Ranking bukmacherów 2023 – Jaki jest najlepszy?

Aktualny ranking bukmacherów, jaki jest najlepszy bukmacher 2023 roku według graczy? Ranking bukmacherów 2023 powstał po to, aby wyłonić najlepszych obecnie bukmacherów w Polsce. Zestawienie to, powstało na podstawie kilku najważniejszych czynników. Szczególną uwagę zwracaliśmy na bonus powitalny, opinie graczy, premie bez depozytu, kursy, promocje i obstawianie bez podatku!

Ranking bukmacherów 2023 - Jaki jest najlepszy?
Ranking bukmacherów 2023 – Jaki jest najlepszy?

Dodatkowo braliśmy również kwestie zakładów na żywo, oraz kontakt z obsługa klienta. Ostatnim czynnikiem były opinie graczy o bukmacherach, bo przecież to dla graczy powstaje ten ranking bukmacherów, więc nie mogło ich zabraknąć.

Ranking bukmacherów – Który bukmacher najlepszy w Polsce 2023?

Zaprezentowany ranking bukmacherów 2023 jest jedynie naszą subiektywną oceną na podstawie doświadczeń, analizy i badań przeprowadzonych przez naszą firmę w ostatnich latach. Każdego miesiąca ranking bukmacherów jest uaktualniany o nowe bonusy i promocje. Oczywiście, wielu osobom to zestawienie może pozwolić odpowiedzieć na pytanie, jaki bukmacher najlepszy w roku 2023 i dlaczego.

Warto mieć na uwadze, że każdy z nas jest nieco inny i może mieć odmienne potrzeby. Jeżeli jesteście osobami, którym zależy głównie na wysokim bonusie, zwracajcie główną uwagę właśnie na to. Takie podejście niekoniecznie musi być prawidłowe, ale na pewno warto się o tym przekonać na własnej skórze!

Najlepszy bukmacher 2023STS
Najlepszy bonus 2023Superbet
Najlepsza oferta 2023Fortuna
Najlepsza aplikacja 2023Etoto
Najlepsze kursy 2023Betfan
Najlepszy nowy bukmacher 2023GoBet
Ranking najlepszych bukmacherów 2023

W jaki sposób należy czytać ranking bukmacherów 2023? Na samym końcu wyjaśniamy, że naszym celem nie było przedstawienie zestawienia, w którym będziemy całkowicie rugać niektóre marki, natomiast inne stawiać na piedestale. Uważamy, że każdy sam musi podjąć decyzję dotyczącą tego, gdzie obstawiać, a nikt nie powinien oceniać cudzych wyborów. Chcieliśmy jedynie podpowiedzieć, jakie marki cieszą się największą popularnością wśród graczy i dlaczego tak właśnie jest. Liczymy na to, że wiele osób znajdzie tutaj to, czego szukało najbardziej – jasnych odpowiedzi na istotne kwestie związane z zakładami online.

Nie zajmujemy się tutaj tym, co można znaleźć u bukmacherów stacjonarnych, a powód jest prosty – nie są to miejsca, które są już często odwiedzane przez zapalonych miłośników typowania. Chcemy wychodzić naprzeciw aktualnym trendom, a przede wszystkim próbujemy zrozumieć oczekiwania współczesnych typerów. Właśnie dla nich powstało to miejsce – tutaj mogą zapoznać się z ofertami konkretnych stron i wybrać taką, która zdaje się być dla nich najbardziej odpowiednia.

Fortuna forum. Zarobki lepsze dzięki Strefie Typera?
Fortuna wygrany kupon

Ranking najlepszych bukmacherów – Legalne zakłady sportowe online

Wiele osób pyta się, czym tak naprawdę warto się kierować przy wyborze bukmachera, czy ranking bukmacherów jest uczciwy, a może sponsorowany. Nie ma na uniwersalnej odpowiedzi, ale na pewno są pewne czynniki, które warto mieć na uwadze bez względu na wszystko! 

Jeżeli lubicie obstawiać mecze online na żywo, zwróćcie uwagę, jak dużo tego rodzaju zakładów znajdziecie na konkretnej stronie. Nie lekceważcie także opinii innych o bonusach oferowanych w danym miejscu. Różnego rodzaju oferty i bonusy to coś, co zawsze warto mieć do dyspozycji!

Legalność to podstawowa cecha, której należy doszukiwać się u swojego potencjalnego nowego bukmachera. Nie warto zakładać konta tam, gdzie nie jest to dozwolone w polskim prawie. Oczywiście, ranking bukmacherów jest tylko podpowiedzią, ale jest też przecież tworzony po to, żeby czerpać z niego informacje na temat marek dostępnych na polskim rynku.

Legalne zakłady sportowe to jedno, ale nie zapominajmy też o innych ważnych aspektach, na które warto zwrócić uwagę przy wybieraniu bukmachera. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, o jakich trzeba pamiętać.

✅ Najlepszy bukmacher 2023 – którego wybrać i dlaczego? ✅

 • Oferta bukmachera musi odpowiadać naszym potrzebom
 • Bonus powitalny może, ale nie musi być wysoki – ważne, żeby był łatwy do odebrania
 • Liczą się tylko firmy działające legalnie – w innym przypadku narażamy się na spore kłopoty!
 • W dzisiejszych czasach przydaje się nowoczesna aplikacja mobilna
 • Niezmiennie ważne jest, by bukmacher posiadał dobry support klienta

Każdy powinien znaleźć bukmachera, który najmocniej spełnia jego oczekiwania względem miejsca do obstawiania. Ważne jest to, by było wszystko w stu procentach legalne. Oczywiście, nie można zapominać o pewnych elementach dobrej oferty, czyli supporcie czy aplikacji mobilnej. Nie są to narzędzia niezbędne do gry, ale bardzo się przydają i to bez względu na to czy działamy regularnie, czy raczej tylko typujemy kupony sporadycznie.

W tym miejscu przedstawiamy ofertę najbardziej znanych firm bukmacherskich w naszym kraju. Wydaje się, że każdy powinien coś dla siebie znaleźć.

Ranking bukmacherów 2023 – Kody promocyjne na bonusy

Wbrew temu, co można przeczytać w niektórych miejscach, żaden kod bonusowy nie jest niezbędny do tego, by otrzymać bonus powitalny na start. Jeżeli jednak znajdziecie na naszej stronie informację o jakimś haśle promocyjnym, zazwyczaj jego wpisanie pozwala na zdobycie dodatkowych pieniędzy na obstawianie.

Na ten moment bardzo wielu bukmacherów oferuje graczom bonusy z kodami. To swego rodzaju nowy trend, który wydaje się nie tylko podobać samym organizatorom, ale również typerom. Oczywiście, smaczku dodaje fakt, że hasło bonusowe może być podane jedynie na samym początku przygody z daną firmą, a więc regularnie grający gracz nie może korzystać z tej premii!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Na końcu rankingu bukmacherów 2023 znajdziecie zestawienie wszystkich kodów promocyjnych, które można wpisać na legalnych stronach online. A oto mały przedsmak:

 • Na www.STS.pl kod promocyjny „BETONLINE” pozwala na zdobycie 100 PLN bez ryzyka!
 • Na www.eFortuna.pl kod promocyjny „BETONLINE” daje 20 PLN bez wpłaty

Na końcu tego materiału znajduje się zestawienie, które podaje, jakie można wpisać kody promocyjne na konkretnych stronach. Tym samym łatwo jest sprawdzić, co dokładnie oferuje konkretne hasło premiowe. To znakomita wiadomość dla tych, którzy szukają skompresowanych danych zawierających tylko to, co najistotniejsze.

Kody promocyjne nie muszą być podawane, ale bez nich niekiedy nie można otrzymać wielu promocji na start, a gracze chcą na dobry początek zgarnąć zawsze możliwie jak najwięcej. Dostępne są na rynku dwa rodzaje kodów – dla nowych graczy oraz stałych klientów bukmachera.

 • Kody promocyjne dla nowych klientów – mogą być podane tylko przy rejestracji konta. Najczęściej zapewniają dostęp do limitowanych ofert specjalnych i ekskluzywnych premii, które są tylko dla nielicznych.
 • Kody promocyjne dla stałych klientów – wpisuje się je przy dokonywaniu wpłaty. Przy okazji różnego rodzaju promocji bukmacherzy proponują dodatkowe środki, freebety i inne. Najczęściej trzeba przy tym dokonać odpowiedniego depozytu.

Z jednej strony powinno się przy szukaniu bukmachera sprawdzać to, gdzie dostępne są kody dla nowych klientów, a powód jest oczywisty. Z drugiej – nie zapominać należy, że konto zakłada się tylko jeden raz, więc tak naprawdę to promocje dla stałych klientów powinny interesować każdego najbardziej. Każdy powinien sam sobie odpowiedzieć na pytanie – woli otrzymać jeden bonus na start czy może wiele w ciągu roku.

Ranking najlepszych bukmacherów – Legalne firmy w 2023 roku

Musimy pamiętać, by grać tylko i wyłącznie w firmach bukmacherskich, które posiadają licencję na przyjmowanie zakładów w naszym kraju. Takich marek jest ponad 10, a wszystkie z nich znajdują się na dostępnej u nas liście legalnych bukmacherów.

W naszym zestawieniu nie bez powodu zabrakło takich znanych stron jak Bet365 czy 1xBet. Mimo że sporo się o nich mówi wśród polskich typerów, nie są to portale z zezwoleniem Ministerstwa Finansów, a gra u nich wiąże się z przykrymi konsekwencjami prawnymi. 

Przy wybieraniu bukmachera na pewno duże znaczenie powinny mieć też kursy bukmacherskie. Co by nie mówić, prędzej czy później to one przejmują kontrolę nad zyskami i stratami gracza. Po odebraniu bonusów jesteśmy zdani głównie na to, jakie kursy oferuje bukmacher. 

Czy można powiedzieć, gdzie kursy bukmacherskie są najwyższe? I tak, i nie. Na pewno jest kilka firm, które pozytywnie się w tej kwestii wyróżniają. Prawie zawsze lepsze warunki kursowe znajdziecie, na przykład, w STS niż w Milenium. Jeżeli jednak u tego drugiego organizowana jest promocja Happy Hours, wszystko zupełnie się zmienia! 

Oferty kursowe są różne i dlatego trudno jest jednoznacznie powiedzieć, gdzie zawsze znajdziemy najlepsze warunki na grę. Nasz ranking starał się wziąć pod uwagę, gdzie notowania są najwyższe, a gdzie nie. Pamiętajmy jednak, że top jeden na liście w kwestii kursów wcale nie musi być bezkonkurencyjny! 

STS oferta na rok 2021
STS oferta na rok 2023

Którego bukmachera wybrać? Ranking najlepszych w Polsce!

Patrząc na przygotowany przez nas ranking bukmacherów 2023, wyraźnie widać, które serwisy bukmacherskie pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji. Pamiętajmy jednak, że ocena gwiazdkowa jest podsumowaniem, na który wpływ miało sporo czynników, a nie jedynie wartości kursów czy bonusów dla nowych graczy.

Oczywiście, nie jest powiedziane, że każdy dałby tyle samo gwiazdek danemu bukmacherowi. Może się okazać, że jeden z buków oferuje wysokie kursy albo ciekawe promocje na rozgrywki, które ktoś często obstawia. Z oczywistych względów wówczas dana osoba wybierze właśnie tego bukmachera, a nie innego. 

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z obstawianiem, zapraszamy cię do zapoznania się z materiałami dostępnymi na łamach naszego portalu. Dowiesz się dzięki nam, między innymi, gdzie znaleźć pewniaki dnia, jak skutecznie obstawiać i jakie rodzaje zakładów są najpopularniejsze wśród typerów z naszego kraju. 

Ranking bukmacherów 2023 – Obstawianie bez podatku!

Bukmacher GoPlusBet - bez podatku
Bukmacher GoPlusBet – bez podatku

Granie bez podatku prawdopodobnie będzie kojarzyło się wam głównie z nielegalnymi firmami bukmacherskimi. Po części jest to uzasadnione, ale warto wziąć pod uwagę, że w Polsce nie brakuje takich stron, gdzie możliwe jest obstawianie bez podatku! 

Przez całą dobę i to 7 dni w tygodniu obstawiać można bez podatku na www.GoPlusBet.pl. W tym przypadku do zagrania kuponu wystarcza jedynie postawienie kuponu AKO składającego się z co najmniej 3 zdarzeń. Minimalny kurs każdego to zaledwie 1.25, a więc swoje zakłady można opierać nawet na największych pewniakach!

Możliwość wygrania 14% więcej niż normalnie daje www.eFortuna.pl. Tak zwane Happy Hours u tego bukmachera trwa przez cały rok – 24/7! 

Dni bez podatku organizuje także wielu innych bukmacherów. Bardzo często tego typu promocje można znaleźć przy okazji dużych imprez sportowych, ale i nie tylko. Warto śledzić na bieżąco naszą stronę, żeby mieć świadomość tego, gdzie i na jakich zasadach dostępne są promocje pozwalające na wygrywanie więcej o 14%.

Ranking bukmacherów w największym bonusem powitalnym

Nic dziwnego, że przy wyborze bukmacherów wiele osób patrzy, gdzie jest największy bonus powitalny w Polsce. Każdy chce na start otrzymywać jak najwięcej, ale trzeba liczyć się z tym, że nie zawsze promocja na start jest najkorzystniejsza tylko ze względu na jak kwotę na powitanie oferuje. 

Początkującym graczom wydaje się, że odebranie 3000 złotych od 1000 jest dla nich zawsze lepsze, ale niekoniecznie jest to prawda. Wszystko zależy, ile ktoś chce przeznaczyć na grę, jaką posiada strategię obstawiania itp. Zazwyczaj też duży bonus oznacza brak premii bez depozytu, a właśnie kasa bez wpłaty jest najchętniej wybieraną przez miłośników bukmacherki. 

Nasz ranking bukmacherów 2023 uwzględnia to, gdzie bonus odbiera się najlepiej, czyli bierze pod uwagę warunki obrotu, minimalny depozyt i tak dalej. Chcieliśmy przygotować zestawienie, które możliwie jak najlepiej oceni bukmacherów pod kątem wszystkich graczy – nie tylko początkujących albo najbardziej zaawansowanych.

W przypadku bonusów bez depozytu największy z nich znajdziemy w portalu www.eFortuna.pl. Z kolei najpokaźniejszy cashback mamy dostępny na www.GoPlusBet.pl. W przypadku pierwszych przelewów aż 2000 PLN jednorazowo daje strona www.iForbet.pl, ale pamiętajmy, że do odebrania takie premii potrzebna jest też bardzo duża wpłata na konto bukmacherskie! Oczywiście bukmacherzy stacjonarni nie są brani pod uwagę w rankingu, oceniamy jedynie firmy, które działają online.

Ranking bukmacherów – Mecze za darmo, gdzie oglądać streamy online?

Coraz więcej osób w naszym kraju chce za darmo oglądać mecze bez konieczności płacenia wysokich abonamentów telewizyjnych. Niektóre firmy bukmacherskie wychodzą naprzeciw takim oczekiwaniom i w ten oto sposób powstają darmowe mecze online u bukmachera.

Aby obejrzeć mecz na stronie firmy bukmacherskiej, wystarczy posiadać darmowe konto typerskie. W przypadku marki STS cały proces zakładania konta zajmuje dosłownie kilka chwil i może odbywać się bez weryfikacji danych! 

TAK OGLĄDA SIĘ W ZAKŁADACH LIVE MECZE ZA DARMO W STS. ZOBACZ VIDEO:

Legalne karty online. Betgames, TVbet, Bet On Games 2023

Coraz więcej bukmacherów legalnych decyduje się na dodanie do oferty zakładów na symulowane gry karciane. To jedno z kryteriów, które na pewno warto wziąć pod uwagę przy wybieraniu strony internetowej dla siebie. To zupełnie inna rozrywka niż Lotto online, wyścigi koni czy zakłady wzajemne.

STS Betgames znajdziemy polski stół pokerowy, bakarata oraz wojnę, natomiast w Betfan czy Forbet nie znajdziemy bakarata, natomiast mamy do dyspozycji blackjacka w legalnej odsłonie.

Ciekawie prezentuje się też oferta dostępna w usłudze Fortuna Bet On Games. Tutaj do dyspozycji mamy aż pięć odmian bakarata, dzięki czemu w zasadzie każdy gracz jest w stanie wybrać coś dla siebie!

Warto dodać, że wielu bukmacherów decyduje się na organizowanie promocji powitalnych dla fanów grania w karty. Przykładem może być marka STS, która dla nowych klientów przygotowała 20 PLN jako bezpieczny kupon.

Przedstawiony tutaj ranking bukmacherów zawiera w swoich szeregach tylko i wyłącznie takie marki, które są dobrze oceniane przez graczy. Stąd dość wysokie oceny przy każdym logotypie. Jeżeli więc nawet komuś przypadnie do gustu granie na stronie z lokaty numer 10 czy 8, nie musi od razu czuć się „gorszy”. W tym przypadku każda firma bukmacherska jest tak naprawdę godna uwagi.

Ranking bukmacherów 2023 – Największy bonus powitalny – Superbet

Ranking bukmacherów. Największy bonus powitalny - Superbet
Ranking bukmacherów. Największy bonus powitalny – Superbet

Na stronie internetowej www.Superbet.pl wszyscy zainteresowani mogą utworzyć konto w kilka chwil. Z kodem promocyjnym „BETONLINE„, który przygotowany został z myślą o nowych klientach z dużymi wymaganiami. Osoby chcące odebrać możliwie jak największy bonus powitalny, na pewno powinni zainteresować się ofertą właśnie rumuńskiej marki.

Dla nowo zarejestrowanych łącznie w Superbet do odebrania jest 3734 PLN. Wszystko to do odebrania już w ciągu tygodnia od założenia konta! Jak dokładnie to wygląda? Zasady są tutaj banalnie proste i jesteśmy przekonani, iż każdy poradzi sobie z nimi bez większych problemów.

Jak odebrać największy łączny bonus powitalny w Polsce? Poniżej prezentujemy dokładną instrukcję, do której każdy może zajrzeć, by sprawdzić wszystkie istotne szczegóły!

⬇️ Jak dostać prezenty dla nowych graczy w Superbet? ⬇️

 1. Wejście na stronę www.Superbet.pl
 2. Założenie konta za darmo, podając kod promocyjny „BETONLINE
 3. Zaakceptowanie oferty powitalnej
 4. Wpłacenie co najmniej 20 PLN w ciągu 14 od rejestracji konta
 5. Odebranie 100% do 200 PLN na start!
 6. Zgarnięcie 34 PLN freebetu, jeśli podało się kod promocyjny
 7. Aktywowanie tygodnia gry bez ryzyka. W razie bycia na minusie można otrzymać łącznie nawet 3500 PLN zwrotu!

Pełna oferta bukmachera Superbet dla nowych graczy to 3734 PLN. Na próżno szukać drugiej strony internetowej tego typu, gdzie proponowano by dokładnie tyle samo!

Ranking bukmacherów. Najlepszy support klienta – STS

Ranking bukmacherów. Najlepszy support klienta - STS
Ranking bukmacherów. Najlepszy support klienta – STS

Zakłady bukmacherskie STS to firma, która jest zdecydowanie tą najbardziej znaną na polskim rynku. Znajdziemy w niej niezawodny support wspierający klientów o każdej porze dnia i nocy. Naprawdę – Biuro Obsługi Klienta funkcjonuje tutaj 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu!

Support w STS pracuje w formie czatu. Dzięki temu wszystko zawsze posiadamy „na piśmie” i łatwiej doprecyzować nam problem. Wszystko podzielone zostało na kilka działów, co umożliwia znalezienie kompetentnej osoby do pomocy. Nigdy długo nie czeka się na rozmowę, a konsultanci znają się na pracy i odpowiadają w mgnieniu oka.

Nasz ranking bukmacherów musiał poruszyć kwestię dbania o klienta, gdyż przy regularnym graniu jest to przecież bardzo istotne. Nie zapominajmy również, że w STS na dobry początek jest do zdobycia nawet 1660 PLN, a pakiet powitalny został wymyślony tak, by nowi gracze dość długo mieli możliwość odbierania prezentów.

Jak dostaje się bonusy na dzień dobry w STS?

 1. Zarejestrowanie się na www.STS.pl z kodem „BETONLINE
 2. Dokonanie pierwszej wpłaty na konto
 3. Zagranie kuponu bez ryzyka – zwrot nawet 100 PLN w razie przegranej
 4. Trzy pierwsze depozyty to bonusy:
  • 100% do 300 PLN przy I wpłacie
  • 50% do 500 PLN przy II wpłacie
  • 50% do 700 PLN przy III wpłacie
 5. Wykonanie zadań dostępnych na profilu to dodatkowe 60 PLN na obstawianie do zgarnięcia!

Pod wieloma względami STS wyróżnia się pozytywnie na tle konkurencji. Nawet jeśli ktoś nie chce grać w tym miejscu regularnie, powinien pomyśleć o utworzeniu konto przynajmniej do sporadycznego wykorzystywania.

Ranking bukmacherów. Największy bonus bez depozytu – Fortuna

Ranking bukmacherów. Największy bonus bez depozytu - Fortuna
Ranking bukmacherów. Największy bonus bez depozytu – Fortuna

Chociaż wiele bonusów powitalnych jest pożądanych przez graczy, bonus bez depozytu jest tym uważanym za najważniejszy ze wszystkich. Właśnie dzięki niemu możliwe jest otrzymanie pieniędzy na obstawianie bez wydawania swoich własnych środków. Największy bonus bez depozytu na rynku, o którym musiał wspomnieć nasz ranking bukmacherów, to oferta dostępna na stronie www.eFortuna.pl.

W ramach pakietu powitalnego marka Fortuna proponuje nowym klientom trzy prezenty. Jeden z nich to właśnie premia bez wpłaty. To dokładnie 20 PLN, które można otrzymać od razu po założeniu konta oraz zweryfikowaniu danych podanych przy rejestracji.

Dzięki temu, że w Fortunie możliwe jest potwierdzenie danych przez bankowość internetową wszystkie formalności załatwia się w kilkadziesiąt sekund!

Jak dostać w Fortunie premię bez własnego depozytu?

 1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl
 2. Zapisanie się do gry w formularzu rejestracyjnym – aktywny kod promocyjny to słowo „BETONLINE
 3. Zweryfikowanie danych
 4. Odebranie 20 PLN bez depozytu
 5. Pierwsza wpłata – 10 PLN ekstra na grę!
 6. Debiutancki kupon bez ryzyka – do zdobycia nawet 600 PLN z powrotem na konto

Marka Fortuna ma wiele do zaoferowania swoim graczom. Bonus bez depozytu to tylko przykład tego, co tutaj można znaleźć. Na pewno jest to jeden z tych bukmacherów, na którego warto zwrócić uwagę, gdy szuka się strony z dużą ilością promocji, dobrymi kursami oraz dobrą opinią wśród typerów.

Ranking bukmacherów. Bonus 200% – Betfan

Na stronie www.Betfan.pl nowi klienci za utworzenie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymują w formie bonusu nie 100, ale aż 200 procent wartości swojego przelewu. To bardzo dużo, abo nie trzeba w zasadzie wiele wpłacać, by otrzymać dość pokaźną sumę umożliwiającą obstawianie.

Nasz ranking bukmacherów pokazuje, że gracze nie muszą być pogodzeni jedynie z tym, że dostępne są bonusy 100%. Alternatyw jest bardzo dużo, a doładowanie 200% to jedna z nich. To na pewno ciekawe rozwiązanie, gdy nie mamy wiele do dyspozycji, a chcielibyśmy sprawdzić granie u bukmachera w praktyce.

Jak działa specjalny bonus powitalny w Betfan z doładowaniem 200%?

 1. Gracz na stronie www.Betfan.pl] zakłada konto
 2. Wpisuje przy rejestracji limitowany kod promocyjny „BETONLINE
 3. Dokonuje pierwszej wpłaty np. 150 PLN
 4. Odbiera 200% premii, czyli w naszym przykładzie 300 PLN
 5. Łącznie na grę ma 450 PLN, mimo że wpłacił zaledwie 150!

W ofercie marki Betfan znajdziemy całą masę zakładów specjalnych. Nie brakuje też na co dzień promocji, dzięki którym można w dość przystępny sposób powiększyć swoje konto typerskiego.


🏆 Ranking najlepszych firm bukmacherskich w 2023 🏆

Bukmacher Ocena Bonus WWW
Kod promocyjny BETONLINE
100 PLN zakład bez ryzyka
Do 1500 PLN przy trzech pierwszych wpłatach
ODBIERAM BONUS
Kod promocyjny BETONLINE
200% od I wpłaty do 300 PLN
ODBIERAM BONUS
Kod promocyjny KODBET
Cashback 200 PLN
ODBIERAM BONUS
34 PLN freebet
Tydzień obstawiania bez ryzyka 3500 PLN
Do 200 PLN przy I wpłacie
ODBIERAM BONUS
Kod promocyjny BETONLINE
Zakład bez ryzyka 600 PLN
20 PLN bonus bez depozytu
200 PLN Zakład Bez Ryzyka
ODBIERAM BONUS
Kod promocyjny BETONLINE
30 PLN freebet
1000 PLN jako zakład bez ryzyka
ODBIERAM BONUS
Kod promocyjny BETONLINE
110 PLN jako zakład bez ryzyka
ODBIERAM BONUS
500 PLN bez ryzyka i obrotu! ODBIERAM BONUS
Kod promocyjny BETONLINE
1000 PLN bez ryzyka
Do 2000 PLN przy drugiej wpłacie
14 dni obstawiania bez podatku
ODBIERAM BONUS
Bonus powitalny 200% do 100 PLN! ODBIERAM BONUS

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 544

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button