Wpłaty przez Skrill do legalnych bukmacherów

Portfel elektroniczny Skrill był, jest i prawdopodobnie jeszcze długo będzie jednym z ulubionych portali tego typu dla miłośników zakładów bukmacherskich. Niektórzy mają błędne przekonanie, iż rejestracja w tym serwisie nie ma najmniejszego sensu, kiedy weszła w życie ustawa hazardowa 2017. Nic bardziej mylnego – Skrill jest akceptowany również przez legalne firmy bukmacherskie! 

Wpłaty przez Skrill do legalnych bukmacherów
Skrill wpłaty do legalnych bukmacherów w Polsce

Co to jest Skrill?

Skrill to najprościej rzecz ujmując portal, w którym możemy założyć swego rodzaju konto bankowe przez internet. Jest ono całkowicie online, a więc nie mamy możliwości udać się do jakiegoś punktu stacjonarnego, by załatwić jakąkolwiek sprawę. Posiadając portfel elektroniczny, możemy w szybki i wygodny sposób dokonywać wpłat, robiąc zakupy na zagranicznych portalach aukcyjnych, e-sklepach oraz… dokonywać wpłat i wypłat do bukmacherów. Nie ma co ukrywać, że to właśnie ten ostatni powód sprawia, iż Skrill stał się w naszym kraju tak popularny.

Ogromną zaletą serwisu Skrill jest fakt, iż wysyłanie środków odbywa się tutaj w najprostszy z możliwych sposobów. Jeżeli chcemy przelać komuś daną sumę pieniędzy, wystarczy, że znamy jego adres e-mail. To niezwykle wygodne, bo nie musimy już zapisywać długich numerów kont czy innych podobnych utrudnień. Do tej pory ze Skrilla można było zarówno wpłacać, jak i wypłacać środki na profile w serwisach do obstawiania meczów. Po ostatniej ustawie hazardowej sytuacja ta nieco uległa zmianie.

bonus freebet
Bonus bez depozytu w Forbet

Jak korzystać ze Skrill?

  1. Wpłać środki do swojego bukmachera
  2. Graj, zdobywaj środki, a następnie zleć wypłatę na konto Skrill
  3. Odbierz pieniądze i korzystaj z nich za granicą, jak i w Polsce!

Skrill – ile to kosztuje?

Czy założenie konta w Skrill wiąże się z jakimiś opłatami? Od razu pragniemy poinformować, że nie. Jeżeli postanowicie korzystać z tego portalu, będziecie mogli zarejestrować się dosłownie w ciągu kilkunastu minut i od razu zacząć korzystać zupełnie za darmo. Maksymalne roczne opłaty to około 20 euro – oczywiście, otrzymujemy w tej cenie także kartę kredytową, z jakiej można korzystać na terenie naszego kraju, jak i za granicą. Jeżeli często przebywacie poza Polską, Skrill to zdecydowanie dla was bardzo dobra alternatywa dla kont w polskich bankach. Te ostatnie za wypłaty z bankomatów czy płatności za granicą życzą sobie niekiedy naprawdę wiele.

Jakby na to nie patrzeć, korzystanie ze Skrill to świetna sprawa. Problem w tym, że bez konta w tradycyjnym banku bardzo trudno jest grać u polskich bukmacherów. Nie każdy z nich oferuje bowiem zarówno wpłaty, jak i wypłaty do portfela elektronicznego. Oczywiście, można posłużyć się, na przykład, PaySafeCard, ale ta opcja też nie jest dostępna wszędzie a tylko, między innymi, w ForBet i Totolotku.

Skrill jako metoda płatności

Skrill obecnie nie jest już tak popularną metodą płatności, jak jeszcze rok czy nawet parę lat temu. Niegdyś bardzo wielu graczy korzystało z portfela internetowego, deponując środki do Bet365. Niestety, ten bukmacher nie jest już w Polsce legalny, a na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie się to zmieni. Procesy licencyjne jeszcze się prawdopodobnie nie rozpoczęły, tak więc nie ma szans, by ten bukmacher był dostępny w naszym kraju przed mundialem 2022.

Skrill u legalnych bukmacherów:

  • Totolotek
  • STS
  • ForBET
  • eFortuna
STS bonus powitalny - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus powitalny – kod promocyjny „BETONLINE”

Jak widać, nie brakuje już firm z naszego kraju, gdzie akceptuje się Skrilla. Do dzisiaj jest to bardzo wygodna opcja i chociaż obecnie nie daje już tak dużego pola do popisu, nadal jest niezwykle funkcjonalna. Daje też graczom możliwość rozdzielenia finansów bukmacherskich z tymi przeznaczonymi na inne cele. Łatwo w ten sposób kontrolować straty i zyski z obstawiania spotkań.

Istnieje prawdopodobieństwo, że za jakiś czas do grona podanych wyżej portali dołączy także Superbet legalny bukmacher. Rumuńska firma póki co działa jednak tylko i wyłącznie naziemnie. Za jakiś czas może się to zmienić, ale szczegóły w tej kwestii nie są jeszcze znane.

Legalne obstawianie meczów

Skrill u legalnych bukmacherów 2018

Nieważne, czy będziecie korzystać ze Skrilla, czy nie. Bez względu na wszystko, możecie wypłacać do portfela elektronicznego wygrane z wirtualnych sportów oraz tradycyjnych zakładów sportowych. Opcja u każdego z bukmacherów jest dostępna zupełnie bezpłatnie, dlatego warto rozważyć korzystanie z niej.

Musimy mieć na uwadze, że Skrill pobiera bardzo niskie prowizje w przypadku przelewów międzynarodowych. Jeżeli pracujecie za granicą i często przesyłacie środki do naszego kraju, możecie dzięki temu oszczędzić naprawdę ogromną sumę pieniędzy. Podobnie jest, jeżeli bardzo często korzystanie z zagranicznych sklepów internetowych, które oferują znacznie częściej atrakcyjniejsze ceny i promocje.

Wpłaty przez Skrill do legalnych bukmacherów

Skrill to długo wyczekiwania metoda płatności, która od pewnego czasu jest dostępna u wszystkich najlepszych bukmacherów w Polsce. Korzystanie z portfela elektronicznego jest darmowe, a wszystko odbywa się w niezwykle szybki i bardzo bezpieczny sposób. Jakby nie patrzeć, same plusy, bo nie musimy już martwić się o długą realizację zlecenia. Nie płacimy też wysokich prowizji czy innych bolesnych dla portfela opłat, o których banki informują nas zazwyczaj najmniejszym drukiem z możliwych.

Moneybookers legalni bukmacherzy
Biuro Obsługi Klienta Skrill (Moneybookers)

A może mieliście kiedyś konto w Moneybookers? Skrill to dokładnie ta sama firma, tyle że jakiś czas temu zmieniła nazwę. Nie wiadomo, czy wasz profil został jeszcze zachowany, ale jak najbardziej warto to sprawdzić. W razie jakichkolwiek problemów, warto napisać do Biura Obsługi Klienta. Działa wyjątkowo sprawnie, a wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu!

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button