Bukmacher Betclic bukmacher online BetClic.pl – strona internetowa, aplikacja mobilna 2019

BetClic.pl – strona internetowa, aplikacja mobilna 2019

Maks
6143 views

BetClic.pl w 2019 powrócił do naszego kraju w roli legalnego bukmachera. Pod jakim adresem dostępna jest jego strona internetowa? Czy aplikacja mobilna jest darmowa i można z niej korzystać na Androidzie oraz iOS-ie? Poznaj odpowiedzi na te oraz masę innych pytań!

betclic w polsce bukmacher
BetClic.pl – strona internetowa, aplikacja mobilna 2019

Betclic.pl wraca do gry!

To fantastyczna wiadomość dla wszystkich graczy zakładów sportowych, nareszcie wielka marka będzie dostępna dla Polaków legalnie. Jeszcze do niedawna można było wejść tylko na europejską domenę BetClic. Gracze z Polski mogą już jednak korzystać z polskiej odmiany portalu. Dostępna jest ona pod adresem Betclic.pl – i to jest jedyna oficjalna strona tej marki w naszym państwie!

Betclic przygotował dla graczy również aplikację mobilną na smartfony. Dostępna jest całkowicie za darmo i to zarówno w przypadku tabletów oraz smartfonów. Program przenośny bukmachera można wykorzystywać na dwóch systemach – Android oraz iOS.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Oficjalnie bukmacher Betclic wystartował w lipcu 2019 i od tego momentu jest w nim dostępny specjalnie przygotowany Betclic kod promocyjny. Jego wpisanie jest opcjonalne, ale trzeba liczyć się z tym, iż tylko przy zapisywaniu się do buka jest taka możliwość! Obecnie aktualny kod promocyjny do bukmachera Betclic to: KOD500

“To świetna wiadomość dla wszystkich raczy, którzy czekają na zagranicznego bukmachera. Betclic jest znany wielu typerom i na pewno będą czekać na takiego znanego bukmachera jak ten” – opinia z forum betonline.net.pl

“Betclic to marka, która chyba każdy gracz zakładów bukmacherskich zna, cieszę się, że będzie można znowu obstawiać u tego bukmachera bo to naprawdę świetny bukmacher internetowy. Oby kursy i oferta zakładów była lepsza niż u innych buków w Polsce.”

Legalny bukmacher Betclic nareszcie w Polsce

Polscy gracze bardzo długo nie mogli doczekać się powrotu BetClic. Wszyscy byśmy chcieli, by był to dopiero początek zmian czekających nas w branży bukmacherskiej w Polsce.

Betclic.pl to tak naprawdę pierwsza znana zagraniczna marka, która zdecydowała się uzyskać licencję na legalne przyjmowanie zakładów w naszym kraju. Cóż, mamy nadzieję, że wkrótce kolejne marki (może Bet365 bądź Unibet?) zdecydują się pójść tym krokiem.


Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu. 

Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy każdego dnia!


BEM Operations Limited (operator betclic.pl) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image