BetClic.pl – strona internetowa, aplikacja mobilna 2023

BetClic.pl powrócił do naszego kraju w roli legalnego bukmachera. Pod jakim adresem dostępna jest jego oferta na rok 2023? Czy aplikacja mobilna jest darmowa i można z niej korzystać na Androidzie oraz iOS-ie? Poznaj odpowiedzi na te oraz masę innych pytań!

betclic w polsce bukmacher
BetClic.pl – strona internetowa, aplikacja mobilna 2023

Betclic.pl wraca do gry!

To fantastyczna wiadomość dla wszystkich graczy zakładów sportowych, nareszcie wielka marka będzie dostępna dla Polaków legalnie – tak pisano w momencie, gdy Betclic w Polsce otrzymał licencję Ministerstwa Finansów. Faktycznie, jeszcze do niedawna można było wejść tylko na europejską domenę BetClic.

Gracze z Polski mogą już jednak teraz korzystać z polskiej odmiany portalu. Dostępna jest ona pod adresem Betclic.pl – i to jest jedyna oficjalna strona tej marki w naszym państwie!

To najlepszy dowód na to, że stereotyp legalnego bukmachera w Polsce nie jest prawdziwy. Nie są zgodne z prawem tylko te strony, które są mało atrakcyjne i dają niewielkie bonusy. Betclic to przecież marka doskonale rozpoznawalna w całej Europie, a jej główna siedziba mieści się we Francji.

Betclic aplikacja mobilna

Betclic przygotował dla graczy również aplikację mobilną na smartfony. Dostępna jest całkowicie za darmo i to zarówno w przypadku tabletów oraz smartfonów. Program przenośny bukmachera można wykorzystywać na dwóch systemach – Android oraz iOS.

Pobranie apki zajmuje tylko chwilę, a obstawianie w niej jest sporym ułatwieniem. Warto przy tym dodać, że w programie na smartfony dostępna jest pełna oferta zakładów, a do tego darmowe mecze w formie streamów wideo.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Jeżeli chcemy pobrać apkę Betclic, musimy przejść do działu z promocjami i bonusami i dopiero tam znaleźć link bezpośredni do dwóch wersji mobilnego bukmachera – jednej na iOS i drugiej na system Android.

Znacznie łatwiej wygląda pobieranie na iPhone’y czy iPady. W przypadku sprzętu Apple pozostaje graczom wejść do AppStore i odnaleźć odpowiedni program. Cały proces nie zajmuje nawet 60 sekund!

Jak pobrać aplikację Betclic? ZOBACZ VIDEO:

Betclic kod promocyjny 2023

Oficjalnie bukmacher Betclic wystartował w lipcu 2019 i od tego momentu jest w nim dostępny specjalnie przygotowany Betclic kod promocyjny. Jego wpisanie jest opcjonalne, ale trzeba liczyć się z tym, iż tylko przy zapisywaniu się do buka jest taka możliwość! Obecnie aktualny kod promocyjny do bukmachera Betclic to: KOD550.

Owszem, wpisanie kodu rzeczywiście nie jest konieczne, ale tylko w ten sposób można uzyskać cashback od przegranej o limitowanej wartości. Jeżeli nie podamy kodu, otrzymamy tylko taki bonus, jaki dostępny jest dla wszystkich!

Gdzie dokładnie wpisuje się kod? Odpowiednia rubryka jest bardzo dobrze widoczna w formularzu rejestracyjnym. Wszystko można załatwić w przeciągu kilku chwil – legalnie, bezpiecznie i bez opłat! :)

Betclic Polska opinie graczy

„To świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy uwielbiają zagranicznych bukmacherów. Betclic jest znany wielu typerom i na pewno nie dzieje się to bez powodu” – opinia z forum betonline.net.pl

„Betclic to marka, która chyba każdy gracz zakładów bukmacherskich zna, cieszę się, że można znowu obstawiać u tego bukmachera bo to naprawdę świetny bukmacher internetowy. Kursy i oferta zakładów jest moim zdaniem lepsza niż u innych buków w Polsce.”

„Bardzo dobry bukmacher. Wiele promocji, bonus na start jako cashback i możliwość oglądania meczów online. Czy można chcieć czegoś więcej?

To tylko niektóre dotyczące marki Betclic opinie graczy. Trzeba przyznać, że bukmacher skradł serca polskim typerom, a oni naprawdę potrzebowali zagranicznego bukmachera z prawdziwego zdarzenia.

Betclic Polska to jedna z tych marek, którym zawsze przyglądamy się bardzo uważnie. Na pewno zostaniecie poinformowani, gdy opinie na jej temat będą się radykalnie zmieniać! Zawsze staramy się pisać tylko o takich bukmacherach, które mają do zaoferowania coś naprawdę dobrego!

betclic promocja boost
betclic promocja boost

Legalny bukmacher Betclic w Polsce – kiedy Bet365 i Unibet?

Polscy gracze bardzo długo nie mogli doczekać się powrotu BetClic. Wszyscy byśmy chcieli, by był to dopiero początek zmian czekających nas w branży bukmacherskiej w Polsce.

Betclic.pl to tak naprawdę pierwsza znana zagraniczna marka, która zdecydowała się uzyskać licencję na legalne przyjmowanie zakładów w naszym kraju. Cóż, mamy nadzieję, że wkrótce kolejne marki (może Bet365 bądź Unibet?) zdecydują się pójść tym krokiem.


Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 550 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu. 

Aktualny kod promocyjny to KOD550. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 550 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy każdego dnia!


BEM Operations Limited (operator betclic.pl) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button