Bet365 licencja 2021. Jest na to szansa?

Licencja 2020 bukmachera Bet365 to coś, co bez wątpienia śni się po nocach graczom z Polski. Sprawdzamy, jaka jest szansa na powrót najlepszego bukmachera na świecie do naszego kraju. Czy w 2020 bukmacher bet365 otrzyma od Ministerstwa Finansów zezwolenie na działalność bukmacherską?

Bet365 licencja 2019. Jest na to szansa?
Bet365 licencja 2021. Jest na to szansa?

Bet365 legalny czy nie?

Odpowiedź na to pytanie jest proste, póki co bet365 nie jest legalny w Polsce. Bukmacher ten nie posiada zezwolenia na udzielanie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Dlatego gra w bet365 jest w Polsce nielegalna, a udział w grach u tego bukmachera grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Czemu to tak istotne, dlaczego warto o tym wiedzieć? Wszystko przez ustawę hazardową, która przewiduje naprawdę poważne kary dla osób nieprzestrzegających przepisów. Osoby nieświadome całej tej sprawy mogą uważać, że jest Bet365 legalny w Polsce i tym samym łamać przepisy! A przypominamy, że istnieje zasada, iż nieznajomość prawa szkodzi.

bukmacher betclic nowy bonus 500
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Bet365 w Polsce 2021. Co, jak i gdzie?

W przeciwieństwie do niektórych zagranicznych bukmacherów, Bet365 w Polsce całkowicie się „odciął” od graczy. Nie jest to dobra wiadomość, biorąc pod uwagę, że opisywana firma uważana jest za najlepszą w branży na całym świecie.

Na szczęście, bukmacherzy legalni podobni do Bet365 zaczynają się u nas w kraju pojawiać i niewykluczone, że z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywać. Konkurencja wśród legalnych zakładów sportowych rośnie i jest to z korzyścią dla wszystkich graczy, ponieważ bukmacherzy walcząc o klientów oferują im co raz więcej.

Na przykład znany i lubiany Betclic.pl już jest w Polsce legalny. Przypominamy, ze do legalnego prowadzenia działalności potrzeba w Polsce zezwolenia Ministerstwa Finansów. Takiej Bet365 jeszcze nie posiada, ale istnieje bardzo duża szansa, że bukmacher ten w 2020 roku wystąpi o jej uzyskanie.

Polskie władze nikomu nie zamykają furtki w ubieganiu się o licencję. Trzeba jednak spełnić pewne kryteria, na przykład, posiadać polską siedzibę firmy. Skoro jednak Betclic Polska był w stanie sobie z tym poradzić, na pewno z Bet365 byłoby podobnie.

Bet365 powrót do Polski 2021?

Oczywiście nie mogło zabraknąć tego tematu. Czy Bet365 zapowiedział jakiś powrót do Polski albo rozpoczął starania o przyznanie koncesji? Według naszych informacji nic takiego na ten moment się nie wydarzyło, ale bardzo poważnie podchodzą do tematu i sondują możliwość uzyskania stosownej licencji w Polsce.

Oczywiście, trzeba brać pod uwagę, że chociaż sam proces przyznawania licencji jest dość czasochłonny, Bet365 w każdej chwili może poinformować swoich graczy, że czyni starania o zezwolenie w Polsce.

Jeżeli niezbyt widzi wam się czekanie na Bet365 w Polsce, być może powinniście zainteresować się innym bukmacherem, ale takim, który może działać u nas całkowicie zgodnie z prawem i posiada bardzo dobrą ofertę, kursy i jeden z lepszych bonusów na start?

Polski bukmacher STS to obecnie najlepszy wybór ze wszystkich legalnie działających zakładów online. Oferuje dobre kursy, niską marżę, ma świetną aplikację mobilną, legalne obstawianie pokera online w usłudze Betgames, a do tego bonus 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Bonus można odebrać na stronie www.sts.pl.

STS jest bukmacherem podobnym do Bet365. Też można u niego, na przykład, oglądać mecze online za darmo:

Jaki bukmacher zamiast Bet365?

Bukmacherzy w Polsce podobni do Bet365 to bardzo popularny temat. Niestety, nie można jednoznacznie powiedzieć, która marka rzeczywiście bardzo mocno przypomina opisywanego przez nas buka, a która jest jego całkowitym przeciwieństwem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pewno warto patrzeć przede wszystkim na takie marki, które mają w Polsce już bardzo wiele zadowolonych klientów i są oczywiście legalni. Do takich zalicza się chociażby STS, który na start z kodem promocyjny „BETONLINE” daje nowym graczom aż 29 PLN bez depozytu! Ten darmowy bonus można odebrać na stronie www.sts.pl.

Dobry i polecany Polski bukmacher zamiast Bet365 to też dla wielu graczy firma Betfan. Nie tylko oferuje ona bardzo wysoki bonus powitalny na start, ale też oferuje graczom mnóstwo nietypowych zakładów, które można było znaleźć również na stronie Bet365 PL. Obecnie ogromną zaletą Betfan jest możliwość obstawiania meczów bez podatku, który bukmacher bierze na siebie. To jedyna na rynku taka oferta.

Jeżeli chcemy założyć konto w Betfan, wystarczy, że wejdziemy na www.Betfan.pl i wypełnimy formularz rejestracyjny. Kod promocyjny „BETFAN” daje dodatkowo zakład bez ryzyka 100 PLN!


www.sts.pl – bonus 29 PLN bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE
www.betfan.pl – 100 PLN bez ryzyka – Kod promocyjny: BETFAN

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce, który jest podobny do bet365 i oferuje darmowy bonus 550 PLN to www.betclic.pl. Kod promocyjny na bonus to: KOD550

Nie, bukmacher bet365 zablokował na czas nieokreślony możliwość założenia konta wszystkim graczom, którzy mieszkają w Polsce.

Aktualnie bukmacher bet365 nie oferuje bonusu bez depozytu. Taki bonus posiada Polski legalny bukmacher www.sts.pl. Bonus 29 PLN zostanie dopisany po wpisaniu kodu promocyjnego: BETONLINE

Zakłady bukmacher bet365 nie posiadają licencji na zawieranie zakładów wzajemnych w Polsce, dlatego bukmacher bet365 zdecydował o zamknięciu strony dla graczy z Polski.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button