Bukmacher Legalny bukmacher Bet365 licencja 2019. Jest na to szansa?

Bet365 licencja 2019. Jest na to szansa?

Maks
6732 views

Licencja 2019 bukmachera Bet365 to coś, co bez wątpienia śni się po nocach graczom z Polski. Sprawdzamy, jaka jest szansa na powrót najlepszego bukmachera na świecie do naszego kraju. Czy w 2019 bukmacher bet365 otrzyma od Ministerstwa Finansów zezwolenie na działalność bukmacherską? 

Bet365 licencja 2019. Jest na to szansa?
Bet365 licencja 2019. Jest na to szansa?

Bet365 legalny czy nie?

Odpowiedź na to pytanie jest proste, póki co bet365 nie jest legalny w Polsce. Bukmacher ten nie posiada zezwolenia na udzielanie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Dlatego gra w bet365 jest w Polsce nielegalna, a udział w grach u tego bukmachera grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi.

W przeciwieństwie do niektórych zagranicznych bukmacherów, Bet365 w Polsce całkowicie się “odciął” od graczy. Nie jest to dobra wiadomość, biorąc pod uwagę, że opisywana firma uważana jest za najlepszą w branży na całym świecie.

Na szczęście, bukmacherzy legalni podobni do Bet365 zaczynają się u nas w kraju pojawiać i niewykluczone, że z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywać. Konkurencja wśród legalnych zakładów sportowych rośnie i jest to z korzyścią dla wszystkich graczy, ponieważ bukmacherzy walcząc o klientów oferują im co raz więcej. Na przykład znany i lubiany Betclic.pl już jest w Polsce legalny. Przypominamy, ze do legalnego prowadzenia działalności potrzeba w Polsce zezwolenia Ministerstwa Finansów. Takiej Bet365 jeszcze nie posiada, ale istnieje bardzo duża szansa, że bukmacher ten w 2019 roku wystąpi o jej uzyskanie.

betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

Bet365 powrót do Polski 2019

Oczywiście nie mogło zabraknąć tego tematu. Czy Bet365 zapowiedział jakiś powrót do Polski albo rozpoczął starania o przyznanie koncesji? Według naszych informacji nic takiego na ten moment się nie wydarzyło, ale bardzo poważnie podchodzą do tematu i sondują możliwość uzyskania stosownej licencji w Polsce.

Oczywiście, trzeba brać pod uwagę, że chociaż sam proces przyznawania licencji jest dość czasochłonny, Bet365 w każdej chwili może poinformować swoich graczy, że czyni starania o zezwolenie w Polsce.

Jeżeli niezbyt widzi wam się czekanie na Bet365 w Polsce, być może powinniście zainteresować się innym bukmacherem, ale takim, który może działać u nas całkowicie zgodnie z prawem i posiada bardzo dobrą ofertę, kursy i jeden z lepszych bonusów na start?


www.sts.pl – bonus 29 PLN bez depozytu – Kod promocyjny: BETONLINE
www.betfan.pl – 50 PLN bez ryzyka – Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce, który jest podobny do bet365 i oferuje darmowy bonus 510 PLN to www.betclic.pl. Kod promocyjny na bonus to: KOD510

Nie, bukmacher bet365 zablokował na czas nieokreślony możliwość założenia konta wszystkim graczom, którzy mieszkają w Polsce.

Aktualnie bukmacher bet365 nie oferuje bonusu bez depozytu. Taki bonus posiada Polski legalny bukmacher www.sts.pl. Bonus 29 PLN zostanie dopisany po wpisaniu kodu promocyjnego: BETONLINE


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image