Czy forum bukmacherskie to dobre miejsce na szukanie typów?

W dobie social mediów, fora internetowe w wielu dziedzinach przestają się liczyć. Czy w przypadku bukmacherki jest podobnie? Próbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy tradycyjne forum to dobre miejsce na szukanie typów.

Czy forum bukmacherskie to dobre miejsce na szukanie typów?
Czy forum bukmacherskie to dobre miejsce na szukanie typów?

Skuteczne obstawianie meczów – pewniaki dnia na forum bukmacherskim

Kiedy chcemy grać u bukmachera i przy tym zarabiać, bardzo często interesują nas tak zwane pewniaki dnia. To typy, które dodawane są przez internautów i mają spore szanse powodzenia. Niestety, w typowaniu nie ma nic pewnego na sto procent i tak samo jest również z tak zwanymi pewniakami.

Nie ma takiej osoby, która zajmowałaby się bukmacherką i chciałaby eksperymentować z typami. Wszyscy chcą mieć zazwyczaj pewność, że grają coś, co powinno wejść. Rzeczywistość już tak kolorowa nie jest, jednak – mimo wszystko – można nauczyć się wyszukiwania tylko tych naprawdę sprawdzonych propozycji.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Fora bukmacherskie czy blogi?

Teraz nie brakuje sposobów na to, by stworzyć własną stronę internetową. Zwykły blog możemy zarejestrować i otworzyć w kilka chwil, a potem nie pozostaje nam już nic innego jak dodawanie typów. Ma to swoje bardzo dobre strony, ale też i złe, ponieważ naraża nas to na różnego rodzaju oszustwa. Nigdy nie możemy mieć pewności, czy przypadkiem nie jesteśmy na stronie stworzonej po to, by wyłudzać pieniądze za płatne typy i tym podobne.

Forum bukmacherskie to już inna bajka. Jeżeli takie miejsce nie ma wielu użytkowników, po prostu nie funkcjonuje jak trzeba i łatwo to dostrzec. Tym samym dobrze można zweryfikować wiarygodność takiego serwisu. Dużo się dzieje? To dobrze. Cisza jak makiem zasiał? Lepiej uciekać!

A może grupy typerskie na Facebooku?

Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy w naszym kraju. Bez problemu znajdziecie na nim różne grupy typerskie zajmujące się tematyką obstawiania piłki nożnej czy nawet konkretnych rozgrywek. Tutaj, niestety, problem jest taki, że zgromadzenie wielu osób jest bardzo trudne, a sam FB lubi usuwać wszystko to, co jest związane z obstawianiem meczów, bukmacherką i tak dalej.

Inny problem polega na tym, że na Facebooku trudno jest być anonimowym, a mimo to powstaje wiele fikcyjnych kont. W ten sposób grupy typerskie szybko zamieniają się w miejsca, gdzie wstawiane są reklamy „pewniaków za pieniądze” (tacy typerzy nie są z tych grup usuwani, bo najczęściej płacą za reklamy albo po prostu są administratorami) oraz po prostu stron bukmacherskich z bonusami. W tym drugim nie byłoby wiele złego, gdyby nie to, że często chodzi o strony nielegalne!

czat bukmacherski Betonline
czat bukmacherski Betonline

Jakie forum bukmacherskie wybrać?

Ostateczny wybór zawsze zależy od was. Nikt nie broni wam korzystać i z grupy, i forów, a nawet obserwować wiele blogów. Pamiętajcie tylko, by z wszystkiego korzystać z należytym rozsądkiem i nigdy nie dać się zwieść czy namówić na jakieś produkty, za które trzeba płacić.

Forum bukmacherskie cały czas wydaje się być najlepszym miejscem dla kogoś, kto szuka strony, gdzie można porozmawiać typowaniu, znaleźć propozycje na każdy dzień i tak dalej. A że takie miejsca funkcjonują od wielu lat, te najlepsze z nich bardzo łatwo wyhaczyć.

Dobrym przykładem jest forum bukmacherskie Betonline. Serwis ten działa już od kilkudziesięciu lat i ma bardzo dobrą opinię wśród graczy oraz tysiące aktywnych użytkowników. Każdy user dodaje typy, a jednocześnie można podejrzeć jego statystyki skuteczności.

Jeżeli korzystamy ze strony popularnej, możemy liczyć nie tylko na fachową pomoc czy dobre typy bukmacherskie, ale także wiele ciekawych bonusów, promocji czy konkursów. Właściciele takich portali są w stanie wynegocjować bardzo wiele od zakładów bukmacherskich i chętnie z tego przywileju korzystają. W ten sposób dostaje się na przykład wyjątkowe kody promocyjne.

Jak dostać 29 PLN bez depozytu na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO:

Czy warto brać typy bukmacherskie z forów?

Gotowe typy z internetu mają swoich zwolenników i przeciwników. Do której grupy wy się zaliczacie? Jeżeli do tej pierwszej, prawdopodobnie udało wam się dzięki pewniak z sieci sporo zarobić i nic już was nie przekona do zmiany zdania.

Oczywiście, może zdarzyć się tak, że typy z sieci czy nawet najlepszego forum nie dadzą nam zysku. Czy w takim przypadku trzeba od razu skreślać dane miejsce? Niekoniecznie. Tym bardziej, że w wielu portalach obowiązują systemy punktowania skutecznych graczy. W ten sposób widzimy, czyje typy są godne uwagi, a na jakie trzeba nieco bardziej uważać.

Jeżeli tylko znacie angielski czy niemiecki, możecie też poszukać stron zagranicznych. Niestety, często zajmują się one rozgrywkami czy sportami, które w Polsce nie tylko nie są popularne, ale nawet trudno dostępne w ofercie legalnych zakładów bukmacherskich.

Typy z forum bukmacherskiego – wady i zalety

Forum bukmacherskie może być jednym z wielu źródeł typów bukmacherskich, jednak korzystanie z takiego forum ma swoje wady i zalety.

Poniżej tabela z wadami i zaletami korzystania z forum bukmacherskiego:

Wady:

WadaOpis
RyzykoWiele typów na forum bukmacherskim pochodzi od anonimowych użytkowników, co oznacza, że nie ma pewności, czy są one oparte na rzetelnej analizie i informacjach. Istnieje ryzyko utraty pieniędzy na nieudanych typach.
PrzejrzystośćCzęsto na forum bukmacherskim pojawiają się reklamy płatnych grup typerskich, które mogą nie być warte swojej ceny i nie przynosić spodziewanych rezultatów.

Zalety:

ZaletaOpis
WiedzaNa forum bukmacherskim można znaleźć wiele przydatnych informacji i wskazówek od doświadczonych typerów i graczy.
SpołecznośćForum bukmacherskie to miejsce, gdzie można nawiązać kontakty z innymi graczami i dyskutować na temat zakładów bukmacherskich oraz wydarzeń sportowych.
RóżnorodnośćNa forum bukmacherskim można znaleźć typy na wiele różnych dyscyplin sportowych i wydarzeń, co pozwala wybierać spośród wielu możliwości.

Korzystanie z forum bukmacherskiego może być przydatne dla osób, które poszukują informacji i wskazówek na temat zakładów bukmacherskich, jednak należy zachować ostrożność i nie sugerować się jedynie anonimowymi typami bez własnej analizy i przemyślenia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button