Bukmacher Legalny bukmacher Rejestracja w STS. Poradnik dla początkujących

Rejestracja w STS. Poradnik dla początkujących

Maks
1402 views

Planujesz założenie konta u bukmachera internetowego STS? Zobacz poradnik dla początkujących w formie wideo, który wyjaśni ci, jak rozpocząć obstawianie online!

Rejestracja w STS. Poradnik dla początkujących
Rejestracja w STS. Poradnik dla początkujących

Jak założyć konto na STS?

Każdy, kto chce zarejestrować się w STS, musi przede wszystkim wypełnić formularz online, który dostępny jest na stronie bukmachera. Z racji tego, że jakiegoś czasu dostępne jest konto tymczasowe STS, nie trzeba od razu weryfikować podanych przez siebie danych.

Jeżeli chcemy otrzymać na początku przygody z bukmacherką online specjalny bonus 29 PLN za darmo, wystarczy, iż wpiszemy kod promocyjny STS. Jest on obecnie aktywny i pozwala na otrzymanie premii jeszcze przed dokonaniem wpłaty na swoje konto w STS.

Darmowe obstawianie u bukmachera STS

Po założeniu konta nie powinieneś mieć większego problemu, by przekonać się, jak postawić kupon w STS w internecie. Jest to bardzo proste, ale obiecujemy, że wkrótce przygotujemy materiał poradnikowy także i dla tych, co szukają podobnych informacji.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

ZOBACZ JUŻ TERAZ poradnik, który pokazuje jak założyć konto w STS z bonusem 29 PLN za free!

Jeżeli po wykorzystaniu pierwszej premii uznasz, że STS to bukmacher dla ciebie, będziesz mógł dokonać wpłaty i dzięki temu zgarnąć nawet 1000 PLN. Wartość doładowania zależy głównie od tego, ile zdeponujesz. Wynosi dokładnie 100% wartości twojego przelewu!

Przypominamy, że w zestawieniu legalni bukmacherzy 2019 marka STS zajmuje bardzo wysokie miejsce. Każdego dnia rejestruje się w niej bardzo wielu graczy, a od pewnego czasu działa ona legalnie już nie tylko na terenie Polski, ale także w wielu miastach Europy!

Chcesz założyć konto u innego buka? Zobacz już teraz aktualny ranking bukmacherów!


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image