BetClic Multi Plus, większe wygrane aż o 100%!

Opcja Multi Plus u legalnego bukmachera BetClic pozwala na zgarnięcie większych wygranych. Dzięki temu możesz zyskać nawet 100% więcej, niż zwykle, a to całkowicie bez żadnych opłat!

BetClic Multi Plus, większe wygrane aż o 100%!
BetClic Multi Plus, większe wygrane aż o 100%!

BetClic. Powiększ wygrane!

Masz już konto na stronie BetClic PL? Nie ma to żadnego znaczenia, bo i tak z pewnością zainteresuje cię możliwość zgarnięcia dużo większych wygranych, niż na co dzień! 100% zysku więcej to przecież coś, obok czego trudno przejść obojętnie.

Funkcja Multi Plus to możliwość zgarnięcia bonusu za grę u bukmachera online. Korzysta się z niej w bardzo prosty sposób. Pamiętajmy, iż BetClic to legalna marka, a więc wszystko dzieje się w niej w sposób bezpieczny i zgodny z obowiązującym prawem!

Dla nowych graczy czeka 500 PLN jako Zakład Bez Ryzyka. Wystarczy przy zakładaniu darmowego konta wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Żaden BetClic kod promocyjny nie jest tutaj wymagany. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać przedstawiane poniżej kroki. Tak, to naprawdę tak proste!

Większe wygrane w BetClic. Jak odebrać?

I – Logujesz się na swoje konto na stronie BetClic Polska

II – Sprawdzasz i wybierasz rozgrywki, w których obowiązuje promocja Multi Plus bądź Multi+ (może być nazwana na dwa różne sposoby, ale zasady są takie same!)

BetClic legalny bukmacher. Większe wygrane
BetClic legalny bukmacher. Większe wygrane

III – Stawiasz zakład AKO z minimum 5 typami na wyniki meczów

betclic ekstraklasa
betclic ekstraklasa

IV – Na kuponie znajdziesz informację o tym, ile spotkań jeszcze dodać, by otrzymać dodatkowe wygrane oraz ile dokładnie będą one wynosić.

kupon multi plus betclic
kupon multi plus betclic

Możesz wygrać od 5 do nawet 100% więcej, niż normalnie. Wszystko zależy od tego, na co postawisz! Jeżeli chcesz, możesz sprawdzić tę funkcję w każdej chwili!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button