Od teraz Lotto przez internet to również Keno!

Znana gra liczbowa Keno trafiła nareszcie do portfolio Lotto przez internet. To znakomita wiadomość dla osób, które lubią szybkie zakłady i wysokie wygrane! Losowania Keno to szanse na wygraną nawet co 4 minuty!

Od teraz Lotto przez internet to również Keno!
Od teraz Lotto przez internet to również Keno!

Keno przez internet – jak grać?

Lotto w internecie zyskuje na popularności, a Totalizator Sportowy cały czas poszerza swoją ofertę dla wszystkich miłośników gier liczbowych z dużymi wygranymi. Właśnie do dostępnych produkcji na stronie Lotto dołączył wyjątkowo znany produkt – Keno.

Keno przez internet to znakomita wiadomość dla tych, którzy cenią sobie czas. Losowania odbywają się w tym przypadku co 4 minuty, a co za tym idzie mamy codziennie wiele szans na zdobycie dużych pieniędzy! Oczywiście, pokaźne sumy to nie wszystko do zdobycia!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Keno losowania online – Lotto Gry

Zakład Keno online można zagrać już za 2 złote. Gracz typuje od 1 do 10 liczb, a następnie może zdecydować się na opcjonalne powiększenie stawki. Im więcej trafionych liczb i pokaźniejsza zainwestowana kwota, tym lepiej, bo można zgarnąć znacznie większe wygrane!

Lotto online daje szanse subskrypcji kuponów, dzięki czemu gracz nie musi ręcznie podawać tych samych parametrów kuponu, by obstawiać. To wygodne rozwiązanie, a jednocześnie zwiększenie szans na wygraną – lepiej zagrać w kilku niż tylko jednym losowaniu!

Polacy korzystają coraz chętniej z gry Lotto w internecie. Jakby tego było mało, ostatnio w sieci padła pierwsza milionowa wygrana – to z całą pewnością działa na wyobraźnię w odpowiedni sposób!

Przypominamy, że Totalizator Sportowy jest także właścicielem jedynego legalnego kasyna online w naszym kraju – Total Casino. Granie u niego to nie tylko karty na pieniądze, ale także automaty z jackpotami!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button