eWinner nowym legalnym bukmacherem w Polsce!

Stało się! Na stronie Ministerstwa Finansów pojawiła się informacja o przyznaniu licencji dla dwunastego legalnego bukmachera w Polsce. Nowy portal do obstawiania zgodnie z polskim prawem będzie dostępny pod nazwą eWinner!

eWinner nowym legalnym bukmacherem w Polsce!
eWinner nowym legalnym bukmacherem w Polsce!

eWinner bukmacher online w Polsce

Jak to zwykle bywa w przypadku nowych podmiotów, na ten moment niewiele wiadomo na temat marki eWinner. Jej siedziba mieści się w Gdyni przy ulicy Legionów 126, a prezesem zarządu jest Grzegorz Roman Nowak.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie eWinner planuje rozpoczęcie przyjmowania zakładów przez internet, ale liczymy, że nastąpi to dość szybko. Strona tego bukmachera była w budowie już w okolicach połowy tego roku, dlatego można przypuszczać, iż otrzymanie licencji było jednym z ostatnich etapów przygotowań do startu.

„Każdy nowy bukmacher to zagadka, jednak fajnie, że kolejni bukmacherzy w Polsce dostają licencję, gdyż konkurencja jest tylko z pożytkiem dla graczy. Ewinner zapowiada się dobrze, mamy nadzieję na solidnego bukmachera online.” – opinia z forum betonline.net.pl

eWinner kod promocyjny

Być może przedstawiciele dwunastego legalnego bukmachera w Polsce skontaktują się wkrótce z mediami branżowymi i przedstawią szczegóły na temat planów na przyszłość. Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy informację, jaki eWinner bonus powitalny będzie można otrzymać na start i czy będzie do tego wymagany jakiś kod promocyjny. W Ewinner rejestracja zapewne będzie dostępna z kontem tymczasowym.

Kod promocyjny do: STS, Fortuna, LVbet, Forbet: BETONLINE

Ten miesiąc to dobry miesiąc dla polskich typerów. W poniedziałek ogłoszono, że jedenastym bukmacherem legalnym w Polsce została marka Betfan. To bardzo dobra wiadomość, bo im większa będzie konkurencja na rynku, tym korzystniejsze oferty powinni otrzymywać gracze!

Jeżeli chcecie grać legalnie już teraz, możecie skorzystać z aktualnej oferty bukmachera Fortuna. Jego oferta dostępna jest niezmiennie od wielu lat!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button