Bukmacher Legalni bukmacherzy online Ewinner – legalny bukmacher w Polsce

Ewinner – legalny bukmacher w Polsce

Maks
330 views

Co przygotował dla swoich graczy legalny bukmacher Ewinner? Poznaj informacje, w których znajdziesz wszystko, co ważne, a więc bonus powitalny, promocje, kod bonusowy i wiele, wiele więcej!

Ewinner - legalny bukmacher w Polsce
Ewinner – legalny bukmacher w Polsce

Ewinner zakłady bukmacherskie

Ewinner zakłady bukmacherskie otrzymały licencję na przyjmowanie zakładów w naszym kraju pod koniec października 2018 roku. Obecnie nic nie wskazuje na to, by firma starała się także o zezwolenie na otwarcie punktów stacjonarnych, a więc prawdopodobnie będzie to przede wszystkim legalny bukmacher internetowy.

Gracze mieli okazję poznać nazwę nowego bukmachera znacznie szybciej od jego oficjalnej premiery. Jeżeli bowiem aktualne informacje się sprawdzą, Ewinner uruchomi swoją ofertę w pierwszym kwartale 2019 roku. Oczywiście, nie ma na to żadnego potwierdzenia, ale coraz więcej niezależnych źródeł podaje właśnie takie dane.

Ewinner strona internetowa WWW

Bukmacher Ewinner będzie dostępny na stronie internetowej www.Ewinner.pl. Przed premierą trudno znaleźć na niej coś wyjątkowo ciekawego. Jeżeli uruchomicie ją, zobaczycie przede wszystkim ekran powitalny przedstawiający zawodników z różnych dyscyplin sportowych. Znalazło się również miejsce na napis, który obiecuje potraktowanie gracza iście po królewsku.

Ewinner strona. Kiedy startuje?
Ewinner strona. Kiedy startuje?

Na stronie bukmachera Ewinner prawdopodobnie się nie skończy. Nie wyobrażamy sobie, aby nowoczesna marka nie przygotowała dla swoich graczy aplikacji mobilnej do obstawiania, a także smartfonowej wersji portalu, gdzie znajdą się wszystkie najważniejsze opcje.

Aktualny kod promocyjny 2019 

Czy kod promocyjny do Ewinner będzie dostępny? Można spodziewać się, że tak, ale na konkrety jeszcze przyjdzie pora. Być może bukmacher zdecyduje się nagrodzić głównie tych, którzy zapisali się do jego newslettera jeszcze przed startem, a może zorganizuje promocję dostępną dla wszystkich. Jeżeli tylko na ten temat pojawią się istotne, wiarygodne informacje – na pewno damy wam o tym znać możliwie jak najszybciej!

Niewkluczone, że kod bonusowy Ewinner nie będzie dostępny od samego początku. Wiele firm do dzisiaj nie oferuje podobnych prezentów, a mimo to nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony stałych czy nowych klientów. Gdybanie w tej materii nie ma najmniejszego sensu – pozostaje nam czekać na to, co ogłosi bukmacher i dopiero wtedy rozważać wszelkie opcje.

Promocje bukmacherskie Ewinner

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Promocje u bukmacherów to dzisiaj niemalże standard i trudno wyobrazić sobie, by Ewinner miał zwojować rynek bez konkursów, bonusów i tym podobnych. Bukmacher może już na starcie oferować graczom freebety czy darmowe zakłady. Kto wie, może też dostępne będą akcje, gdzie zdobyć będzie można nagrody rzeczowe jak koszulki piłkarskie, sprzęt elektroniczny i tym podobne!

Jeżeli Ewinner wystartuje ze swoją stroną internetową na dobre, na pewno znajdzie się na niej specjalna zakładka z listą aktualnie dostępnych bonusów. Śledząc nasz portal, możecie być pewni, iż nie umknie wam jakakolwiek ważna informacja na ten temat!

Bonus powitalny za darmo

Aby grać u bukmachera, trzeba się w nim zarejestrować. To z kolei często pozwala na zdobycie bonusu powitalnego, czyli prezentu, który odbiera się za pierwszy depozyt albo nawet za samą weryfikację. Jaką premię na start znaleźć będzie można w Ewinner? Na pewno wielu graczy liczy na bonus bez depozytu, ale też trudno będzie nazwać złą wiadomością informację o wysokim doładowaniu konta za pierwszy przelew na konto do obstawiania.

Ewinner – czy będą punkty stacjonarne?

Jeszcze ładnych kilka lat temu bukmacherzy kojarzeni byli głównie z punktami stacjonarnymi. Obecnie standardy i trendy są zgoła odmienne, co nie znaczy, że wszystkie marki zupełnie zrezygnowały z przyjmowania zakładów w oddziałach naziemnych.

Ewinner punkty stacjonarne prawdopodobnie nie powstaną, bo firma do dzisiaj nie rozpoczęła ubiegania się o odpowiednią licencję. Nie wydaje się to złym posunięciem, gdyż w dzisiejszych czasach gra przez sieć jest znacznie popularniejsza, a przy tym daje ogromne możliwości!

ewinner kursy na mecze
ewinner kursy na mecze

Właściciel Ewinner. Co to za firma?

Ewinner jest w stuprocentową firmą z Polski, której główna siedziba mieści się w Trójmieście, a dokładnie w Gdyni. Nic nie wiadomo nam o tym, by marka miała współpracować ściśle z jakimiś zagranicznymi inwestorami, co oznacza, że jest czysto rodzimym biznesem!

Zarząd Ewinner może zmieniać się wraz z biegiem czasu, ale wcale nie musi. Jeżeli firma tylko będzie dobrze funkcjonować i gracze będą z niej zadowoleni – zarządcy zostaną na swoich miejscach!

Opinie graczy o Ewinner

Komentarze na temat marki Ewinner jeszcze w sieci się nie pojawiają, a jeżeli nawet – nie są to opinie, które warto cytować. Owszem, można narzekać na to, że bukmacher dość długo rozpoczyna działalność, ale czy to rzeczywiście powinno mieć jakichkolwiek wpływ na naszą ocenę tego, co będzie oferowane przez niego w późniejszym czasie? Nie chcemy nic sugerować, dlatego na to pytanie odpowiedzcie sobie sami!

Obiecujemy, że gdy tylko strona zacznie działać, a w internecie dostępne będą Ewinner opinie, które można uznać za wiarygodne, chętnie je wam przedstawimy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image