BetClic bukmacher 2019. Jak obstawiać online?

Bukmacher legalny BetClic pozwala na obstawianie meczów online. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak u niego obstawiać, zobacz przygotowany przez nas materiał i poradnik!

betclic w polsce bukmacher
BetClic start 2019. Od kiedy można obstawiać?

BetClic 2019. Promocje i oferty specjalne

BetClic od września 2018 roku posiada w naszym kraju licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej. Wystartował natomiast w lipcu 2019 – od tego czasu możecie grać u niego zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce.

Na start każdy gracz w Betclic może liczyć na bonus powitalny za porażkę w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera. Zwrot wynosi 100% stawki aż do kwoty 500 złotych i dlatego też aktualny kod promocyjny do Betclic to KOD500.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Kod na bonus Betclic

BetClic Polska oferuje swoim graczom obstawianie mobilne. Aplikacja na urządzenia przenośne jest dostępna w przypadku systemów iOS oraz Android.

Specjalnie dla was przygotowany został BetClic kod promocyjny, dzięki któremu można umilić sobie rejestrację konta. Aktualne hasło bonusowe podaliśmy wam powyżej!

Jeżeli już kiedyś graliście w BetClic, wasze konto nie będzie ważne. Musicie przygotować się zatem na rejestrację od nowa – na zasadach zgodnych z obowiązującym obecnie prawem w naszym kraju.

BetClic strona internetowa cieszy się dużą popularnością – a ty już masz w niej konto czy dopiero zakładasz?


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button