STS kod promocyjny. Jak odebrać bonus bez depozytu?

Wystarczy podać przy rejestracji w STS kod promocyjny, aby już na start otrzymać darmowy bonus bez depozytu na obstawianie meczów!

STS kod promocyjny. Jak odebrać bonus bez depozytu?
STS kod promocyjny. Jak odebrać bonus bez depozytu?

STS bonus bez depozytu

Legalny bukmacher STS bez dwóch zdań może być uznawany za jednego z najlepszych w Polsce. Na pewno jest dobrze rozpoznawalny w naszym kraju i ma największy udział w rynku, co także najlepiej świadczy o jego aktualnej ofercie dostępnej na stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Gracze bukmachera STS chwalą sobie przede wszystkim ofertę zakładów z piłki nożnej, tenisa i siatkówki, jeśli więc obstawiasz te dyscypliny sportowe to bukmacher STS na pewno będzie w Twoim guście. Oprócz tego opinie o STS wskazują o bardzo dobrych bonusach dla graczy, darmowych promocjach bukmacherskich na konkretne wydarzenia, a także dość niskiej marży, którą może się ten bukmacher pochwalić.

„Kiedyś grałem w STS w punkcie stacjonarnym, dzisiaj po wielu latach przeszedłem na internetowe zakłady i uważam, że obecny STS może konkurować z najlepszymi bukmacherami na świecie, szczególnie że gramy legalnie, a więc bezpiecznie.” – opinia z forum betonline.net.pl

„Obecnie STS daje największy bonus bez depozytu ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Jak się wpisze podczas rejestracji w STS kod promocyjny: BETONLINE to po chwili na konto zostaje dopisywane 29 PLN, które możemy wykorzystać na obstawianie meczów.”

Kod promocyjny STS

Każdy nowy gracz, który chce dokonać rejestracji online, może wykorzystać specjalny STS kod promocyjny. Nie jest to nic skomplikowanego – wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać w odpowiedniej rubryce kod promocyjny „BETONLINE„. Co dzięki temu można zyskać? Nie jeden, ale aż dwa bonusy powitalne na start!

Premia powitalna 1200 PLN

Przy rejestracji w STS odbieramy bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, natomiast przy pierwszej wpłacie do zgarnięcia jest pełna jego wartość w formie prezentu i to aż do 1000 PLN! Wszystko to dostępne jest jedynie dla nowych klientów! To jeden z najwyższych obecnie bonusów od legalnych bukmacherów w Polsce. Warto skorzystać póki jeszcze jest dostępna promocja.

W chwili obecnej da się założyć tak zwane konto tymczasowe STS. Dzięki niemu przy zapisywaniu się do bukmachera nie musimy podawać niczego poza podstawowymi informacjami na swój temat. Co najważniejsze, nie jest wymagane przesyłanie skanu dokumentów tożsamości takich jak dowód czy paszport.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Mówimy o marce z licencją Ministerstwa Finansów, dlatego rejestracja u niej jest jak najbardziej zgodna z prawem i bezpieczna. Kod promocyjny jest, oczywiście, opcjonalny i nie musimy z niego korzystać, jeśli nie chcemy na start otrzymać bonusu na obstawianie.

Chcesz być informowany na bieżąco o tym, co dzieje się w STS oraz u innych bukmacherów dostępnych w Polsce? Zapisz się do naszych powiadomień, a nie ominie cię żadna promocja czy bonus!

Tak, Polski bukmacher STS oferuje darmowy bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE

Aktualny kod promocyjny STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl

Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, tenisa, siatkówki dostępne są na ekranie monitora i smartfona. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button