Bonus powitalny BetClic. 500 PLN – kod promocyjny „KOD500”

Bonus powitalny u bukmachera BetClic to nawet 500 PLN na początek obstawiania. Poznaj aktualny kod promocyjny i sposób, w jaki można zgarnąć premię na start! Masz już kotno w BetClic Polska?

Bonus powitalny BetClic. 500 PLN - kod promocyjny "KOD500"
Bonus powitalny BetClic. 500 PLN – kod promocyjny „KOD500”

BetClic PL bonus powitalny

Jeszcze przed tym, jak miał miejsce start BetClic w Polsce, mówiło się o różnch scenariuszach dotyczących bonusów i promocji. Nie wszystkie z nich okazały się prawdą, ale na szczęście teraz nie musimy już kombinować na ten temat – wszystko mamy wyłożone na tacy!

Jeżeli nie masz jeszcze założonego konta na stronie BetClic.pl, przysługuje ci bonus powitalny w formie cashbacku. W jaki sposób można go zgarnąć? Czy dostępny jest dla wszystkich nowo zarejestrowanych? Warto znać odpowiedzi na te pytania!

Obstawianie w BetClic
Obstawianie w BetClic

Kod bonusowy na BetClic.pl

Podczas rejestracji konta BetClic PL można wykorzystać specjalny kod promocyjnyKOD500„. Miejsce na jego wpisanie znajdziesz w ostatnim kroku procesu zakładania profilu. Pamiętaj, iż to jedyna szansa na skorzystania z tej opcji!

Prezent na start od bukmachera BetClic to 100% zwrotu od przegranego pierwszego kuponu do 500 PLN. Co to właściwie oznacza? Przy pierwszym kuponie nie musisz martwić się o przegraną, bo jeżeli podwinie ci się noga, dostaniesz pełny zwrot!

Bonus powitalny BetClic Polska:

  1. Dokonujesz rejestracji na BetClic.pl
  2. Kod promocyjny: KOD500
  3. Dokonujesz pierwszej wpłaty
  4. Stawiasz pierwszy kupon
  5. W razie przegranej odbierasz zwrot!

Aplikacja mobilna BetClic także brana jest pod uwagę przy przyznawaniu premii. Jeżeli więc założysz konto w smartfonie bądź tablecie, będziesz mógł otrzymać prezent na start!

Szukasz innych promocji od tego bukmachera? Na łamach naszej strony piszemy o wszystkich ważnych bonusach. Zapisz się do powiadomień i bądź na biężąco! :)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button