Bukmacherzy z licencją w Polsce – gdzie obstawiać legalnie?

Zaczynając przygodę z zakładami bukmacherskimi, gracze bardzo często zastanawiają się, czy obstawianie meczów jest legalne. Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta, ale warto ją zapamiętać: tylko niektórzy bukmacherzy na polskim rynku posiadają licencję, dzięki której gracze mogą u nich bez żadnych obaw zarabiać pieniądze, stawiając na spotkania ulubionych drużyn!

Bukmacherzy z licencją
Bukmacherzy z licencją w Polsce – gdzie obstawiać legalnie?

Co grozi za grę u bukmachera bez licencji?

Grając u nielegalnych bukmacherów, narażamy się na wielkie ryzyko. Po pierwsze, podmioty oferujące grę bez zgody polskich władz mogą bez w każdej chwili zawiesić działalność, uniemożliwiając graczom wypłatę zdeponowanych środków. W takiej sytuacji nie możemy liczyć na żadną interwencję ze strony państwa. Oczywiste jest także, że zarabiając pieniądze u nielegalnych bukmacherów, istnieje prawdopodobieństwo, że zostaniemy skontrolowali przez odpowiednie służby. Mogą one nałożyć na nas bardzo wysoki podatek lub całkowicie skonfiskować pieniądze zdobyte niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. To jeszcze nie wszystko, bo ustawa hazardowa 2017 przewiduje dla nieuczciwych graczy nawet karę ograniczenia wolności!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Najlepsi bukmacherzy z licencją

Najlepsi bukmacherzy z licencją

Aby uzyskać licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich, firmy muszą spełnić wiele restrykcyjnych warunków. Dzięki temu możemy być pewni, że tego typu serwisy są w stu procentach bezpieczne, a obstawianie meczów za ich pomocą jest zupełnie legalne! Mimo że każdy podmiot z branży bukmacherskiej może starać się o pozwolenie na prowadzenie działalności w Polsce, do tej pory tylko nieliczne z nich otrzymały stosowne dokumenty licencyjne.

W chwili obecnej najbardziej znani bukmacherzy ze stosownym pozwoleniem to Fortuna i STS. Każdemu z tych portali zaufało już kilka milionów graczy z całego kraju, a dzięki atrakcyjnym premiom i bonusom bez depozytu zyskują oni coraz większą liczbę zwolenników.

Zakładając konto w Fortuna z TEGO LINKA, na starcie dostaje się 100 złotych na grę zupełnie za darmo, a kolejne 400 złotych po pierwszej wpłacie pieniędzy na konto. Jeszcze lepiej jest w Totolotku. Tutaj zaczyna się z budżetem w wysokości 20 złotych, ale pierwszy depozyt wiąże się z doładowaniem w wysokości 500 złotych!

Czy można legalnie nie płacić podatku od wygranych

Wbrew temu, co może się wydawać, legalne obstawianie meczów nie musi wiązać się z płaceniem podatków. Na przykład, Totolotek powiększa w wybrane dni wszystkie wygrane graczy o 12%, dzięki czemu w rzeczywistości nie przekazujemy państwu ani złotówki z zyskanych środków. Oczywiście, jest to jak najbardziej legalne i nic nam nie grozi za skorzystanie z takiej promocji.

Na początku swojej działalności, podobnie jak Totolotek, działały takie firmy bukmacherskie jak forBet i Betfan. Obecnie ten pierwszy bukmacher zwraca graczom połowę podatku od wygranych, a więc płacimy w nim nie 12, a 6%. Dzięki temu na jednym zakładzie możemy sporo zyskać i tym samym powiększyć swój domowy budżet o znacznie więcej, niż normalnie.

Jak sprawdzić czy bukmacher jest legalny

Najlepszym sposobem na sprawdzenie danego bukmachera, jest zajrzenie na jego oficjalną stronę internetową. Powinien na niej zawrzeć numer pozwolenia na prowadzenie działalności bukmacherskiej. Jeżeli nie mamy zaufania do tego typu sposobu, warto czytać branżowe portale informacyjne jak LegalnyBukmacher.net.pl lub fora bukmacherskie. Sprawdzoną metodą jest również śledzenie strony Ministerstwa Finansów.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button