Jak grać w Lotto przez internet 2023? Poradnik krok po kroku

Obecnie można w Polsce zostać milionerem, nie wychodząc z domu. Chcesz wiedzieć, jak grać w Lotto przez internet? Przeczytaj nasz poradnik krok po kroku, a nie będziesz miał żadnego problemu z postawieniem swojego pierwszego kuponu online!

Jak grać w Lotto przez internet? Poradnik krok po kroku!
Jak grać w Lotto przez internet? Poradnik krok po kroku!

Lotto przez internet 2023 – czy można grać?

Totalizator Sportowy już w połowie roku 2018 zapowiadał, że uruchomi stronę internetową, w której możliwe będzie granie w Lotto przez internet. Jak powiedział, tak zrobił – dokładnie 5 grudnia 2018 wystartowała platforma online pozwalająca na branie udział w losowaniach „Totolotka” bez wychodzenia z domu! Na to czekało wielu graczy, teraz nie ma nic prostrzego, wystarczy kilka kliknięć i kupon Lotto przez internet wysłany.

Nie wszyscy z nas są obeznani w internecie, a już na pewno nie każdy lubi wszelkiego rodzaju nowości. Jak udało nam się zauważyć, w internecie brakuje praktycznych porad i poradników dla osób, które chciałby grać w Lotto online, jednak nie do końca mają pojęcie jak to zrobić.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Mamy nadzieję, że dzięki temu, co wam przedstawimy, będziecie w stanie rozpocząć przygodę z grą w „Totolotka” i nie będziecie już zmuszeni stać w długich kolejkach w kolekturach, gdy najdzie was ochota spróbowania szczęścia i wygrania ogromnej – albo nawet jeszcze większej –  kumulacji! :)

Strona gry.lotto.pl nie działa. O co chodzi?

Na początku istnienia Lotto w internecie wszystkie losowania online zamieszczone były na specjalnie przygotowanej stronie. Działający niegdyś serwis gry.lotto.pl obecnie nie jest dla graczy dostępny, a tym samym wielu z nich zadaje pytanie, czy to możliwe, żeby Totalizator Sportowy całkowicie wyłączył możliwość grania online w Mini Lotto, Multi Multi itp.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Tutaj nie ma żadnej niespodzianki, a tym bardziej nie dzieje się nic, co dla graczy mogłoby oznaczać koniec typowania. Lotto online zmieniło po prostu adres i teraz dostępne jest pod głównym portalem. To oznacza sporą wygodę dla klientów, ponieważ nie muszą już zapamiętywać więcej stron i wystarcza im do wszystkiego tylko i wyłącznie jedna.

Strona gry.lotto.pl nie działa. Dlaczego?
Strona gry.lotto.pl nie działa. Dlaczego?

W sieci znajdziemy informacje o tym, że gry.lotto.pl zakończyła swoją działalność, ale nie ma to nic wspólnego z tym, że Totalizator nie chce już dłużej przyjmować zakładów przez internet. W zasadzie jest on cały czas skory to poszerzania swoich usług online, a wszystko co wprowadza to najlepszy dowód na to, że chce się rozwijać i prawdopodobnie rozwijać się będzie.

Dlaczego więc strona gry.lotto.pl nie działa? Jest bardzo proste wytłumaczenie takiego stanu rzeczy. Totalizator Sportowy postawił na prostotę i wydaje się, że to dobre rozwiązanie. Serwis poświęcony tradycyjnym zakładom oraz ofercie, a drugi tylko i wyłącznie grze online nie wydawał się być czymś, co byłoby dobrym pomysłem.

Możemy uspokoić, że nie ma takiej możliwości, by w najbliższej przyszłości strona gry.lotto.pl została zamknięta. Kto chce typować Lotto online, nadal może to robić. I co bardzo ważne, nie jest potrzebne nowe, oddzielne konto, a więc już stare dane logowania wystarczają do postawienia kuponu. Nie ma znaczenia czy wcześniej byliśmy bardzo aktywnymi klientami, czy korzystaliśmy z usług tylko sporadycznie.

Lotto online 2023. Jak założyć konto i grać? 

Kiedy uruchamiamy stronę Gry Lotto, naszym oczom ukazuje się powiadomienie, w którym prosi się nas o udostępnienie lokalizacji. Niektórych tego typu prośby przerażają, ale – niestety – w tym przypadku nie da się tego uniknąć. Jeżeli chcecie grać w Lotka w internecie, musicie przebywać na terytorium naszego kraju, a więc musicie potwierdzić swoje położenie, przekazując dane lokalizacyjne.

Mimo że nigdzie nie jest to napisane wprost, nie możemy postawić kuponu bez dokonywania rejestracji. Szkoda, bo taka szybka opcja na pewno miałaby ogromne powodzenie, szczególnie wśród tych, którzy nie planują grać na co dzień, a jedynie bardzo okazjonalnie. Trzeba jednak zrozumieć, że Totalizator musi w jakiś sposób sprawdzać to, czy mamy osiemnaście lat, a na ten moment inna opcja nie wchodzi w grę.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Innymi słowy, jeżeli nie chcecie podawać swoich danych online, nie pozostaje wam nic innego jak pozostanie przy starym systemie gry, a więc spacerek do kolektury! ;)

Aby założyć konto w Lotto online, nie potrzebujecie niczego szczególnego, poza kilkoma wolnymi chwilami. Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób, poniżej poradnik krok po kroku jak grać w Lotto przez internet:

1) Klikasz przycisk „Zarejestruj się”

Jak założyć konto w Lotto online
Jak założyć konto w Lotto online

2) Przechodzisz do formularza rejestracyjnego i wypełniasz swoje dane

Zakładanie konta w Lotto
Zakładanie konta w Lotto

3) Po wprowadzeniu podstawowych danych musisz podać te bardziej szczegółowe.

lotto w internecie krok po kroku
lotto w internecie krok po kroku

4) Krok następny to ustalenie limitów, dzięki którym będziesz miał kontrolę nad swoją grą. Możesz wybrać kwotę, jaką maksymalnie chcesz wydać w Lotto oraz ile czasu chcesz spędzić na grze

5) Na samym końcu należy przejść weryfikację tożsamości, czyli przesłać Totalizatorowi Sportowego skan dokumentu tożsamości. Warto wspomnieć, że zaraz po ukończeniu procesu wszystkie wasze dane zostają usunięte!

Kiedy przejdziecie poprawnie przez proces rejestracji, będziecie mogli oficjalnie rozpocząć obstawianie Lotto w internecie. Niestety, trzeba przyznać, iż samo zakładanie konta nie jest kwestią minuty czy dwóch. Jeżeli wcześniej nie przygotujemy sobie dokumentu tożsamości oraz jego skanu, prawdopodobnie od pierwszego pojawienia się na stronie do zagrania kuponu minie co najmniej kilkanaście minut.

Trzeba podkreślić przy tym fakt, że Totalizator Sportowy stanął na wysokości zadania i nie weryfikuje bardzo długo przesłanych przez nas dokumentów, w naszym przypadku Lotto zweryfikowało dane w kilka minut. Nie wiemy jednak, czy tak będzie zawsze, czy może akurat to my mieliśmy w tej kwestii szczęście.

Lotto w internecie: weryfikacja. Jak się odbywa?

Osoby, które chcą grać w Lotto w internecie, prędzej czy później muszą przejść przez weryfikację danych. Oznacza to potwierdzenie tego, iż jesteśmy tą osobą, za którą podawaliśmy się przy zakładaniu konta. Tylko w ten sposób Totalizator Sportowy jest w stanie upewnić się, że oferuje swoje usługi osobie pełnoletniej będącej obywatelem naszego kraju i przebywającej na terenie Polski. Tylko osoby, które mają ukończone 18 lat, mają prawo do grania w Lotto online.

Jak odbywać się w Lotto w internecie weryfikacja? Jeżeli kiedykolwiek ktoś miał okazję grać u bukmachera, ten będzie doskonale wiedział, co robić w przypadku tego procesu. Gracz może zapisać się do gry bez natychmiastowego przesłania skanu dokumentu, jednak w końcu i tak będzie musiał to zrobić. Gdzie to się dokładnie odbywa i na jakiej zasadzie działa?

Weryfikacja konta w Lotto odbywa się z poziomu profilu w dziale „Moje konto” czy „Moje dane”. Klient, który chce ukończyć proces weryfikacji, proszony jest o kliknięcie opcji „Zweryfikuj konto”. Tam do wyboru mamy dwie opcje ukończenia tej czynności. Obie są w zasadzie tak samo proste i be Bez najmniejszego problemu poradzi sobie z nimi nawet ten, kto nigdy wcześniej z podobnymi rzeczami nie miał do czynienia.

Totalizator Sportowy pozwala na kilka sposobów potwierdzenia tożsamości:

 • poprzez wgranie obraz dowodu osobistego
 • poprzez bankowość internetową
 • w dowolnym oddziale Totalizatora Sportowego
 • w wybranych kolekturach
Weryfikacja konta w kolekturach Lotto
Weryfikacja konta w kolekturach Lotto

Jak widać, nawet jeśli ktoś niekoniecznie ufa nowoczesnym technologiom i boi się o to, że wgra skan dowodu nie tam, gdzie trzeba i może on trafić w niepowołane ręce, ma do wyboru także inne opcje. Udanie się do oddziału Totalizatora czy też po prostu odwiedzenie jednej z kolektur to z pewnością coś, czego szczególnie wyjaśniać nie trzeba. Proces weryfikacji w tych miejscach prowadzony jest przez pracownika zatrudnionego w TS, tak więc to on ma pełną wiedzę, co jest nam potrzebne i będzie prosił nas o pokazanie tylko niezbędnych dokumentów potwierdzających nasze dane.

Aktywacja konta gracza następuje od razu po tym jak zostanie poprawnie zweryfikowane. Jeżeli robimy to samodzielnie przez internet, trwa to maksymalnie do 3-5 minut i to już w dość sporadycznych przypadkach. Udając się do kolektury czy oddziału Totalizatora, możemy być pewni tego, iż od razu zostaniemy poinformowani, że pozytywnie ukończyliśmy weryfikację i w domu czy na telefonie możemy przejść już do typowania. Oczywiście, potrzebne są do niego środki. W tym materiale można dowiedzieć się o tym, jak wygląda wpłata do Lotto online i co jest do niej potrzebne.

Konto tymczasowe w Lotto online. Czym jest, jak działa, co daje?

istnieje coś takiego jak konto tymczasowe u bukmachera. To możliwość obstawiania meczów jeszcze przed ukończeniem procesu weryfikacji danych. Początkowo wydawało się, że takie coś możliwe nie jest, ale teraz funkcja ta jest w zasadzie standardem i nic nie ulega wątpliwości, że będzie dostępna w ofercie firm tak długo, jak tylko będą mieli oni możliwość, by ją udostępniać.

Z racji tego, że Lotto online jest bardzo popularne w naszym kraju, sporo osób pyta się o konto tymczasowe w tym miejscu. Czy jest dostępne, jak dokładnie działa, jakie są możliwości i ograniczenia z tym związane. Niewiadomych i pytań jest wiele, ale – na szczęście – odpowiedzi to już nie jest coś, co nie jest niedostępne.

Utworzenie konta tymczasowego w Lotto przez internet to po prostu założenie profilu gracza bez weryfikacji danych. Nie musimy odrazu ani logować się do bankowości, ani przysyłać skanu dokumentu tożsamości. Po prostu od razu przechodzimy do gry tak, jak miałoby to miejsce w „normalnym” trybie, gdzie żadna weryfikacja nie byłaby konieczna.

Niestety, nie jest możliwe utworzenie konta tymczasowego bez podania chociażby numeru PESEL czy rachunku bankowego. Rejestracja w ten sposób nie jest więc dużo szybsza, ale nie ma konieczności, by potwierdzać swoją tożsamość, czym można nieco zaoszczędzić sobie czasu.

Na przesłanie do Lotto skanu dowodu tożsamości jest 90 dni. Jeżeli gracz w tym czasie nie potwierdzi swojej tożsamości (liczone jest od zarejestrowania konta), jego profil uzyska status „Zamykany”. Od tego momentu liczy się kolejne 30 dni, po których nastąpi już całkowicie wyłączenie konta.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku bukmacherów online, także w Lotto online konto tymczasowe wiąże się z pewnymi ograniczeniami. To, co najistotniejsze to brak możliwości przelewania wygranych na konto bankowe. Jeżeli więc nawet uda nam się coś w jakiejś loterii czy Gierce wygrać, pieniędzmi będziemy mogli pochwalić się dopiero wtedy, gdy konto uzyska status zweryfikowanego.

Co można robić, mając w Lotto online konto tymczasowe:

 • zmieniać limity
 • grać kupony w ramach subskrypcji
 • dokonywać zakupów usług w Lotto online do kwoty 5000 zł
 • zasilić portfel elektroniczny dowolną kwotą
 • zalogować się

Na pewno konto tymczasowe jest ciekawą propozycją dla tych, którzy szukają możliwości szybkiego rozpoczęcia typowania w Lotto online. Trudno powiedzieć, czy jest szansa na to, by kiedyś „okres tolerancji” miał zostać wydłużony, jednak raczej nie ma na to większych szans. Pamiętajmy, że chodzi o to, by dać każdemu wystarczająco czasu na zweryfikowanie danych, a nie ułatwić różnego rodzaju oszustwa. Im dłuższy czas na weryfikację, tym większe prawdopodobieństwo różnego rodzaju nadużyć.

Wpłata środków do Lotto online

Aby zagrać kupon w Lotto online, potrzebujemy przede wszystkim… pieniędzy. Te wpłaca się w bardzo prosty sposób. Jeżeli chociaż raz dokonywaliście jakiejkolwiek transakcji w internecie, nie będziecie mieli z tym najmniejszego problemu.

Lotto online daje nam naprawdę ogromne pole do popisu w kwestii depozytu pieniędzy. W momencie uruchomienia strony dostępne były na niej następujące metody płatności:

 • BLIK
 • Karty płatnicze VISA
 • Karty płatnicze MasterCard
 • DotPay, czyli przelewy ekspresowe z polskich banków

Jeżeli tylko posiadacie odpowiednie środki, a do tego nie ma akurat żadnych problemów z systemem, pieniądze od momentu zlecenia przelewu do zaksięgowania pojawiają się w ciągu kilkunastu sekund. Świetny wynik i oby tak było dalej!

Przelanie pieniędzy do Lotto online jest wyjątkowo proste. Bez żadnego problemu zrobimy to w ciągu kilku chwil i od razu możemy przystąpić do postawienia kuponu. Mamy pełną dowolność co do tego, na co chcemy postawić i ile konkretnie. Dzięki możliwości grania na urządzeniach mobilnych w ogóle nie musimy martwić się o to, że zabraknie nam czasu do włączenia komputera i i spędzenia przy nim minimum paru chwil.

Każdy może być pewny co do bezpieczeństwa transakcji w Lotto online. Totalizator Sportowy czuwa nad całym procesem tak, by każdy bez obaw przelał pieniądze i nie musiał denerwować się o to, że coś poszło nie tak. Nie trzeba przepisywać ręcznie numerów kont, klikać w linki, które mogłoby być „furtką” dla hakerów itp. To wszystko sprawia, że wpłacanie pieniędzy do Lotto jest nie tylko bezpieczne, ale także zupełnie nieskomplikowane.

Jak postawić kupon Lotto w internecie?

Granie w Lotto online
Granie w Lotto online – typowanie przez internet

Postawienie kuponu Lotto w internecie to, coś o czym wielu Polaków marzyło już od dawna. Można się tylko dziwić, że Totalizator Sportowy dopiero teraz zdecydował się na wprowadzenie takiej usługi. Na szczęście, obyło się bez większych wpadek, a sam system działa bez zarzutu.

Aby postawić „Totolotka” w internecie, musicie wykonać kilka bardzo prostych kroków:

 • Wybrać grę, w którą chcecie zagrać. Na ten moment Lotto online to Mini Lotto, Euro Jackpot oraz Lotto, czyli dawny Duży Lotek
 • Typujesz liczby w konkretnym zakładzie albo decydujesz się na opcję „Chybił trafił”
 • W przypadku niektórych gier możesz wybrać, czy chcesz zagrać z tak zwanym Plusem
 • W razie potrzeby możesz dodać kolejne zakłady oraz zdecydować się na konkretną liczbę losowań
 • Istnieje również opcja subskrypcji, czyli „zautomatyzowanie” gry do momentu wyczerpania środków na koncie Lotto!
gra w lotto w internecie
gra w lotto w internecie

Trzeba przyznać, że pod tym względem wszystko jest naprawdę przejrzyste. Chociaż nie mieliśmy okazji tego sprawdzić, wydaje nam się, iż z całym systemem poradziłaby sobie nawet osoba starsza, która niekoniecznie ma styczność z komputerami na co dzień (chociaż raz na jakiś czas tak, a już na pewno zna podstawy!).

Bardzo ciekawa wydaje się opcja subskrypcji, chociaż jest to raczej już propozycja dla tych, którzy wiedzą, że chcą grać w Lotto regularnie. Na pewno typowo „niedzielnych” graczy ta funkcja szczególnie interesować nie będzie i pomysłodawcy projektu raczej byli tego świadomi. Oczywiście, można też spojrzeć na to z drugiej strony i powiedzieć, że to subskrypcja jest czymś, co przygotowano dla mało zainteresowanych wchodzeniem do portalu Lotto online każdego dnia. W końcu można dzięki tej opcji można raz zagrać, a potem przez dłuższy czas w ogóle loteriami się nie zajmować.

Ile można wygrać w Lotto online?

Lotto to przede wszystkim pieniądze. Ile można ich wygrać, stawiając kupony przez internet? Dokładnie tyle samo, co w tradycyjnych kolekturach! Jeżeli zatem w telewizji słyszymy o jakiejś kumulacji, możemy być przekonani, iż dokładnie o tyle samo będziemy mogli zagrać online.

lotto ile można wygrać?
Lotto online ile można wygrać pieniędzy?

Co tu dużo mówić, wygrane w Lotto online to kwestia tego, na co się zdecydujemy. Mamy tutaj dostępny szereg produktów, wśród których każdy może coś dla siebie znaleźć. Jeżeli ktoś wybierze Euro Jackpot, być może wzbogaci się o setki milionów złotych. Z kolei w takich produktach jak Keno czy Szybkie 600 kupon stawia się za mniejsze pieniądze, losowania odbywają się częściej, a ewentualne wygrane są nieco mniej efektowne, co nie znaczy, że w ogóle niewarte uwagi.

Przy grach takich jak wspomniane już Euro Jackpot czy też klasyczne Lotto wysokość wygranych pierwszego stopnia zależy od tak zwanych kumulacji. Im dłużej nie pada główna wygrana, tym lepiej dla późniejszego zwycięzcy, który będzie mógł zgarnąć więcej.

Możliwości co do potencjalnych zwycięstw są tak naprawdę nieograniczone i tutaj tylko i wyłącznie od aktywności danej osoby zależy to, czy postawi na polowanie na większe wygrane, czy zdecyduje się grać na duże stawki i spróbuje szczęścia w zostaniu milionerem przez duże „M”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Do każdej gry przygotowano tabelę wygranych, jeśli tylko jest możliwość określenia zysku przy konkretnych trafieniach. Jako przykład podajemy poniżej tabelę dla „Ekstra Pensja”, czyli jednej z popularniejszych gier Totalizatora Sportowego, gdzie istnieje możliwość zdobycia 5000, a nawet 50 000 złotych miesięcznie przez dokładnie 20 lat!

Lotto online wygrane: Ekstra Pensja
Lotto online wygrane: Ekstra Pensja

Aplikacja mobilna do grania w Lotto przez internet

W momencie uruchomienia platformy do gry w Lotto przez internet Totalizator zapowiedział również aplikację mobilną dla graczy. Jeżeli macie smartfon lub tablet z systemem Android bądź iOS, będziecie mieli możliwość postawienia kuponu w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie!

Po zapowiedziach na konkrety nie trzeba było długo czekać. Obecnie można znaleźć apkę do grania w Lotto na wszystkie popularne smartfony oraz inne nowoczesne urządzenia przenośne. Korzystanie z mobilnego programu nie jest niczym skomplikowanym, a to wszystko jest na pewno znakomitą wiadomością dla osób początkujących.

Do grania w apce potrzebujemy dokładnie tego samego konta, co w przypadku grania na stronie internetowej. Pod tym względem Totalizator wyciągnął do graczy dłoń i przygotował naprawdę wygodny sposób na rozpoczęcie przygody z zawieraniem kuponów.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Lotto online bardzo ją sobie chwalą. Przede wszystkim pozwala ona na to, by typować zakłady nawet w sytuacji, gdy jest się daleko od komputera czy po prostu domu. Nie trzeba też zawracać sobie głowy odwiedzaniem mobilnej wersji strony internetowej, gdyż można po prostu jednym kliknięciem przejść do pełnej oferty i to przygotowanej w taki sposób, by wszystko odbywało się w bardzo intuicyjny, i co najważniejsze prosty – sposób.

Lotto online aplikacja mobilna
Lotto online aplikacja mobilna

Najważniejsze cechy aplikacji mobilnej to:

 • dostęp do wyników wszystkich losowań Lotto
 • możliwość grania zakładów
 • informacje o ofertach specjalnych takich jak bonusy, ekstra doładowania czy darmowe kupony
 • przejrzyste informacje i powiadomienia o ewentualnych wygranych
 • interfejs w języku polskim, obsługi którego specjalnie nie trzeba się uczyć – jest to wyjątkowo proste!
 • możliwość typowania na telefonach z Androidem oraz systemem iOS, a do tego również na urządzeniach marki Huawei.

Pobranie aplikacji w App Store ogranicza się jedynie do wyszukania programu i wykonania jednego czy dwóch kliknięć.Trochę inaczej jest w przypadku Androida, gdyż tutaj trzeba samodzielnie pobrać instalkę z oficjalnej strony Lotto. Ale i tutaj nie ma mowy o czymś, co można by było nazwać wysoko postawioną poprzeczką.

Szczegółową instrukcję dotyczącą tego, jak wygląda pobieranie Lotto online na Androidzie sprawdzić można na oficjalnej stronie tego produktu. Totalizator przygotował poradnik z gotowy rozwiązaniami, które wystarczy wcielić w życie.

Lotto w internecie. Na jakie losowania można grać?

Keno i Szybkie 600 - wygrane co parę minut!
Lotto online, Keno i Szybkie 600 – wygrane co parę minut!

Od momentu, kiedy po raz pierwszy pojawiło się Lotto w internecie, minęło już sporo czasu. Nie oznacza to, iż cały projekt utrzymuje się na tym samym poziomie. Wręcz przeciwnie – osoby stojące za grami Lotto online cały czas dodają nowe funkcje, a większość z nich jest widoczna gołym okiem, czyli nie chodzi tutaj tylko o kosmetyczne poprawki.

Dla graczy bardzo istotne jest to, w jakie gry można grać w Lotto w internecie. Początkowo losowań do wyboru nie było zbyt wiele, ale z biegiem czasu zaczęło się robić w ofercie naprawdę ciasno – nie ma w ciągu dnia 5 minut, by nie odbywała się przynajmniej jedna walka o duże pieniądze. Doskonałem przykładem jest Keno online, gdzie losowania są co 240 sekund, a do zdobycia nawet 2 000 000 zł!

⭐️ Gry Lotto dostępne w internecie ⭐️

 • Lotto
 • Mini Lotto
 • Kaskada
 • Eurojackpot
 • Ekstra Pensja
 • Szybkie 600
 • Multi Multi
 • Keno
 • Gierki

Oferta przygotowała została w taki sposób, by każdy znalazł w niej coś w sam raz dla siebie. Bez względu na to czy chcemy stawiać kupony często, za mało lub dużo, a może interesują nas tylko ogromne wygrane, ale losowania raz bądź dwa razy w tygodniu.

W każdej z gier typowanie liczb i puszczanie kuponów odbywa się w identyczny sposób, jak pokazywaliśmy to w poradniku obrazkowym. Zawsze klienci Lotto mają do wyboru wiele opcji: od chybił trafił po dodatkowe premie za powiększenie stawki o 1 zł.

Ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią standardowych gier liczbowych, są tak zwane Gierki. To produkcje, gdzie obstawia się pieniądze i staje przed szansą wygrania dodatkowych środków, a wszystko to dokładnie tak, jak przy najpopularniejszych grach mobilnych, któ®e można znaleźć w App Store czy Sklepie Play.

Eurojackot w Polsce. W internecie można zagrać o 90 000 000 euro!

Eurojackpot w internecie
Eurojackpot w internecie

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o grze Eurojackpot. W telewizji mówi się o niej na każdym kroku, ale – niestety – ciągle nie wszyscy wiedzą, jak można wziąć udział w tej loterii. Tymczasem nagroda główna może tutaj wynieść aż 90 000 000 euro, a zwycięzca z Polski sam decyduje czy wybiera zysk w złotówkach, czy walucie UE.

Aby postawić zakład w Eurojackpot online, nie potrzebujemy niczego poza wolnymi środkami. Pojedynczy zakład kosztuje 12,50 zł, a w kuponie typuje się 5 liczb z 50 oraz 2 z 10. Nagroda pierwszego stopnia trafia do szczęśliwca, który poprawnie zakreśli wszystkie wylosowane kule.

W loterii Eurojackpot bierze udział kilkadziesiąt krajów Starego Kontynentu. Od 2017 w tym gronie znajduje się Polska, a dzięki Lotto w internecie jest to coraz bardziej znana metoda na zostanie milionerem.

Do zdobycia jest nawet 400 000 000 złotych, a gwarantowana pula to 45 000 000. Losowanie odbywa się raz w tygodniu, natomiast wygrane w Polsce mogą zostać powiększone o nadwyżkę z wymiany kursowej. Stawiając kupony online można obstawiać systemem, co jeszcze mocniej poszerza szanse na stanie się zwycięzcą. A że rzeczywiście można tutaj wygrać przekonało się już bardzo wiele osób. Wystarczy podać kilka bardzo wysokich wygranych w Polsce.

13 sierpnia 2021 padła najwyższa wygrana w historii Eurojackpot w Polsce i jest to 206 550 000 złotych. Inne robiące wrażenie sumy zdobyte w tej loterii w naszym kraju to:

 • 193 396 500 z 10 maja 2019 w powiecie piotrkowskim
 • 96 805 666,90 zł z 11 września 2020 w powiecie pruszkowskim
 • 47 222 789,10 zł z 29 października 2021 w Siemianowicach Śląskich
 • 26 597 867,60 zł z 29 czerwca 2018 w Świeradowie-Zdroju

Oczywiście, wygrane osiągane w internecie są dokładnie takie same, jak przy standardowym typowaniu. Nie ma znaczenia, w jaki sposób gramy kupony – wygrana możliwa do zdobycia jest dla każdego dokładnie taka sama.

Uwaga! W sieci niekiedy można znaleźć swego rodzaju „pośredników” przy graniu kuponów w losowaniach Eurojackpot za granicą. Takie strony nie są godne zaufania i warto sobie darować odwiedzanie ich. Najczęściej największych wygranych gracz nigdy nie ma okazji zobaczyć na oczy, a nawet jeśli – prowizje są na tyle wysokie, że samo granie jest mało opłacalne.

Początkowo w Lotto online nie można było grać w Eurojakcpot systemem. Teraz jest już taka możliwość, dzięki czemu gracz zwiększa swoje szanse na zgarniecie jeszcze pokaźniejszej sumy. Dobra wiadomość jest jeszcze taka, że korzystając z subskrypcji można wybrać postawienie kuponów nawet na cztery kolejne losowania.

Lotto online: Gierki. Zarabianie przez zabawę

Gierki – jak sama nazwa na to wskazuje, jest to coś, co trudno jest nazwać poważną grą liczbową. Na pewno nie jest to typowa propozycja, ale za to można zdobyć spore wygrane. Już ponad 150 000 000 złotych zarobiono właśnie w tych produkcjach i suma ta cały czas się sukcesywnie powiększa.

Co to są dostępne w Lotto online Gierki? To coś w rodzaju prostych gier jak produkcje na telefony, gdzie do zdobycia są prawdziwe pieniądze. Za konkretną sumę otrzymuje się los lub kilka ruchów, a celem jest zarobienie możliwie jak najwyższej kwoty. Często są to gry typu match-3, ale i nie tylko fani takich propozycji coś tutaj dla siebie znajdą.

Gierki dostępne w Lotto Online
Gierki dostępne w Lotto Online

O każdej grze można poznać szczegóły, a także zagrać w niezobowiązujące demo. W Gierkach nieustannie coś się dzieje – nie ma mowy o nudzie czy monotonii. To sprawia, że jest to propozycja dla tych, którzy w zasadzie nie lubią czekać i chcą zarabiać niemalże od razu. No i co jest na pewno walorem – podczas typowania czujemy się tak, jakbyśmy mieli większą kontrolę nad tym, co dzieje się w trakcie rozgrywki. Przy losowaniu liczb od samego początku zdajemy sobie sprawę, że tak naprawdę w ogóle nie wiemy, co może paść. Oczywiście, Gierki to nadal również spora losowość, ale także i większe poczucie tego, że to my sami o czymś decydujemy.

Ogromnym autem Gierek jest to, że zagramy w nie nie tylko przez całą dobę, ale również 7 dni w tygodniu i to przez cały rok. Bez względu na to co dzieje się wokół, możesz postawić zakład w Gierkach. A dzięki temu, że można typować również na urządzeniach mobilnych, nie ma najmniejszego problemu, by postawić kupon w sytuacji, gdy jest się daleko poza domem.

To, co jeszcze chwali się przy okazji Gierek to fakt, że mamy w nich do czynienia z bardzo prostymi zasadami, które powinny być doskonale jasne każdemu od razu po zapoznaniu się z nimi. Można w każdej grze zdecydować się na tryb automatyczny lub ręczne obstawiać zakłady. W razie wygranej informacja od razu jest wyświetlana, a odpowiednia kwota zasila nasze konto gracza.

Oto w jakie produkcje – między innymi – można grać w dziale Lotto Gierki:

 • Diamenciki
 • Górki
 • Bombki
 • Cyferki
 • Antyki
 • Duszki
 • Błyskotki
 • Emotki
 • Kamyki
 • Kostki
 • Krzyżówki
 • Kurki
 • Totemki
 • Sztabki
 • Skrzynki
 • Siódemki
 • Monetki
 • Statki
 • Owocki

Liczba dostępnych Gierek cały czas się powiększa. Lista robi wrażenie i widać, że same gry robią niemałą furorę, gdyż cały czas powstają kolejne i są chętnie grane. Na pewno popularności tym produkcjom dodaje fakt, że można w nie grać na telefonach czy tabletach. Łatwa dostępność jest niezwykle istotna.

Lotto online poza Polską. Czy można grać za granicą?

Lotto online to produkt bardzo dobrze znany wszystkim Polakom. Nie brakuje naszych rodaków przebywających na co dzień za granicą i to właśnie oni najczęściej pytają się o to, czy istnieje jakaś możliwość, by poza Polską grać w Lotto w internecie. Totalizator Sportowy z pewnością mocno by chciał, aby tak było, bo mógłby wówczas mocno poszerzyć swoje horyzonty.

Usługa Lotto online dostępna jest jednak tylko i wyłącznie dla tych, którzy są w Polsce. Jeżeli spróbujemy postawić zakład poza granicami kraju otrzymamy stosowną informację, iż nie możemy tego zrobić. I nie ma żadnego znaczenia czy mamy już utworzone i zweryfikowane kotno, czy dopiero mieliśmy w planach je stworzyć.

Raczej nie ma większych szans na to, by powstało Lotto online za granicą. Totalizator może działać u nas i tak też się dzieje. Jeżeli pracujemy i mieszkamy w Anglii, Hiszpanii czy Holandii, powinniśmy poszukać loterii, które są właśnie tam dostępne.

Absolutnie nie polecamy korzystania z bramek VPN oraz innych podobnych programów, które mogą zmienić widoczność naszej lokalizacji. To nieuczciwa praktyka, jaka może wiązać się z blokadą konta czy to u bukmachera, czy też właśnie w Lotto online. Innymi słowy – jeżeli już grać w loterie liczbowe od TS, to tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest się u nas w kraju.

Lotto w internecie. Oceny i recenzje graczy 2023

Gry Lotto w internecie powstały głównie dla miłośników loterii i to właśnie ich opinie są najważniejsze dla Totalizatora Sportowego. Każdy produkt i wszystkie funkcje dodawane są do strony Lotto przede wszystkim dla obstawiających.

Lotto strona internetowa
Lotto strona internetowa

Każdy zainteresowany tematem może bez najmniejszego problemu sam znaleźć dane na temat tego, jakie opinie ma Lotto online. Dla tych szukających czegoś „tu i teraz” mamy kilka komentarzy z sieci, które najlepiej oddają to, co sądzi się o graniu w „Totka” przez internet.

Gram od samego początku i dużo zmieniło się na plus. Na razie największa wygrana to 3000 zł, ale się nie poddaje! Nie muszę wychodzić z domu, a mogę zagrać – fajna sprawa!”

Często było tak, że przegapiałem kumulacje, bo byłem zajęty codziennością. W Lotto w internecie jest inaczej, bo wszystko mogę załatwić nawet w biegu, a kupon kosztuje i tak tyle samo”

Gram sporadycznie i to wtedy, gdy prawie wszyscy. Odkąd weszło Lotto do internetu nie stoję już w kolejce w kolekturze!”

Postawienie kuponu jest banalnie proste, nie sądziłem, że nawet ja sobie z tym poradzę. Ba, nawet moi rodzice nie chodzą już do kolektur i nie muszą użerać się z niemiłymi kasjerkami. Same plusy!

Komentarze przytoczone tutaj czy też wszystkie inne jakie znajdziemy w internecie są najlepszym dowodem na to, że Lotto online jest propozycją nie tylko dla zapalonych miłośników loterii liczbowych. W zasadzie każdy może się tutaj sprawdzić i stanąć przed szansą zdobycia dużych pieniędzy albo takich, których w danym momencie się potrzebuje.

Szeroki wachlarz usług dostępnych w Lotto online sprawia, że można grać na losowania na duże stawki, a także te nieco mniejsze. Niektóre z gier odbywają się co cztery minuty i działają od samego rana do późnych godzin wieczornych!

A dla tych, którzy nie wierzą w „magię liczb”, przygotowano Gierki. To coś, co przypomina standardowe produkcje mobilne, ale zamiast samej satysfakcji do zdobycia są jeszcze pieniądze. I czasem całkiem niezłe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.9 / 5. Ocen: 88

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button