STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

STS bonus bez depozytu 2020 to dowód na to, że można obstawiać mecze u bukmachera bez wydawania własnych pieniędzy. Jak to dokładnie wygląda? Warto poznać szczegóły na ten temat!

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

STS bonus bez wpłaty na start

Jak bukmacher oferuje bonus bez depozytu? Na pewno nie każdy. Wiele osób uważa, że premie tego typu mają w ofercie tylko najlepsze marki w kraju i w kwestii STS raczej trudno się z tym nie zgodzić. Od wielu lat jest to jedna ze stron do obstawiania, która cieszy się największym zainteresowaniem graczy w całym kraju.

STS bonus bez depozytu 2020 to jedna z promocji, które na brak chętnych do skorzystania na pewno nie narzekają. W końcu można dzięki niej zdobyć ponad 1200 PLN łącznie, a bez wpłaty własnej aż 29 PLN na grę na stronie www.STS.pl.

Nie trzeba być doświadczonym w obstawianiu, by mieć szansę na skorzystanie z tej premii. Promocja od STS jest skierowana do początkujących i dlatego zrozumienie jej zasad nikomu nie powinno sprawić żadnych, nawet najmniejszych, problemów.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

STS bonus bez depozytu za rejestrację!

Trzeba pamiętać tylko o jednym – nie ma bonusu bez wpłaty w wysokości 29 PLN, jeśli przy rejestracji konta nie wpiszemy kodu promocyjnego BETONLINE. To jedyny sposób na zdobycie opisywanego przez nas prezentu bez wpłaty własnej.

Na czym polega bonus bez depozytu? To premia, dzięki której otrzymuje się pieniądze bez konieczności przelewania środków z konta bankowego. Innymi słowy, rejestrujemy konto i od razu dostajemy 29 PLN na start, które można wykorzystać jako freebet na co tylko chcemy!

Jak dostać bonus na rok 2020 w STS?

Jak rejestruje się konto na stronie internetowej www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO i przekonaj się o tym sam:

A sam bonus bez wpłaty to jeszcze nie wszystko! Dla nowo zarejestrowanych bukmacher STS przygotował również do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden. Jest to premia wartości 100% pierwszego depozytu, czyli im więcej wpłacamy, tym więcej zyskujemy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button