Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty?

Zbliża się 1 listopada, a więc święto z czerwoną kartką. W jakich godzinach można tego dnia grać u bukmacherów stacjonarnych? Poznaj praktyczne informacje, które mogą się przydać!

Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty?
Bukmacherzy stacjonarni 1 listopada. Do której czynne punkty?

Fortuna Wszystkich Świętych. Do której czynny bukmacher 1 listopada?

Jak wiadomo bukmacherzy w niedziele niehandlowe czynni są zupełnie normalnie, czyli tak, jak w każdy ostatni dzieńļ tygodnia. A jak ma się sprawa z 1 listopada? Warto napisać coś na ten temat, ponieważ jest to dość problematyczna data dla typerów.

Jeżeli ktoś będzie chciał zawrzeć kupon u bukmachera w dniu 1 listopada, musi liczyć się z tym, że nie zrobi tego tak, jak w każdy normalny piątek. Bukmacherzy w pierwszym dniu jedenastego miesiąca nie będą działać do długich godzin wieczornych – tak jest tylko w przypadku początków weekendów w normalnym okresie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nie jest prawdą, że we Wszystkich Świętych bukmacherzy działają jak w normalne niedziele. 01.11.2019 to specjalna data w kalendarzu wielu osób i dlatego punkty stacjonarne będą dostępne dla typerów tylko w określonych, specjalnie przygotowanych godzinach.

STS 1 listopada. Godziny otwarcia

Punkty Fortuny czynne będą od godziny 9:30 do 14:30. Mogą od tego obowiązywać pewne wyjątki, dlatego najlepszym sposobem jest zawsze zapytanie się o konkrety pracownika danego punktu, do którego zazwyczaj chodzimy.

Na każdym punkcie stacjonarnym firmy bukmacherskiej pojawiły się już informacje o tym, do której będą czynne punkty w świąteczne, listopadowe dni. Warto zatem udać się w miejsce oddziału i sprawdzić interesujące nas dane.

Bukmacher 1 listopada był u ciebie zamknięty? To nie problem, bo teraz można skorzystać z oferty internetowej, która jest dostępna dla wszystkich chętnych. Nie trzeba martwić się o długie procesy rejestracyjne – niektóre firmy nawet nie wymagają od graczy natychmiastowej weryfikacji danych!

Specjalny bonus tylko teraz. Kasa bez depozytu!

Przez całą dobę, we wszystkie dni w roku można grać, między innymi, na stronie www.Betfan.pl. Gracze, którzy założą konto u tego legalnego bukmachera, otrzymują na dzień dobry do 3000 złotych, a także 100 zł jako Zakład Bez Ryzyka z kodem promocyjnym „BETFAN„.

Bukmacher internetowy STS też ma dla graczy specjalną promocję na długi weekend. Tylko teraz nowo zarejestrowani na www.STS.pl mogą otrzymać 29 PLN bez depozytu na obstawianie oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na konto typerskie.

Uwaga! W STS obowiązuje kod promocyjny BETONLINE i tylko on uprawnia do odbioru wszystkich premii, o jakich napisaliśmy powyżej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Back to top button
Close