Traf Zakłady Wzajemne jako 14. legalny bukmacher online!

Marka Traf Zakłady Wzajemne otrzymała 30 listopada 2018 roku koncesję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów przez internet. Tym samym na rynku pojawił się 14. nowy legalny bukmacher online!

Traf Zakłady Wzajemne jako 14. legalny bukmacher online!
Traf Zakłady Wzajemne jako 14. legalny bukmacher online!

Bukmacher Traf Zakłady Wzajemne

Bukmacher Traf Zakłady Wzajemne działa w polskiej branży hazardowej od wielu lat, jednak do tej pory jego działalność ograniczona była jedynie do przyjmowania zakładów w punktach naziemnych. Spółka, która należy do Totalizatora Sportowego, zajmuje się tylko i wyłącznie wyścigami konnymi.

Na ten moment trudno powiedzieć, kiedy możemy spodziewać się startu oficjalnego portalu dla graczy zarejestrowanych w Traf. Nie wiadomo też, co dokładnie znajdzie się w ofercie nowego legalnego bukmachera i czy przypadkiem nie postanowi on chociaż w małym stopniu poszerzyć swojej dotychczasowej działalności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Pojawienie się zakładów wzajemnych Traf w sieci to początek internetowej ofensywy Totalizatora Sportowego. Przypominamy, że jeszcze w tym roku ma zadebiutować Lotto przez internet, czyli coś, na co czeka naprawdę wielu Polaków!

Koniec listopada 2018 to niezwykle udany okres dla wszystkich, którzy trzymają kciuki za legalną branżę bukmacherską w naszym kraju. Przypominamy, że dzień przed marką Traf licencję otrzymał także legalny bukmacher Typiko.

Będziemy was informować na bieżąco o wszystkim, co związane z Traf. Liczymy na to, że już wkrótce pojawią się pierwsze konkrety w tej sprawie!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button