bonus powitalny. styczeń 2020

Styczeń 2020. Jaki jest najlepszy bonus powitalny na rynku? Mamy dla was aktualny ranking bukmacherów, w którym uwzględnione jest to, co dokładnie oferuje się nowym klientom!

Najlepszy bonus powitalny. Ranking bukmacherów styczeń 2020
Najlepszy bonus powitalny. styczeń 2020

Bonus powitalny. Gdzie najlepszy w styczniu 2020?

Najlepsi bukmacherzy internetowi prześcigają się w wielu kwestiach, ale nie ukrywajmy, że to właśnie bonusy powitalne dla wielu są najważniejsze. Styczeń 2020 rozpoczyna wyjątkowy rok – pełen emocji piłkarskich (Euro 2020) oraz sportowych w najbardziej dosłownym znaczeniu (Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020). Gdzie na ten moment znaleźć można najlepszy bonus powitalny?

Na wstępie dobrze jest przez chwilę zastanowić się, jaki bonus powitalny jest dobry, a jaki nie. Czy chodzi tylko i wyłącznie o wartość, jaką można otrzymać czy może o coś zupełnie innego? Ważne jest to, ile bukmacher daje przy rejestracji, ale jeszcze ważniejsze są chociażby warunki obrotu lub te niezbędne do otrzymania konkretnego bonusu.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Nasz ranking należy traktować jako drogowskaz, ale niekoniecznie jako jedyną dostępną opcję. Pamiętajcie, by zawsze kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami. Niektórzy wolą bonus bez depozytu 2020, a inni chcą jak najwięcej zyskać przy pierwszej wpłacie. Każda z opcji jest na na swój sposób dobra, ale ma zarówno wady, jak i zalety.

Bonus bez depozytu –

Bukmacher STS to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Na ten moment każdy nowy gracz może z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymać na dobry początek aż 29 PLN bez depozytu. Bonus jest dostępny za darmo – nie trzeba się po niego specjalnie zgłaszać, a tym bardziej korzystać z własnych pieniędzy!

Jeżeli ktoś chce odebrać pieniądze bez wpłaty, wystarczy, że przy rejestracji konta na www.STS.pl wpisze podany przez nas powyżej kod promocyjny. Jak to się dokładnie robi? Nie ma w tym nic szczególnie skomplikowanego – wszystko sprowadza się do użycia jednego słowa w jednej rubryce.

Jak wpisać kod, by dostać bonus bez depozytu w STS? ZOBACZ VIDEO:

Bonus bez depozytu w STS to jeszcze nie wszystko! Przy dokonaniu pierwszej wpłaty można dodatkowo liczyć nawet na 1200 PLN ekstra w formie premii. Jak to działa? Im więcej wpłacamy, tym więcej zyskujemy – 500 złotych wpłaty to 500 złotych bonusu i tak dalej.

Betfan – ponad 3000 złotych na dobry początek!

Ponad 3000 złotych na dobry początek obstawiania? To wcale nie marzenie, a rzeczywistość! Mimo że takie premie na start są rzadkością, już dwie firmy w Polsce oferują przy pierwszych wpłatach ponad 3000 PLN. Jedną z nich jest legalny bukmacher Betfan.

Betfan kod promocyjny 2020
Betfan kod promocyjny 2020

Jeżeli chcemy założyć konto w Betfan i otrzymać możliwie jak największy bonus powitalny, musimy dokonać rejestracji konta na www.Betfan.pl. Proces jest bardzo szybki i nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym typerom.

Bonus powitalny w Betfan to ponad 3000 złotych do zdobycia. 3000 PLN odbiera się za pierwszą bukmacherską aktywność, natomiast 100 PLN zgarnia się w formie zakładu bez ryzyka. W tym drugim przypadku potrzebny jest kod promocyjny – „BETFAN„! Jego wpisanie jest o tyle proste, że hasło bonusowe jest wyjątkowo proste do zapamiętania!

Największy bonus powitalny w Polsce – 5000 złotych w Totalbet!

Miano największego bonusu powitalnego w Polsce należy się marce bukmacherskiej Totalbet. To ona na ten moment oferuje klientom bonus 5000 złotych i to już od jednego depozytu. Jeżeli chcemy otrzymać kasę na start o możliwie jak największej wartości, prawdopodobnie zainteresujemy się właśnie tym bukmacherem.

Legalny bukmacher Totalbet to również bonus bez depozytu w formie zakładu freebet. Od razu po rejestracji, i to bez jakiegokolwiek kodu promocyjnego, można w tym przypadku zgarnąć 10 PLN na obstawianie. Co bardzo ważne, kwotę tę można wykorzystać na dowolne wydarzenie sportowe z oferty bukmachera.

Totalbet cały czas poszerza swoją ofertę o dodatkowe opcje. Od pewnego czasu znajdziemy u niego darmowe mecze w Totalbet TV, a jakby tego było mało – mnóstwo u niego promocji z naprawdę ogromnymi pieniędzmi i wartościowymi nagrodami rzeczowymi do zdobycia!

betclic kod promocyjny 2020
betclic kod promocyjny 2020

Nie wiadomo, jak długo utrzyma się aktualny bonus powitalny na www.Totalbet.pl, ale na styczeń 2020 to właśnie ten bukmacher może pochwalić się największym bonusem na start w Polsce!

Cashback od pierwszej porażki? Betclic Polska i kod „KOD510”!

Nie wszyscy liczą na ogromne bonusy za pierwsze wpłaty czy premie od razu po dokonaniu rejestracji. Betclic Polska to rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby na wstępie u bukmachera otrzymać zwrot w przypadku nietrafionego kuponu. Taka promocja ma swoje zalety!

Cashback w Betclic to premia przygotowana z myślą o tych, którzy po dokonaniu pierwszej wpłaty do bukmachera zdecydują się na zagranie kuponu. W przypadku wygranej kwota trafia do typera w normalny sposób, natomiast w razie przegranej – można liczyć na zwrot do kwoty 510 PLN!

Zwrot jest przyznawany w formie 100% wartości stawki. Jeżeli ktoś postawi i przegra 100 złotych, dostanie 100 złotych w formie bonusu. Warto przy tym mieć na uwadze jedno – liczy się tylko przegrana w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Jak postawić pierwszy zakład w Betclic? ZOBACZ VIDEO:

bonusów powitalnych styczeń 2020

Tworzenie rankingów bonusów nie ma większego sensu, dlatego że każdy z nas ma nieco inne potrzeby. Właśnie z tego względu w naszym zestawieniu bardziej skupialiśmy się na pisaniu o największych zaletach i wadach oraz podstawowych zasadach odbierania bonusów.

Mamy nadzieję, że przygotowana lista bonusów powitalnych na styczeń 2020 zostanie przez was wykorzystana w należyty sposób. W razie jakich wątpliwości, zawsze możecie sprawdzić inne nasze materiały, gdzie w wyczerpujący sposób opisujemy konkretne promocje bukmacherów.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button