Bukmacher Betclic bukmacher online Betclic Polska – bukmacher bez marży

Betclic Polska – bukmacher bez marży

Maks
39 views

Legalna marka Betclic Polska to tak zwany bukmacher bez marży. Oznacza to, że można wygrywać w niej więcej niż u innych, a sama strona w pewnych przypadkach całkowicie rezygnuje ze swojego standardowego zysku!

Betclic Polska - bukmacher bez marży
Betclic Polska – bukmacher bez marży

Obstawianie bez marży

Mimo że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, marża bukmacherska jest bardzo ważna. To ona odpowiada na pytanie, ile buk zarabia na danym zdarzeniu i to bez względu na to, jaki będzie rezultat konkretnego spotkania.

Jeżeli chodzi o kwestię pieniędzy, nikt nie lubi na ich temat żartować. Trudno dziwić się, że na ten moment bukmacher bez marży jest tak często poszukiwany.

bukmacher betfan opinie 2019
Polski bukmacher Betfan – opinie graczy, kod promocyjny na bonus

Betclic posiada w swojej ofercie tak zwane Superkursy. Można dzięki nim grać na konkretne zdarzenia bez konieczności martwienia się o to, iż gdzieś można by było otrzymać lepsze warunki. Betclic w przypadku zdarzeń z tego działu nie pobiera żadnej marży!

Granie na mecze bez marży bukmachera

Co bardzo ważne, można na jednym kuponie postawić nawet kilka zdarzeń z super kursami. W ten sposób da się osiągnąć marżę ujemną. Jest to sytuacja, gdzie bukmacher dosłownie “dokłada” graczom do ewentualnych wygranych. Tego rodzaju akcje zdarzają się na polskim rynku bardzo rzadko.

Korzystanie z wyjątkowych kursów jest naprawdę proste. Wystarczy przejść do działu “Superkursy”, a następnie wybrać interesujący nas mecz bądź mecze. Kilka na jednym kuponie albo parę zakładów z pojedynczymi typami? Żaden problem – wszystko zależy od strategii gry!

Do obstawiania w Betclic potrzebne jest darmowe konto bukmacherskie. Aby je założyć, gracz musi wypełnić krótki prosty formularz rejestracyjny. Aktualny kod promocyjny to “KOD510” – dla nowych graczy jest przygotowany cashback 510 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image