Jak grać w Lotto przez internet? Poradnik krok po kroku!

Obecnie można w Polsce zostać milionerem, nie wychodząc z domu. Chcesz wiedzieć, jak grać w Lotto przez internet? Przeczytaj nasz poradnik krok po kroku, a nie będziesz miał żadnego problemu z postawieniem swojego pierwszego kuponu online!

Jak grać w Lotto przez internet? Poradnik krok po kroku!
Jak grać w Lotto przez internet? Poradnik krok po kroku!

Lotto przez internet 2019

Totalizator Sportowy już w połowie roku 2018 zapowiadał, że uruchomi stronę internetową, w której możliwe będzie granie w Lotto przez internet. Jak powiedział, tak zrobił – dokładnie 5 grudnia 2018 wystartowała platforma online pozwalająca na branie udział w losowaniach „Totolotka” bez wychodzenia z domu! Na to czekało wielu graczy, teraz nie ma nic prostrzego, wystarczy kilka kliknięć i kupon Lotto przez internet wysłany.

Nie wszyscy z nas są obeznani w internecie, a już na pewno nie każdy lubi wszelkiego rodzaju nowości. Jak udało nam się zauważyć, w internecie brakuje praktycznych porad i poradników dla osób, które chciałby grać w Lotto online, jednak nie do końca mają pojęcie jak to zrobić.

Mamy nadzieję, że dzięki temu, co wam przedstawimy, będziecie w stanie rozpocząć przygodę z grą w „Totolotka” i nie będziecie już zmuszeni stać w długich kolejkach w kolekturach, gdy najdzie was ochota spróbowania szczęścia i wygrania ogromnej – albo nawet jeszcze większej –  kumulacji! :)

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Lotto online. Jak założyć konto? 

Kiedy uruchamiamy stronę Gry Lotto, naszym oczom ukazuje się powiadomienie, w którym prosi się nas o udostępnienie lokalizacji. Niektórych tego typu prośby przerażają, ale – niestety – w tym przypadku nie da się tego uniknąć. Jeżeli chcecie grać w Lotka w internecie, musicie przebywać na terytorium naszego kraju, a więc musicie potwierdzić swoje położenie, przekazując dane lokalizacyjne.

Mimo że nigdzie nie jest to napisane wprost, nie możemy postawić kuponu bez dokonywania rejestracji. Szkoda, bo taka szybka opcja na pewno miałaby ogromne powodzenie, szczególnie wśród tych, którzy nie planują grać na co dzień, a jedynie bardzo okazjonalnie. Trzeba jednak zrozumieć, że Totalizator musi w jakiś sposób sprawdzać to, czy mamy osiemnaście lat, a na ten moment inna opcja nie wchodzi w grę.

Innymi słowy, jeżeli nie chcecie podawać swoich danych online, nie pozostaje wam nic innego jak pozostanie przy starym systemie gry, a więc spacerek do kolektury! ;)

Aby założyć konto w Lotto online, nie potrzebujecie niczego szczególnego, poza kilkoma wolnymi chwilami. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób:

1) Klikasz przycisk „Zarejestruj się”

Jak założyć konto w Lotto online
Jak założyć konto w Lotto online

2) Przechodzisz do formularza rejestracyjnego i wypełniasz swoje dane

Zakładanie konta w Lotto
Zakładanie konta w Lotto

3) Po wprowadzeniu podstawowych danych musisz podać te bardziej szczegółowe.

lotto w internecie krok po kroku
lotto w internecie krok po kroku

4) Krok następny to ustalenie limitów, dzięki którym będziesz miał kontrolę nad swoją grą. Możesz wybrać kwotę, jaką maksymalnie chcesz wydać w Lotto oraz ile czasu chcesz spędzić na grze

5) Na samym końcu należī przejść weryfikację tożsamości, czyli przesłać Totalizatorowi Sportowego skan dokumentu tożsamości. Warto wspomnieć, że zaraz po ukończeniu procesu wszystkie wasze dane zostają usunięte!

Kiedy przejdziecie poprawnie przez proces rejestracji, będziecie mogli oficjalnie rozpocząć obstawianie Lotto w internecie. Niestety, trzeba przyznać, iż samo zakładanie konta nie jest kwestią minuty czy dwóch. Jeżeli wcześniej nie przygotujemy sobie dokumentu tożsamości oraz jego skanu, prawdopodobnie od pierwszego pojawienia się na stronie do zagrania kuponu minie co najmniej kilkanaście minut.

Trzeba podkreślić przy tym fakt, że Totalizator Sportowy stanął na wysokości zadania i nie weryfikuje bardzo długo przesłanych przez nas dokumentów, w naszym przypadku Lotto zweryfikowało dane w kilka minut. Nie wiemy jednak, czy tak będzie zawsze, czy może akurat to my mieliśmy w tej kwestii szczęście.

betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

Wpłata środków do Lotto online

Aby zagrać kupon w Lotto online, potrzebujemy przede wszystkim… pieniędzy. Te wpłaca się w bardzo prosty sposób. Jeżeli chociaż raz dokonywaliście jakiejkolwiek transakcji w internecie, nie będziecie mieli z tym najmniejszego problemu.

Lotto online daje nam naprawdę ogromne pole do popisu w kwestii depozytu pieniędzy. W momencie uruchomienia strony dostępne były na niej następujące metody płatności:

  • BLIK
  • Karty płatnicze VISA
  • Karty płatnicze MasterCard
  • DotPay, czyli przelewy ekspresowe z polskich banków

Jeżeli tylko posiadacie odpowiednie środki, a do tego nie ma akurat żadnych problemów z systemem, pieniądze od momentu zlecenia przelewu do zaksięgowania pojawiają się w ciągu kilkunastu sekund. Świetny wynik i oby tak było dalej!

Jak postawić kupon Lotto w internecie?

Granie w Lotto online
Granie w Lotto online

Postawienie kuponu Lotto w internecie to, coś o czym wielu Polaków marzyło już od dawna. Można się tylko dziwić, że Totalizator Sportowy dopiero teraz zdecydował się na wprowadzenie takiej usługi. Na szczęście, obyło się bez większych wpadek, a sam system działa bez zarzutu.

Aby postawić „Totolotka” w internecie, musicie wykonać kilka bardzo prostych kroków:

  • Wybrać grę, w którą chcecie zagrać. Na ten moment Lotto online to Mini Lotto, Euro Jackpot oraz Lotto, czyli dawny Duży Lotek
  • Typujesz liczby w konkretnym zakładzie albo decydujesz się na opcję „Chybił trafił”
  • W przypadku niektórych gier możesz wybrać, czy chcesz zagrać z tak zwanym Plusem
  • W razie potrzeby możesz dodać kolejne zakłady oraz zdecydować się na konkretną liczbę losowań
  • Istnieje również opcja subskrypcji, czyli „zautomatyzowanie” gry do momentu wyczerpania środków na koncie Lotto!
gra w lotto w internecie
gra w lotto w internecie

Trzeba przyznać, że pod tym względem wszystko jest naprawdę przejrzyste. Chociaż nie mieliśmy okazji tego sprawdzić, wydaje nam się, iż z całym systemem poradziłaby sobie nawet osoba starsza, która niekoniecznie ma styczność z komputerami na co dzień (chociaż raz na jakiś czas tak, a już na pewno zna podstawy!).

Bardzo ciekawa wydaje się opcja subskrypcji, chociaż jest to raczej już propozycja dla tych, którzy wiedzą, że chcą grać w Lotto regularnie. Na pewno typowo „niedzielnych” graczy ta funkcja szczególnie interesować nie będzie i pomysłodawcy projektu raczej byli tego świadomi.

Ile można wygrać w Lotto online?

Lotto to przede wszystkim pieniądze. Ile można ich wygrać, stawiając kupony przez internet? Dokładnie tyle samo, co w tradycyjnych kolekturach! Jeżeli zatem w telewizji słyszymy o jakiejś kumulacji, możemy być przekonani, iż dokładnie o tyle samo będziemy mogli zagrać online.

lotto ile można wygrać?
lotto ile można wygrać?

Przedstawiciele Lotto potwierdzili już, że oferta internetowa będzie systematycznie poszerzana o kolejne produkty. Pozostaje nam trzymać ich za słowo oraz czekać na kolejne konkretne informacje w tej kwestii.

Aplikacja mobilna do grania w Lotto

W momencie uruchomienia platformy do gry w Lotto przez internet Totalizator zapowiedział również aplikację mobilną dla graczy. Jeżeli macie smartfon lub tablet z systemem Android bądź iOS, będziecie mieli możliwość postawienia kuponu w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button