Jak typować zakłady bukmacherskie?

Czy obstawianie zakładów bukmacherskich to czynność łatwa i przyjemna? W pewnym sensie tak. Do takiego procesu trzeba się jednak odpowiednio przygotować. Jak typować zakłady bukmacherskie? Na co w szczególności zwracać uwagę? O tym w niniejszym tekście.

Wybór bukmachera do typowania zakładów

Punkt przyjmowania zakładów odchodzi już powoli do lamusa. Teraz najlepszych bukmacherów cechuje ich dostępność w przestrzeni internetowej, a także to, jak cała oferta wygląda na tle rynkowej konkurencji.

Spora część graczy obstawia zakłady dotyczące bezpośrednio piłki nożnej i to właśnie buk z bogatą ofertą na futbol będzie dla nich idealnym miejscem do zawierania zakładów.

Niestety może się okazać, że mimo olbrzymiej ilości ciekawych propozycji wybrany bukmacher ma kiepską obsługę klienta, bądź też jego pakiet powitalny w zasadzie nie istnieje.

W dzisiejszych czasach niezwykle istotna jest także aplikacja mobilna. Nie trzeba chyba bowiem nikomu udowadniać, jak duży odsetek użytkowników zakłada się o wynik meczu właśnie przy użyciu apki.

Dokonując wyboru bukmachera, trzeba zatem na pewno zwrócić szczególną uwagę na kilka wymienionych aspektów. Jeśli w przynajmniej małej części pokrywają się one z oczekiwaniami, to nie ma co się zastanawiać ani chwili dłużej.

Jak wygrywać podczas obstawiania zakładów bukmacherskich?

Obstawiać typy bukmacherskie może oczywiście każdy. Wystarczy mieć przecież ukończone 18 lat. Zysk z zakładów sportowych osiągają jednak tylko nieliczni.

Nie możemy Wam obiecać, że niebawem będziecie zaliczać się do takiego elitarnego grona, ale zastosowanie kilku poniższych rad z pewnością do osiągnięcia końcowego niewielkiego sukcesu, jakim będzie częściowe zwiększenie szans na wygraną w legalnych zakładach bukmacherskich.

Ustal budżet na typowanie meczów

Pierwszym z jedenastu przykazań dobrego obstawiającego jest umiejętne określenie wyjściowego budżetu oraz stawek, jakimi będzie się operowało podczas korzystania z gotowych typów bukmacherskich czy też swoich autorskich pomysłów.

Ciężko podać konkretną kwotę, gdyż zasobność portfela to kwestia bardzo indywidualna. Poleca się jednak ustalenie takiej kwoty, której utrata nie będzie odczuwalna dla całego budżetu, graj kwotami, które możesz stracić. Nigdy nie bierz pożyczek na tak zwane pewniaki, to droga do bolesnej porażki.

Korzystaj z pakietów powitalnych

Mało który gracz zakładów wzajemnych może pochwalić się pokaźnymi środkami na grę już na początku swojej przygody z obstawianiem. Dla początkujących na pewno warto skorzystać z darmowych środków oferowanych przez bukmacherów (nie tracimy swoich pieniędzy)

Mowa tu oczywiście o skorzystaniu z pakietu powitalnego u jednego z dowolnie wybranych polskich bukmacherów. W zależności od konkretnej firmy jest to, zakład bez depozytu bądź też w wyjątkowych przypadkach uwielbiany przez użytkowników freebet (darmowy zakład bukmacherski). Należy jednak pamiętać o dokładnej weryfikacji regulaminu przyznawania takiego pakietu tj. między innymi o warunkach i czasie obrotu ekstra kasą. Można zostać bowiem finalnie bardzo niemiło zaskoczonym.

Wybierz jedną z dyscyplin sportowych np. piłka nożna

Jeśli piłka nożna to Twój ulubiony sport, a historię polskiej Ekstraklasy masz w małym palcu, to typowanie meczów piłkarskich jest właśnie tym, czym powinieneś się zająć podczas gry u legalnych bukmacherów.

Nie ma bowiem niczego gorszego, aniżeli próby przechytrzenia bukmachera i udowodnienia mu, że znamy się absolutnie na wszystkim.

Niestety nie każdy klient zakładów bukmacherskich to rozumie, dlatego też z roku na rok wpływy bukmacherów systematycznie rosną.

Kupon bukmacherski powinien zawierać konkretny rodzaj zakładów

Nadmierna skłonność do kombinowania gubi nawet najbardziej doświadczonych typerów. To zupełnie logiczne, że dużo prościej wskazać ewentualnego zwycięzcę określonego pojedynku aniżeli podać liczbę rzutów rożnych, czy też ilość kartek.

Jeżeli zatem naprawdę chcecie obstawiać typy bukmacherskie, to skupcie się na ich jednym konkretnym rodzaju. Dzięki zastosowaniu takiej strategii szczęście prędzej czy później się do Was uśmiechnie.

Porównuj oferty oraz kursy meczy

Pewnym niedogodnością z perspektywy gracza jest bez wątpienia to, iż nie zostały jeszcze stworzone takie zakłady bukmacherskie online, które zaspokajałyby oczekiwania wszystkich użytkowników.

To, że konkretna firma posiada wysoki kurs na wygraną Manchesteru United nad Chelsea, nie oznacza wcale, iż będzie także bezkonkurencyjna w wycenie ewentualnego zwycięstwa polskich siatkarzy nad reprezentacją Niemiec.

Poleca się więc stosunkowo często porównywać zarówno kursy na wybrane zdarzenia, jak i całe oferty bukmacherskie.

Unikaj zakładów akumulowanych

Choć szczególnie w przypadku początkujących użytkowników i ich stosunkowo okrojonych budżetów może to być nieco trudne, to mimo wszystko należy zdecydowanie unikać sytuacji, w której to kupon bukmacherski będzie zawierał kilka bądź kilkanaście zdarzeń.

Dlaczego? Oczywiście z uwagi na małą szansę wygranej. Pamiętajcie, że każde kolejne typy bukmacherskie dodane do kuponu zmniejszają Wasze szanse na ogranie buka. To stara i sprawdzona zasada. Lepiej, żebyście nie musieli się przekonywać o jej słuszności na własnej skórze.

Wykonuj analizy sportowe

Skrupulatne i obszerne analizy meczu cechują najlepszych typerów. Historia bezpośrednich starć, miejsce rozgrywania spotkania, ewentualne absencje oraz przewidywane warunki pogodowe to tylko kilka z wielu istotnych aspektów mających wpływ na końcowy rezultat wybranego pojedynku.

Zbieranie takich informacji jest rzecz jasna czasochłonne, ale nie od dziś wiadomo, że dobrze wykonane analizy sportowe to klucz do sukcesu.

Typy bukmacherskie z wykorzystaniem systemów

Czasem nawet najlepsze typy dnia okazują się nietrafione. Taka to już przypadłość tego typu rozrywki. Dobrą opcją w tego typu sytuacjach mogą być systemy bukmacherskie.

Jest ich cała masa. Od progresji, płaskiej stawki, przez system Martingale oraz system Fibonacciego aż na systemie Kelly’ego kończąc. Oczywiście żaden z nich nie da 100% pewności co do wygranej, ale gdy nie ma się pomysłu na inne bukmacherskie typy, to każda pomoc jest dobra.

Korzystaj z darmowych typów od ekspertów

Przeświadczenie, że wie się wszystko najlepiej i tym samym pozjadało się wszystkie rozumy, to zdecydowanie najgorsze co może nas spotkać, typując mecze piłki nożnej.

Czasem dużo ciekawsze typy bukmacherskie proponują wszelkiej maści eksperci tj. osoby siedzące w branży zakładów bukmacherskich nieco dłużej od nas samych. Często są one publikowane zupełnie za darmo.

Nie sugerujemy, abyście ufali im bezgranicznie, lecz naprawdę warto porównać swoje typy bukmacherskie z tymi proponowanymi przez nich.

Typowanie meczów – odłóż emocje na bok

Kibicujecie na co dzień Realowi Madryt i potrafilibyście wymienić ich skład ze zwycięskiego finału Ligi Mistrzów z roku 2002? Wielki szacun! Posiadanie ulubionej drużyny to super sprawa.

W związku z tym faktem istnieje pewna arcyważna zależność. Typy bukmacherskie związane z meczami popularnych Królewskich absolutnie nie są dla Was. Sympatia do określonego zespołu zaburza bowiem postrzeganie rzeczywistości.

Nadmierna skłonność do ryzyka też niestety nie wróży niczego dobrego. Umiejętne trzymanie nerwów na wodzy to niezwykle pożądana cecha. Jeśli jej nie posiadacie, to nawet typy bukmacherskie najlepszych graczy nie pozwolą Wam na zanotowanie wygranej.

Przygotuj się na porażkę – bukmacherskie typy to ciężki kawałek chleba

Wszelkiej maści reklamy zakładów bukmacherskich przedstawiają użytkowników cieszących się pozytywnym rozstrzygnięciem zawartego zakładu bukmacherskiego. W realnym świecie nie jest jednak tak kolorowo.

Już na początku przygody z obstawianiem warto przygotować się na częste i dotkliwe porażki. Im będziecie bardziej na nie odporni, tym lepiej dla Was.

Podsumowanie

Wielu graczy zadaje sobie z pewnością pytanie, czy korzystanie z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich będzie wystarczające do odniesienia cennej wygranej. Odpowiedź jest krótka i bardzo prosta – nie.

Obstawianie to czynność bardzo, ale to bardzo złożona. Dopiero wcielenie w życie kilku podstawowych reguł przybliży do odniesienia upragnionego sukcesu.

Absolutnie kluczowe jest jednak to, by typów bukmacherskich obstawianych online bądź w punktach przyjmowania zakładów nie traktować jak sposób na życie czy też główne źródło dochodu. To ma być tylko dodatek do życia codziennego. Jeśli ta proporcja się zaburzy, to konsekwencje mogą być niestety bardzo kiepskie.

Obstawianie u bukmacherów dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pamiętajmy, że przyjmowanie zakładów bukmacherskich jest legalne tylko w przypadku kilkunastu firm z zezwoleniem Ministerstwa Finansów. Zawieranie zakładów u bukmachera bez zezwolenia grodzi konsekwencjami prawnymi.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button