5 Największych Zalet Korzystania z Bukmacherów z PayU

Jest kilka firm znanych każdej osobie, która robi zakupy online. Do tego grona zalicza się na pewno PayU. Marka jest równie popularna w środowisku fanów zakładów sportowych. Dzisiaj wyjaśnimy, co sprawia, że bukmacher i PayU to świetnie połączenie.

payu
5 Największych Zalet Korzystania z Bukmacherów z PayU

Bukmacher z PayU — czemu typerzy często wybierają tę formę płatności?

Słowem wstępu: wszystkich działających w Polsce bukmacherów online z PayU znajdziesz na stronie oszustwo.info/bukmacherzy/payu/ — jest tam dostępny opis działalności każdej firmy, szczegółowa oferta zakładów i bonusów dla nowych użytkowników. W poniższym wpisie podzielimy się bardziej ogólnymi informacjami na temat oferty tego operatora w przypadku zakładów sportowych.

W pierwszej kolejności zastanówmy się, czemu firma jest często wybierana przez osoby, które chcą obstawiać zakłady w internecie. Powód wielu osobom może wydawać się trochę prozaiczny. Otóż bukmacherzy z PayU często są wybierani przez graczy, ponieważ znają tę markę z innych miejsc w internecie — niekoniecznie związanych z zakładami. Każdy z nas praktycznie codziennie dokonuje jakichś zakupów online — internet stał się przestrzenią, w której kupujemy praktycznie wszystko: od produktów spożywczych, po bilety lotnicze. 

Statystyczny gracz, który zakłada konto u bukmachera, wchodzi na stronę i widzi dobrze znane logo — tym samym decyduje się płacić u bukmachera PayU. Ot cała tajemnica popularności tej bramki płatności na stronach www. Oczywiście ta renoma nie wzięła się z powietrza. Można stwierdzić, że PayU to taki trochę Mercedes wśród firm obsługujących szybkie płatności online. Czas przejść do wyjaśnienia tej tezy.

Płatności u bukmacherów z PayU — mocne strony

Mieszkańcy naszego kraju uwielbiają płatności elektroniczne — to fakt, który ciężko podważyć. Tajemnicą jedynie pozostaje, czemu akurat PayU cieszy się tak dużą popularnością. Zaraz spróbujemy rozwiać tę zagadkę, wskazując mocne strony tej bramki płatności.

Dostęp 24h/7

Zacznijmy od najbardziej oczywistej zalety bukmachera z PayU. Mimo że ta zaleta odnosi się do każdej firmy oferującej płatności online. Mowa oczywiście o dostępie przez cały tydzień, niezależnie od pory dnia i tygodnia. To sprawia, że gdy podczas bezsennej nocy najdzie Cię ochota na typowanie rozgrywek NHL, zrobisz to natychmiast po zasileniu konta swoimi środkami. Każdy gracz czasem lubi oddać się emocjom i nagle wejść na stronę dowolnej firmy bukmacherskiej, by wytypować jakieś wydarzenie sportowe.

Bukmacherzy z płatnością PayU to bezpieczny wybór

PayU to stabilne środowisko stworzone z myślą o wygodzie płatności w internecie. Nie znajdziesz w sieci informacji na temat poważniejszych awarii systemu lub wycieków danych użytkowników. Ten argument na pewno wiele osób przekonuje do zdania, że bukmacher PayU to właściwa decyzja. 

Wiele metod płatności akceptowanych przez bukmachera PayU

Kolejną silną stroną oferty PayU jest szeroka lista metod płatności, które są akceptowane przez tego operatora. To bardzo ważna sprawa, bo o i ile większość osób wybiera przelew lub płatność kartą, to wciąż można spotkać osoby przywiązane do swoich ulubionych metod doładowania konta u buka, np. przy użyciu Skrill, Google Pay, czy Apple Pay.

Natychmiastowa realizacja transferu

Nie musisz się obawiać, że Twoje pieniądze będą wędrować długi czas, gdy zechcesz zagrać u bukmachera PayU. Charakterystyką tego systemu płatności jest błyskawiczna realizacja przelewu. Sprawa wygląda tak: przelewasz kasę na Twoje konto gracza, a po chwili już możesz typować swoje ulubione mecze. Nie myśl sobie rzecz jasna, że PayU jest tutaj jakimś wyjątkiem. Każdy system szybkich płatności tak działa.

Bezpieczeństwo

Bukmacher z PayU to oferta płatności, które zapewniają 100% bezpieczeństwa. Wszystkie transakcje są szyfrowane z wykorzystaniem protokołu SSL, tym samym nie ma ryzyka, że przestępcy przechwycą środki podczas transferu.

Jak zasilić konto obstawiając zakłady bukmacherskie z PayU?

Sprawa jest prosta — jeśli interesuje Cię bukmacher PayU, wchodzisz na jego stronę, po założeniu konta wybierasz tego operatora. PayU na stronach z zakładami obsługuje szybkie przelewy oraz płatność BLIK-iem, a także kartą — zarówno debetową, jak i kredytową. 

W przypadku kart musisz podać tylko numer karty, datę ważności i kod CVV (znajduje się on na tylnej stronie Twojej karty i składa się z 3 cyfr). Nawiasem mówiąc, transfer środków przy użyciu karty jest najszybszą metodą płatniczą i jak twierdzą specjaliści od cyberbezpieczeństwa, najbezpieczniejsza.

PayU — kilka słów na temat samej firmy

Jeśli interesują Cię bukmacherzy z PayU, to powinieneś też trochę zainteresować się samym operatorem płatności. Lepiej jest dobrze poznać system, z którego zamierzasz korzystać typując mecze u buka. 

Firma powstała w 2006 roku. W czasach, gdy jeszcze nikt nawet nie śnił o możliwości obstawiania wydarzeń sportowych przez internet. Tym bardziej nikt nie pomyślałby wtedy o duecie: bukmacherzy PayU. Jak można przeczytać na stronie firmy, jej biura znajdują się aż w 18 krajach na całym świecie. Co ciekawe, biura te znajdują się na wszystkich kontynentach świata. Wobec powyższego firma nie jest tylko i wyłącznie lokalnym operatorem znanym tylko polskim użytkownikom internetu. 

Bukmacher z PayU — dostępne alternatywy

Jeśli nie lubisz płacić przy użyciu bramki płatności, możesz spróbować doładować swoje konto w stacjonarnym punkcie bukmachera. Niestety to rozwiązanie jest akceptowane przez niewielką liczbę firm działających w Polsce. Zwłaszcza że coraz więcej firm działa tylko i wyłącznie w przestrzeni online, bez stacjonarnej obsługi klientów. 

Podsumowując, bukmacher PayU to pewny wybór dla osób, które chcą w łatwy sposób operować swoimi pieniędzmi podczas typowania zakładów online. Firma stawia czoła wyzwaniom nowoczesnego internetu, tym samym wszelkie przepływy pieniężne odbywają się w sposób płynny.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button