno i drugie w dzisiejszych czasach nie powinno stanowić żadnego problemu.

Przy wybieraniu bukmachera internetowego trzeba pamiętać o tym, by sprawdzać, czy aby na pewno granie u niego jest legalne. Łamanie przepisów hazardowych może skończyć się fatalnie, dlatego zawsze trzeba być w tej kwestii bardzo ostrożnym.

Najpopularniejsze są zawsze zakłady na wybory prezydenckie
Najpopularniejsze są zawsze zakłady na wybory prezydenckie

Czy opłaca się stawiać u bukmachera na wybory?

Raz na pięć lat wybory prezydenckie elektryzują cały kraj, podobnie jak dzieje się wtedy, gdy mamy wybory do parlamentu. Jeżeli w kwestii takich wydarzeń często przeczycie nas nie myli, na pewno powinniśmy zainteresować się zakładami bukmacherskimi na politykę. Ale czy to aby na pewno się opłaca?

Granie u bukmachera to niełatwa sztuka, bo przewidywanie niektórych scenariuszy nie jest przysłowiową bułką z masłem. Im jednak mniej prawdopodobne zdarzenie, tym więcej możemy zyskać. I teraz przyszedł czas, by zająć się opłacalnością obstawiania. Czy granie na politykę pozwala na zarabianie dużych pieniędzy?

Wszystko zależy głównie od tego, ile postawimy i na co. Jeżeli będziemy grać na faworytów, raczej nie mamy co liczyć na ogromne zyski, które będą na każdym robiły piorunujące wrażenie. Przykładowo: stawiając w pierwszej turze wyborów na faworyta wszystkich sondaży, za każdą zainwestowaną złotówkę możemy średnio zarobić około 60 groszy (minus podatek). Daje to raczej niewielki zysk, chociaż przy dużych stawkach jest to już nieco inna kwestia.

Polityka to przecież też jednak niespodzianki, a historia naszego kraju pamięta ich już sporo. Nie jest powiedziane, że typ zagrany po wysokim kursie nie ma prawa dać nam zarobić. I chociaż łatwo o to nie będzie, nikt nie mówi, by całkowicie rezygnować z grania na tego typu zdarzenia.

Granie na politykę vs na piłkę nożną – czy są jakieś różnice?

Zakłady na politykę
Zakłady na politykę

Prawdopodobnie wielu z was miało już okazję stawiać na mecze piłkarskie, natomiast na politykę już niekoniecznie. Czy zakłady na te zupełnie inne dziedziny mocno się od siebie różnią? Absolutnie nie!

Podobnie jak w futbolu, także w polityce stawiamy na to, kto zwycięży albo jaką różnicą punktową. W tym drugim przypadku mamy procenty zamiast goli, ale wszystko wygląda bardzo podobnie. Jeżeli nie mamy do czynienia z bukmacherką po raz pierwszy, nie powinniśmy mieć najmniejszych problemów z obstawianiem wyborów czy czegokolwiek innego niezwiązanego ze sportem.

Niestety, zakłady bukmacherskie na politykę to zazwyczaj niewiele promocji specjalnych. O ile bonusy na takie imprezy jak igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa Europy są standardem, trudno znaleźć stronę, która dawałaby niestandardowe prezenty na obstawianie wyborów itp.

STS to 29 PLN za samo założenie konta!

Skoro o bonusach mowa, na stronie internetowej www.STS.pl znaleźć można bardzo wiele zakładów na dziedziny niedotyczące sportu. Co ciekawe, nowi klienci mogą w tym przypadku wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym zagwarantować sobie zdobycie aż 29 PLN bez wpłaty! Jest to tak zwany bonus bez depozytu.

Założenie konta w STS to także nawet 1200 PLN ekstra przy wpłacie numer jeden. Nowi klienci otrzymują również bezpieczny kupon na STS Betgames, czyli możliwość zwrotu do 20 PLN w przypadku przegrania pierwszego zakładu w legalnych kartach (poker, wojna oraz bakarat).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button