Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty STS czy Fortuna?

Przed nami 1 listopada 2023, a więc święto z czerwoną kartką. W jakich godzinach można tego dnia grać u bukmacherów stacjonarnych STS, Fortuna, Superbet, LV BET i innych? Poznaj praktyczne informacje, które mogą się przydać!

Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty STS czy Fortuna?
Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty STS czy Fortuna?

Fortuna Wszystkich Świętych. Do której czynny bukmacher 1 listopada?

Jak wiadomo bukmacherzy w niedziele niehandlowe czynni są zupełnie normalnie, czyli tak, jak w każdy ostatni dzień tygodnia. A jak ma się sprawa z 1 listopada 2023, który przypada w środę? Warto napisać coś na ten temat, ponieważ jest to dość problematyczna data dla typerów.

Jeżeli ktoś będzie chciał zawrzeć kupon u bukmachera w dniu 1 listopada, musi liczyć się z tym, że nie zrobi tego tak, jak w każdy normalny dzień. Bukmacherzy w pierwszą dobę jedenastego miesiąca nie będą działać do długich godzin wieczornych – tak jest tylko w przypadku weekendów w normalnym okresie, a tak zwany „długi weekend” się do takich nie zalicza, gdyż jest nazwą tylko umowną. Nie ma tutaj znaczenia fakt, iż tym razem Wszystkich Świętych wypada w środę.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Nie jest prawdą, że we Wszystkich Świętych bukmacherzy działają jak jak w niedziele. 01.11.2023 to specjalna data w kalendarzu wielu osób i dlatego punkty stacjonarne będą dostępne dla typerów tylko w określonych, specjalnie przygotowanych godzinach albo są całkowicie zamknięte. Sprawdźmy, jak to wygląda w tym roku.

STS 1 listopada. Godziny otwarcia

Bukmacher STS 1 listopada nie będzie w tym roku czynny w ogóle, a więc punkty tej marki będą całkowicie zamknięte. Nie będą od tego obowiązywać pewne wyjątki, dlatego w tym przypadku nie ma sensu pytanie się o konkrety pracownika danego punktu. Zakłady STS we Wszystkich Świętych 2023 działać nie będą i jest to już potwierdzona informacja.

Bonusy na Wszystkich Świętych. Co można zgarnąć za rejestrację u bukmachera?
👇 👇 👇

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Na każdym punkcie stacjonarnym firmy bukmacherskiej pojawiły się już informacje o tym, do której będą czynne punkty w świąteczne, listopadowe dni. Niektórzy gracze mogą być zawiedzeni tym, iż STS godziny otwarcia na 1 listopada zmienił tak, że typowanie nie będzie możliwe w ogóle. Można sobie – na szczęście – z tym poradzić.

Bukmacher STS 1 listopada jest u ciebie zamknięty? To nie problem, bo teraz można skorzystać z oferty internetowej na stronie www.STS.pl, która jest dostępna dla wszystkich chętnych. Nie trzeba martwić się o długie procesy rejestracyjne – w przypadku marki STS trwa to mniej niż kilkadziesiąt sekund, a dodatkowo można zgarnąć bonus powitalny na start!

Firma bukmacherska STS dla nowych klientów przygotowała pakiet premii, na który składają się aż trzy prezenty. Oto, co można otrzymać:

  • 100 PLN bez ryzyka za wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  • 100% do 300 PLN przy I wpłacie na konto
  • 50% do 500 PLN przy II depozycie
  • 50% do 700 PLN przy III doładowaniu profilu gracza
  • Specjalne zadania warte dodatkowe 60 PLN

Firma bukmacherska STS działa w naszym kraju legalnie, ale mogłaby otworzyć punkty, gdyby tylko tego chciała. Zdaje się jednak, iż ostatnie lata pokazały tej marce to, że zainteresowanie zakładami stacjonarnymi 1 listopada jest niewielkie. Szczególnie, iż w dzisiejszych czasach dosłownie każdy może postawić kupon online i robi się to w ciągu chwili.

Legalny bukmacher STS online
Legalny bukmacher STS online

Fortuna i LV BET punkty stacjonarne 1 listopada. Czy te zakłady będą działały?

W Polsce, podobnie jak w wielu innych krajach Europy, punkty naziemne bukmacherów przestają się pomału liczyć na rynku typerskim. Nadal jednak znajdziemy osoby, które są wierne tradycji i nie zamierzają zmieniać swoich starych przyzwyczajeń. Dla takich graczy dzień jak 1 listopada to pewien kłopot, gdyż bukmacherzy nie działają w nim według normalnych zasad.

Złą wiadomością jest na pewno to, że Fortuna 1 listopada będzie nieczynna i jest to informacja potwierdzona oficjalnie. Podobnie będzie z oddziałami LV BET, chociaż tutaj mogą się zdarzyć pewne wyjątki, dlatego iż każdy najemca lokalu sam decyduje o tym, czy chce danego dnia pracować i przyjmować klientów, czy nie.

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl możliwe jest zgarnięcie 20 PLN na start z kodem „BETONLINE” (jako Fortuna bonus bez depozytu). Na samym początku jest tutaj do odebrania zakłady bez ryzyka do 600 PLN i dodatkowe 10 PLN od razu po dokonaniu pierwszego depozytu. U bukmachera Fortuna można obstawiać w wyznaczonych godzinach bez podatku, a typowanie live podlega tej promocji przez całą dobę!

Forbet, Etoto, Totolotek we Wszystkich Świętych 2023 (środa)

1 listopada nie powinno się zbyt mocno opierać na punktach stacjonarnych, dlatego im wcześniej pomyśli się o założeniu konta internetowego, tym lepiej. Szczególnie, że coraz więcej bukmacherów decyduje się na przeniesienie swojej działalności jedynie do internetu. W ostatnim czasie z rynku zniknęły chociażby Etoto punkty stacjonarne oraz lokale Totolotek. Z racji tego, że już są one dla graczy niedostępne, to jak najbardziej oczywiste, że nie zagramy u nich w najbliższą świąteczną środę. Możliwe jest to za to przez internet:

  • Na www.Etoto.pl można otrzymać 200% premii od pierwszej wpłaty – jedyny w Polsce bonus tego typu i do tego bez obrotu!

Bukmacherzy internetowi i specjalne premie na start

Przez całą dobę, we wszystkie dni w roku można grać, między innymi, na stronie www.Betfan.pl, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski. Gracze, którzy założą konto u tego legalnego bukmachera, otrzymują na dzień dobry nawet 300 PLN w ramach bonusu 200%.

Na tym jeszcze nie koniec! Zobaczcie, gdzie jeszcze i co konkretnie jest do otrzymania:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 278

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button