STS Betgames. Poker, Wojna i Bakarat na pieniądze!

STS Betgames to możliwość grania w karty w legalny sposób. Poker, Wojna, a może Bakarat? Wybór należy do typera, a wszystko to w stu procentach w zgodzie z prawem!

STS Betgames. Poker, Wojna i Bakarat na pieniądze!
STS Betgames. Poker, Wojna i Bakarat na pieniądze!

Gra w karty przez internet

Legalny poker online nie istnieje? I tak, i nie. Z jednej strony nie można grać w naszym kraju w Texas Hold’em w dosłownym znaczeniu, a z drugiej mamy przecież Total Casino oraz opisywane STS Betgames, czyli karty na pieniądze online.

STS pozwala na granie w takie gry jak poker, wojna i bakarat. Gracz nie gra tutaj jednak w karty w dosłownym tego słowa znaczeniu, a obstawia czy jego układ będzie lepszy od układu krupiera. To bardzo sprytny projekt, a co najważniejsze – działa w zgodzie z prawem!

bukmacher betclic nowy bonus 500
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Do grania w STS poker czy inne odmiany betgames potrzebne jest jedynie darmowe konto na stronie STS.pl. Proces rejestracyjny trwa tylko chwilę i wiąże się ze spędzeniem minuty na wypełnianiu formularza online.

Poker w internecie. Legalnie w STS!

Co bardzo ważne, dla nowych graczy przygotowany został przez markę STS kod promocyjny. Jeżeli gracz poda przy zapisywaniu się hasło bonusowe „BETONLINE” dostanie specjalną premię 29 PLN bez wpłaty! A jakby tego było mało, przy wpłacie numer jeden do zgarnięcia ma nawet 1200 PLN!

Dostępne w STS karty online to ciekawa alternatywa dla standardowych zakładów na dyscypliny sportowe oraz Wirtualne Sporty. Czy podobne produkty pojawią się wkrótce u innych bukmacherów? Na to pytanie trudno już teraz znaleźć odpowiedź. Na szczęście, niekoniecznie trzeba, bo przecież oferta STS cały czas jest dostępna dla każdego chętnego!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button