Jak w punkcie STS wpłacić pieniądze na konto internetowe?

Bukmacherzy udostępniają graczom coraz więcej wygodnych metod płatności. Wszystko po to, by każdy znalazł dla siebie tę najodpowiedniejszą. Jeżeli często chodzisz do punktu STS albo po prostu go mijasz, możesz również w nim dokonać depozytu na internetowy profil typerski! Jak to się robi?

Jak w punkcie STS wpłacić pieniądze na konto internetowe?
Jak w punkcie STS wpłacić pieniądze na konto internetowe?

Wpłata pieniędzy do bukmachera. Najważniejszy jest czas!

Legalny bukmacher STS to obecnie najpopularniejszy wybór polskich typerów. Bogata oferta czy duża liczba bonusów to tylko kilka z jego cech charakterystycznych. Bardzo istotną kwestią w dzisiejszych czasach jest również wpłata pieniędzy. Każdy chce, by była ekspresowa i bezpieczna, a do tego możliwa do złożenia dosłownie w dowolny sposób.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, marka internetowa STS daje swoim klientom możliwość szybkich przelewów ekspresowych, doładowania za pomocą karty, a nawet pozwala na korzystanie z portfeli elektronicznych jak Skrill. I chociaż STS doładowanie SMS jeszcze dostępne nie jest, pyta o niego tak dużo osób, że nie jest wykluczone, iż to właśnie ono będzie kolejną nowością.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście, najwięcej osób grających przez internet wybiera płatności online. Mimo wszystko, warto wspomnieć o dość ciekawej opcji jaką jest wpłata pieniędzy w punkcie STS. Przekonuje się do niej wielu i chyba powiedzieć można spokojnie, że jest to coś, co ma szansę zadomowić się w ofercie STS na dobre.

Czy można wpłacić pieniądze na konto w punkcie STS?

Jeżeli obstawiacie już jakiś czas, prawdopodobnie doskonale wiecie, jak wypłaca się wygrane w punkcie STS. Co jednak, gdy to my chcemy przekazać bukmacherowi pieniądze na grę? W przypadku kuponu stacjonarnego sprawa jest prosta, ale mamy także opcję numer dwa, czyli doładowanie konta STS online.

Aby wpłacić pieniądze w punkcie należącym do marki STS, wystarczy udać się do wybranego oddziału i przekazać pracownikowi bukmachera chęć zdeponowania środków na koncie internetowym. Dalsza procedura nie jest o wiele bardziej skomplikowana – wszystko sprowadza się do kilku chwil spędzonych przy ladzie.

Jak złożyć depozyt w oddziale bukmachera STS?

Załóżmy, że zdecydowaliśmy się na złożenie depozytu u bukmachera STS. Jaki jest kolejny krok? Zaczynamy od podania adresu e-mail, na jaki jesteśmy zarejestrowani na stronie www.STS.pl. Kolejnym krokiem jest podanie kilku cyfr z numeru PESEL, zazwyczaj chodzi o cztery ostatnie.

Pracownik oddziału może poprosić nas o okazanie dowodu osobistego w celu weryfikacji danych, dlatego warto taki dokument mieć przy sobie. Jednocześnie musimy pamiętać, że aplikacje mobilne, nawet te rządowe, nie wyświetlają pełnoprawnego dokumentu i na jego podstawie możemy pewnych czynności nie załatwić.

Wpłata pieniędzy do STS
Wpłata pieniędzy do STS

Nawet po raz pierwszy cała sprawa nie powinna zająć nam więcej niż kilka chwil. W zasadzie można wszystko załatwić w mniej niż minutę. A to w 100% bezpiecznie i legalnie!

Po co wpłata w punkcie, skoro jest internet?

Niektóre osoby mogą dziwić się, że ktokolwiek korzysta z opcji wpłaty pieniędzy w punkcie STS, skoro i tak gra przez internet. Oczywiście, jest to pewna sprzeczność, ale pamiętajmy, że przecież gotówka w codziennym świecie ciągle jest dostępna. Możemy, na przykład, sprzedać używany fotel i zamiast iść do banku, deponować zarobione środki, a na końcu włączyć w to wszystko bukmachera, zrobić krok do przodu i pewne procedury pominąć. Wszystko przygotowano dla naszej wygody!

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że bukmacher STS nie pobiera jakichkolwiek prowizji za wpłatę na konto za pośrednictwem punktu stacjonarnego. Tyle, ile deponujemy, trafia do nas i możemy robić z tym, co tylko chcemy. Od nas zależy, czy pieniądze wykorzystamy na obstawianie kart w Betgames, czy może na granie w wirtualne sporty bądź te w stu procentach realne.

Jak jeszcze można wpłacić pieniądze do STS?

Konto bankowe, karta kredytowa, doładowanie za pomocą portfela elektronicznego – wybór jest ogromny! STS to jeden z tych bukmacherów, gdzie naprawdę jest bardzo wiele sposobów na przelanie pieniędzy. Co ciekawe, ekspresowe są u niego nie tylko wpłaty, ale także i wypłaty wygranych. Zysk rzędu 5000 złotych możemy mieć u siebie już w ciągu 15 minut od złożenia zlecenia!

Wybrane metody płatności w STS online
Wybrane metody płatności w STS online

Z racji tego, że bukmacher STS jest w stu procentach legalny, nie musimy obawiać się o to, że nasze transakcje gotówkowe wzbudzą zainteresowanie organów skarbowych. W przypadku wygranych bukmacherskich automatycznie rozliczamy się z fiskusem, a raczej robi to za nas sama marka organizująca zakłady. My jedynie zajmujemy się pieniędzmi wygranymi – dostajemy je na konto i pozostaje nam je tylko wydać albo odłożyć na konto oszczędnościowe (to już nasz wybór!).

Dla nowych graczy aż 29 PLN bonusu bez depozytu!

W przypadku braku konta internetowego na stronie www.STS.pl, nowi klienci mogą dokonać rejestracji w kilka chwil. Aktywny kod promocyjny to w przypadku tej marki „BETONLINE„, a dzięki niemu do zgarnięcia jest aż 29 PLN bez depozytu.

Premia bez wpłaty oznacza, iż dostajemy środki na grę bez konieczności przelewania do bukmachera chociażby złotówki. Oczywiście, 29 PLN można zgarnąć tylko wtedy, jeśli podamy hasło „BETONLINE„!

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

Bonus powitalny STS to również nawet 1200 PLN za przelew numer jeden i 20 PLN do wykorzystania w Betgames, czyli legalnych kartach online jak wojna, bakarat czy poker.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button