Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty STS czy Fortuna?

Zbliża się 1 listopada, a więc święto z czerwoną kartką. W jakich godzinach można tego dnia grać u bukmacherów stacjonarnych STS, Fortuna, LV BET i Totolotek? Poznaj praktyczne informacje, które mogą się przydać!

Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty STS czy Fortuna?
Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty STS czy Fortuna?

Fortuna Wszystkich Świętych. Do której czynny bukmacher 1 listopada?

Jak wiadomo bukmacherzy w niedziele niehandlowe czynni są zupełnie normalnie, czyli tak, jak w każdy ostatni dzień tygodnia. A jak ma się sprawa z 1 listopada, który w tym roku przypada właśnie w niedzielę? Warto napisać coś na ten temat, ponieważ jest to dość problematyczna data dla typerów.

Jeżeli ktoś będzie chciał zawrzeć kupon u bukmachera w dniu 1 listopada, musi liczyć się z tym, że nie zrobi tego tak, jak w każdy normalny dzień. Bukmacherzy w pierwszą dobę jedenastego miesiąca nie będą działać do długich godzin wieczornych – tak jest tylko w przypadku weekendów w normalnym okresie.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Nie jest prawdą, że we Wszystkich Świętych bukmacherzy działają jak w normalne niedziele. 01.11.2020 to specjalna data w kalendarzu wielu osób i dlatego punkty stacjonarne będą dostępne dla typerów tylko w określonych, specjalnie przygotowanych godzinach albo są całkowicie zamknięte. Sprawdźmy, jak to wygląda w tym roku.

STS 1 listopada. Godziny otwarcia

Bukmacher STS 1 listopada nie będzie w tym roku czynny w ogóle, a więc punkty tej marki będą całkowicie zamknięte. Nie będą od tego obowiązywać pewne wyjątki, dlatego w tym przypadku nie ma sensu pytanie się o konkrety pracownika danego punktu. Zakłady STS we Wszystkich Świętych 2020 działać nie będą i jest to już potwierdzona informacja.

Na każdym punkcie stacjonarnym firmy bukmacherskiej pojawiły się już informacje o tym, do której będą czynne punkty w świąteczne, listopadowe dni. Niektórzy gracze mogą być zawiedzeni tym, iż STS godziny otwarcia na 1 listopada zmienił tak, że typowanie nie będzie możliwe w ogóle.

Bukmacher STS 1 listopada jest u ciebie zamknięty? To nie problem, bo teraz można skorzystać z oferty internetowej na stronie www.STS.pl, która jest dostępna dla wszystkich chętnych. Nie trzeba martwić się o długie procesy rejestracyjne – w przypadku marki STS trwa to mniej niż kilkadziesiąt sekund, a dodatkowo można zgarnąć bonus powitalny na start!

Firma bukmacherska STS dla nowych klientów przygotowała pakiet premii, na który składają się aż trzy prezenty. Oto, co można otrzymać:

  • 29 PLN bez depozytu za wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  • 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na konto typerskie
  • 20 PLN jako bezpieczny kupon do wykorzystania w STS Betgames, czyli w pokerze na pieniądze, wojnie oraz innych kartach online.
Strona bukmachera STS będzie działać 1 listopada normalnie
Strona bukmachera STS będzie działać 1 listopada normalnie

Konto za darmo można w każdej chwili założyć na www.STS.pl.

Fortuna, Totolotek i LV BET punkty stacjonarne 1 listopada. Czy te zakłady będą działały?

W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach Europy, punkty naziemne bukmacherów przestają się pomału liczyć na rynku typerskim. Nadal jednak znajdziemy osoby, które są wierne tradycji i nie zamierzają zmieniać swoich starych przyzwyczajeń. Dla takich graczy dzień jak 1 listopada to pewien kłopot, gdyż bukmacherzy nie działają w nim według normalnych zasad.

Złą wiadomością jest na pewno to, że Fortuna 1 listopada będzie nieczynna i jest to informacja potwierdzona oficjalnie. Podobnie będzie z oddziałami firm Totolotek oraz LV BET.

Specjalny bonus tylko teraz. Kasa bez depozytu!

Przez całą dobę, we wszystkie dni w roku można grać, między innymi, na stronie www.Betfan.pl, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski. Gracze, którzy założą konto u tego legalnego bukmachera, otrzymują na dzień dobry nawet 3000 złotych, w tym do 600 PLN w zakładach bez ryzyka oraz 15 darmowych zakładów do wykorzystania na sporty wirtualne, e-sport oraz tradycyjne dyscypliny. Aktywny kod promocyjny brzmi tutaj „BETONLINE„.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Bonus na start przygotował też dla graczy bukmacher Fortuna. Na stronie internetowej www.eFortuna.pl możliwe jest zgarnięcie 20 PLN na start z kodem „BETONLINE” (jako Fortuna bonus bez depozytu), ,a oprócz tego również do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i 200 PLN jako zakład bez ryzyka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button