Legalny bukmacher eToto – Opinie, kod bonusowy, promocje

Legalny bukmacher eToto działa w naszym kraju od 2012 roku. Od tego czasu prowadzi działalność stacjonarną oraz internetową. Jakie są największe zalety tej marki, czy ma dobre opinie, czy podczas rejestracji wymagany jest kod promocyjny? Przeczytaj – oto najnowsza recenzja firmy bukmacherskiej eToto!

Legalny bukmacher eToto
Legalny bukmacher eToto

Bukmacher eToto – kod bonusowy

Jeżeli chcesz założyć konto w firmie bukmacherskiej eToto, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny dostępny na www.eToto.pl. Rejestracja zajmuje góra kilka minut i jest dostępna dla wszystkich obywateli Polski, którzy ukończyli osiemnasty rok życia. Każda osoba ma prawo do założenia jednego profilu gracza, dlatego pamiętaj, byś upewnił się, czy wcześniej nie rejestrować się u tego bukmachera. Jeżeli tak, skorzystaj z opcji odzyskania konta!

Podczas zakładania konta kod bonusowy eToto nie jest wymagany. Jeżeli tylko taka opcja się pojawi, odpowiednia informacja znajdzie się w naszym portalu, a także w tej recenzji. Brak hasła promocyjnego nie powinien jednak w ogóle skreślać eToto w oczach graczy, a to dlatego, że opisywana firma obecnie ma do zaoferowania najlepszy bonus powitalny na rynku w wysokości 2000 PLN!

eToto bonus powitalny

Każdy nowy gracz firmy eToto ma możliwość odebrania jednego z dwóch bonusów – wszystko zależy od tego, jakie posiada preferencje dotyczące gry. Do wyboru są następujące opcje:

Bonus powitalny 2000 PLN za depozyt

To bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które grają dość regularnie i za nie najmniejsze stawki. Dzięki tej promocji można łącznie zgarnąć nawet 2000 PLN w trzech transzach. Proces otrzymania takiego bonusu wygląda w następujący sposób:

 • 100% do 500 PLN za pierwszą wpłatę
 • 50% do 500 PLN za drugą wpłatę
 • 25% do 1000 PLN za trzecią wpłatę

Warty podkreślenia jest fakt, że jeżeli zdecydujecie się na tę premię, nie będziecie mogli skorzystać z tej drugiej. Przed pojęciem ostatecznej decyzji warto więc pomyśleć, jak wygląda nasza taktyka gry i który z prezentów będzie dla nas praktyczniejszy!

etoto promocje
etoto promocje i opinie graczy

Zakład Bez Ryzyka 100 PLN

Kolejna opcja, z jakiej można skorzystać każda nowa osoba, to Zakład Bez Ryzyka, który potocznie, z angielska, określany jest jako freebet. Ta opcja powinna przypaść do gustu przede wszystkim graczom, co jeszcze nie mają określonych planów w stosunku do eToto, a więc nie wykluczają, że po jednym depozycie nie będą chcieli mieć już do czynienia z tym bukmacherem.

Oto kilka najważniejszych cech drugiego bonusu powitalnego od eToto:

 • Stawiasz swój pierwszy kupon po depozycie
 • Przegrywasz? Dostajesz 100% zwrotu stawki do 100 PLN!
 • Wygrywasz? Wszystkie środki, tak jak przy normalnej grze, automatycznie lądują na twoim koncie!

Opinie graczy o eToto

Nie można powiedzieć, by eToto od początku istnienia zaliczał się do najpopularniejszych bukmacherów w kraju. Radzi sobie jednak na rodzimym rynku coraz lepiej i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Zauważają to także sami gracze. Ich opinie na temat eToto są w większości pozytywne, co łatwo sprawdzić, wchodząc na dobre forum bukmacherskie.

zakłady live etoto
eToto najlepszy bukmacher?

Co najbardziej chwalą gracze w przypadku eToto? Jakie są opinie o eToto? Na pewno duży wybór zakładów i dobre kursy, to szczególnie podoba się graczom tego świetnego bukmachera. Oprócz tego doskonałe opinie są zasługą naprawdę ciekawych promocji i bonusów dla stałych graczy.  Ogromną zaletą tego bukmachera jest także dobrze spisująca się wersja mobilna oraz wspomniany już wysoki bonus powitalny, który na tę chwilę nie ma sobie równych w branży.

Jeżeli chodzi o wady, można zaliczyć do nich fakt, że w eToto nie są dostępne Wirtualne Sporty. Być może jednak zmieni się to w najbliższym czasie, na co bardzo liczą wszyscy miłośnicy typowania rywalizacji komputerowych sportowców.

Legalny bukmacher eToto

Marka bukmacherska eToto działa zgodnie z polskim prawem, ponieważ posiada wszystkie niezbędne zgody wydawane przez Ministerstwo Finansów. W przeciwieństwie do Bet365 lub jemu podobnych, gra w eToto nie naraża gracza na przykre konsekwencje prawne.

eToto – warto czy nie warto?

Czy warto założyć konto na stronie www.eToto.pl? Ostateczna decyzja należy do was. Przypomnijmy tylko najważniejsze cechy tego bukmachera, a następnie wy podejmijcie decyzję o tym, czy chcecie rejestrować się w eToto, czy raczej wolicie skorzystać z usług innej firmy.

Bukmacher eToto w pigułce:

 • Sprawdzona marka działająca od 2012 roku
 • Dwa bonusy powitalne na start do wyboru dla każdego!
 • Wysokie kursy
 • Duży wybór zakładów
 • Podstawowe metody płatności
 • Brak Wirtualnych Sportów
 • Dobra strona mobilna
 • Sporo regularnych promocji dla wszystkich graczy!
etoto kontakt
etoto legalny bukmacher

Nieco bardziej obeznani w temacie na pewno kojarzą eToto kasozwrot. Wbrew temu, co może się wydawać, ta promocja nadal jest dostępna, tyle że obecnie występuje pod inną nazwą!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button