Piłka nożna. Typy bukmacherskie 2020

W naszym kraju jest jedna dyscyplina sportowa, która od dziesiątek lat dominuje nad innymi – piłka nożna. Uważana za nasz sport narodowy, każdego miesiąca przyciąga miliony odbiorców nie tylko z Polski, ale i całego świata na stadiony, przed ekrany telewizorów i odbiorniki radiowe. Wielu z nich swoje kroki kieruje również do bukmacherów, dla każdego z których stanowi ona podstawę oferty. Jeśli i my chcemy spróbować swojego szczęścia i zacząć obstawiać, nie tylko powinniśmy znaleźć dobrego bukmachera, ale i spojrzeć na sprawdzone typy na piłkę nożną. Jak się bowiem okazuje, te potrafią przynieść nam wygraną – czy to w bezpośredni (przy dokładnym ich kopiowaniu), czy też bardziej pośredni (przy traktowaniu ich jako wskazówkę) sposób. Skąd je jednak brać i jakie są zasady typowania piłki nożnej? O tym powiemy w naszym artykule.

Piłka nożna. Typy bukmacherskie 2020
Piłka nożna. Typy bukmacherskie 2020

5 wskazówek do typowania piłki nożnej

  • Analiza to podstawa – dobra analiza jest kluczem do sukcesu w obstawianiu jakiegokolwiek sportu, a w piłce nożnej, w której zazwyczaj nie pada mnóstwo bramek (a w czasie spotkania może nie paść żadna) i możliwe są aż trzy różne wyniki ma szczególnie duże znaczenie.
  • Sprawdzone typy dnia mogą nam dać bardzo wiele – choć typy bywają różne, te sprawdzone stanowią wspaniałą wskazówkę (skąd je brać – prezentujemy poniżej). Wiadome jest, że nie powinniśmy ich dosłownie kopiować – możemy je jednak konfrontować z własnymi typami i używać ich do ich weryfikacji.
  • Wybór jednych rozgrywek zwiększa szansę na sukces – w piłce nożnej każdego dnia toczą się jakieś rozgrywki – czy to ligowe, czy też w ramach turniejów europejskich i światowych. Warto skupić się na jednych rozgrywkach i przeanalizować je w sposób perfekcyjny.
  • Kursy bukmacherskie nie są bez znaczenia – mówi się, że bukmacher jest najlepszym typerem – jest w tym sporo prawdy, a kursy na spotkania należy traktować jako swoiste typy bukmachera. Zawsze możemy je porównywać między wieloma operatorami i wysnuwać z tego odpowiednie wnioski.
  • Lepiej zacząć od zakładów przedmeczowych – zakłady na żywo wymagają od nas nie tylko szybkiego reagowania, ale i ogromnej wiedzy na temat każdej z drużyn oraz zawodników wchodzących w ich skład. Właśnie dlatego jeśli jesteśmy początkującymi typerami skupmy się na zakładach przedmeczowych, dopiero później wkraczając w świat zakładów na żywo.
bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Sprawdzone typy na piłkę nożną – gdzie je odnajdziemy?

Poszukując sprawdzonych typów na piłkę nożną przede wszystkim powinniśmy zdawać się na swoją własną inteligencję. Wiele ich źródeł wymaga od nas bowiem ich weryfikacji, a same typy na piłkę nożną – niezależnie od ich pochodzenia – zawsze powinniśmy konfrontować z własnymi szacunkami. To w końcu nasze pieniądze stoją tutaj na szali. Jeśli więc poszukujemy typów, najlepiej będzie, jeśli sięgniemy po:

  • portale sportowe – renomowane i rozpoznawalne portale o tematyce sportowej często publikują swoje opinie i przewidywania na temat każdego ze spotkań – powinniśmy brać je pod uwagę, zwłaszcza, że artykuły na łamach profesjonalnych serwisów internetowych są wielokrotnie weryfikowane jeszcze przed ich opublikowaniem; 
  • studia przed/pomeczowe – choć wielu początkujących graczt je ignoruje i ich nie ogląda, prawdziwy typer jest w stanie wyciągnąć z nich mnóstwo cennych informacji; jako że wypowiadają się w nich sami eksperci o niepodważalnej wiedzy i zorientowaniu w danych rozgrywkach, możemy na nich polegać najbardziej – nawet jeśli nie wypowiadają się pod kątem bukmacherskim, a zaledwie analitycznym;
  • fora dyskusyjne – tutaj warto zwrócić szczególną uwagę na fora wchodzące w obręb usług wybranych bukmacherów – takim miejscem jest na przykład Strefa Typera w Fortunie; jej (i podobnych forów) plusem jest fakt, że na jej łamach poddawane są pod dyskusję rzeczywiście obstawione przez kogoś mecze.
Obstawianie meczów piłkarskich
Obstawianie meczów piłkarskich

Typy na piłkę nożną – gdzie je wykorzystywać?

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, piłka nożna jest dyscypliną kluczową dla wszystkich legalnie działających w naszym kraju bukmacherów, w związku z czym można ją obstawiać u każdego z nich. Istnieje jednak kilku operatorów, których oferta wyróżnia się na tle innych – zwłaszcza dla osób chcących obstawiać wydarzenia sportowe z obrębu konkretnych rozgrywek. Do bukmacherów, na których ofertę powinniśmy zwrócić szczególną uwagę należą:

www.STS.pl – STS jest oficjalnym i głównym sponsorem piłkarskiej Reprezentacji Polski Mężczyzn – w związku z tym jego oferta na spotkania reprezentacyjne może być najlepsza; STS bonus bez depozytu z kodem „BETONLINE” to 29 PLN bez wpłaty!

www.eFortuna.pl – Fortuna jak nikt inny pokrywa mecze 1 Ligi Mężczyzn, której jest tytularnym sponsorem; jej oferta w jej zakresie jest nie tylko najszersza, ale i opatrzona wieloma interesującymi promocjami oraz najatrakcyjniejszymi kursami na rynku.

www.LvBET.pl – jeżeli lubimy obstawianie Ekstraklasy, LV Bet sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej – jest sponsorem kilku klubów biorących udział w najwyższych rangą rozgrywkach w naszym kraju, dlatego też jego oferta na wybrane mecze bywa bardzo konkurencyjna.

Choć powyżej przedstawiliśmy cechy szczególne wybranych topowych bukmacherów, każdy z nich prezentuje bardzo szeroką ofertę na większość rozgrywek w piłce nożnej, nie tylko z polskich lig, ale i tych zagranicznych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button