Betclic VIP -co to znaczy?

Bukmacher Betclic specjalnie dla czytelników LegalnyBukmacher.net.pl przygotował nowy bonus powitalny. Tylko teraz do zdobycia jest 550 PLN na start. Aktualny kod promocyjny to „KOD550”!

Nowy bonus powitalny Betclic. Teraz aż 550 PLN na start z kodem promocyjnym "KOD550"!
Nowy bonus powitalny Betclic. Teraz aż 550 PLN na start z kodem promocyjnym „KOD550”!

Betclic bonus powitalny VIP

Betclic kod promocyjny do tej pory miał w końcówce dokładnie taką samą liczbę, jak bonus powitalny. Wynegocjowaliśmy jednak dla was wyjątkowe warunki, dzięki czemu aktualny kod brzmi „KOD550„, a do zdobycia jest 550 PLN!

Cały czas bonus powitalny Betclic to cashback od ewentualnej przegranej w pierwszym kuponie postawionym na stronie bukmachera. Tylko od gracza zależy, czy będzie chciał maksymalnie wykorzystać premię, czy zdecyduje się zagrać nieco bardziej zachowawczo.

bukmacher betclic nowy bonus 500
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Jak odebrać 550 zł w Betclic Polska?

Co zrobić, by zgarnąć bonus Betclic Polska? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a wszystko sprowadza się do wykonania kilku bardzo prostych kroków! Poniżej znajduje się szczegółowa instrukcja, która przedstawia wszystko punkt po punkcie!

550 PLN w Betclic Polska
⬇️⬇️⬇️

  1. Zarejestrować się na Betclic.pl
  2. Wpisać kod promocyjny „KOD550
  3. Postawić pierwszy kupon
  4. Otrzymać w razie porażki zwrot 100% do 550 PLN!

Bukmacherzy dla Polaków muszą posiadać licencję Ministerstwa Finansów. Betclic opuścił już szarą strefę i obecnie oferuje zakłady działające całkowicie zgodnie z prawem.

Premia dla nowo zarejestrowanych dostępna jest tylko w przypadku pierwszego kuponu zagranego na stronie internetowej Betclic lub w aplikacji mobilnej. Nie można otrzymać premii cashback w przypadku, gdy zagrany kupon numer jeden okaże się wygrany.

Szukasz dla siebie bukmachera? Na łamach naszej strony dostępny jest ranking bukmacherów 2019!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button