Najlepsi typerzy w Polsce

Nawet najlepsi gracze, którzy poświęcają wiele godzin na analizy, posiłkują się bardzo często typami osób o ogromnych autorytetach. Zawodowi typerzy mają ogromny talent do szukania prawdziwych „perełek”, jakie łatwo przegapić, nie mając jeszcze doświadczenia. Jeżeli szukacie sprawdzonych typów osób, które rzeczywiście odnoszą sukcesy, a nie jedynie chcą wyłudzić pieniądze tzw. płatnymi typami, trafiliście w dobre miejsce. Nasz poradnik bukmacherski to prawdziwa skarbnica wiedzy o najlepszych typerach w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki nam zaczniecie zarabiać jeszcze więcej, a kto wie – może za kilka lat sami staniecie się ekspertami? 

najlepsi typerzy w Polsce 2018
Gdzie są najlepsi typerzy w Polsce 2021?

Typy bukmacherskie najlepszych typerów

Mogłoby się wydawać, że zarabianie na obstawianiu meczów to domena tylko prawdziwych znawców konkretnej dyscypliny sportowej. I jest to po części prawda, bo nie mając zielonego pojęcia o baseballu nie sposób wygrać ogromnych pieniędzy, ślęcząc godzinami nad ofertą kursową. Co innego, kiedy zaczniemy zdobywać wiedzę, wtedy rzeczywiście za kilka lat możemy stać się ekspertami jedynymi w swoim rodzaju, którzy dużo szybciej od innych potrafią wyhaczyć dobry kurs na bardzo pewny typ.

Droga do eksperckiego sukcesu to jednak wzloty, ale także i upadki. A że te drugie bolą najbardziej, warto minimalizować ich ryzyko. Właśnie dlatego wraz z własnymi analizami i strategią gry, warto poświęcić chwilę i znaleźć autorytet w obstawianiu. Możemy wówczas grać jego typy, patrzeć na to, w jaki sposób rozkłada mecze na czynniki pierwsze, a jednocześnie próbować sił we własnym zakresie. Dzięki temu, odnosząc niekiedy porażki z własnymi kuponami, możecie tego wcale nie odczuć, a nawet – być nad kreską!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakłady bukmacherskie eksperci

Mianem „eksperta” w dobie internetu może ogłosić się każdy. Nietrudno stworzyć blog i pisać w nim swoje typy. Ba, można nawet usuwać niekorzystne posty, tak aby poprawiać swoją skuteczność. Takie autorskie dzienniki internetowe są bardzo niebezpieczne dla początkujących graczy. Wielu z nich widząc ogromne zyski (które, oczywiście, stworzono tylko na potrzeby strony i są całkowicie wirtualne), zaczyna nabierać złych nawyków. Co gorsza, bardzo często autor nieuczciwego portalu po zebraniu większego grona czytelników zaczyna dodawać płatne typy, analizy premium i tym podobne. Jakkolwiek by to nie brzmiało, jest jedynie próbą wyłudzania pieniędzy. Niestety, sporo początkujących graczy nadal daje się w ten sposób wyrolować.

zakłady bukmacherskie eksperci
Najlepsi typerzy w Polsce na forum betonline.net.pl

Dlatego jeżeli szukacie ekspertów, przede wszystkim róbcie to na sprawdzonych forach internetowych albo portalach bukmacherskich z wieloletnim stażem. Tego typu portale nie muszą zarabiać na naiwności graczy, a bardzo często zatrudniają wielu moderatorów, dbających o porządek i uczciwość. Na dobrych stronach nikt nie ma prawa usunąć swojego typu po dodaniu, dzięki czemu widzimy rzeczywisty procent zysków lub strat danej osoby. Tylko takie uczciwe podejście gwarantuje nam spokój i pozwala znaleźć naprawdę dobrego typera.

Najlepsi typerzy w Polsce – z kim obstawiać?

Gdybyśmy mieli wymieniać wszystkich dobrych typerów w Polsce, pewnie zajęłoby nam to cały dzień. Ale najlepsi – to już co innego. Prawdopodobnie w wielu domowych zaciszach kryją się prawdziwe talenty, które nikomu nie chwalą się swoimi zyskami i regularnie zarabiają na obstawianiu meczów. Takich, rzecz jasna, musimy pominąć. Możemy za to przeanalizować typy i sukcesy ekspertów online. W tym przypadku, patrząc tylko na zaufane strony, można wybrać rzeczywiście tego najlepszego typera w kraju.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ogromnym zaufaniem graczy cieszy się ekspert o pseudonimie Badys87. Gra on od naprawdę wielu lat, a jego poczynania każdego dnia śledzi tysiące osób. Wszystkie zamieszczane przez niego typy są dostępne za darmo POD TYM LINKIEM , a skuteczność waha się w granicach 65-80 procent. Niedoświadczony gracz może powiedzieć, że to mało. Taka osoba zazwyczaj teorię czerpie z blogów pseudo-typerów, którzy oferują płatne typy bukmacherskie i obiecują przysłowiowe gruszki na wierzbie. Oczywiście, może zdarzyć się lepszy miesiąc, może też gorszy. Nikt jednak nie wygrywa 100% swoich kuponów i jest to powszechnie znana prawda wśród wszystkich szanujących miłośników obstawiania!

Najlepszy typer w Polsce 2021

najlepsze typy w polsce
Typerzy z wysoką skutecznością

Nie chcemy tutaj nikogo przesadnie reklamować, bo nie takie są nasze intencje. Uważamy, że sami powinniście wejść na blog eksperta Badys87 i przekonać się, czy jego system gry wam odpowiada. Najlepszy typer w Polsce radzi sobie świetnie z siatkówką – zarówno na żywo, jak i przedmeczowo. Nie musicie wcale wiele wiedzieć na temat tej dyscypliny, by sprawdzić jego typy. Tak jak już wspominaliśmy, można próbować obstawiania we własnym zakresie i w tym czasie zarabianie zostawić komuś, kto po prostu okres treningów ma już za sobą!

Zagraniczne typy bukmacherskie

A co z ekspertami z zagranicy? Czy takim też warto ufać? Jeżeli znacie sprawdzone strony, tak jak w przypadku osób z Polski, to czemu nie. Mimo wszystko, nie polecamy korzystać z usług tego typu osób. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że w naszym kraju gra tylko u niektórych bukmacherów jest legalna. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, gdzie można obstawiać mecze legalnie , dobrze się upewnijcie czy robicie wszystko zgodnie z prawem obowiązującym na terytorium Polski.

sprawdzone analizy bukmacherskie
Ekspert od siatkówki na portalu betonline.net.pl

Trzeba też mieć na uwadze, że w Azji czy Ameryce Północnej często popularne są sporty, które u nas w ogóle się nie przyjęły. Wówczas możemy łatwo wpaść w pułapkę i zupełnie na ślepo obstawiać, to co ekspert od krykieta czy futbolu amerykańskiego. Nietrudno w takim przypadku o błąd i straty, zamiast zysków!

5 / 5. Ocen: 9

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button