Unibet legalny w Polsce? Najnowsze informacje 2020!

Licencja bukmachera Unibet byłaby bardzo mile widziana przez typerów z Polski. Jakie są najnowsze informacje na ten temat? Sprawdzamy, co może przynieść przyszłość w tej kwestii!

Unibet legalny w Polsce? Najnowsze informacje 2019!

Kiedy Unibet w Polsce?

Mimo że stron bukmacherskich na polskim rynku przybywa, nadal brakuje marek zagranicznych, które byłby dobrze znane typerom. Legalny Betclic na ten moment jest jedynym podmiotem, który zdecydował się wyjść z szarej strefy i wrócić do Polski.

Wśród najbardziej wyczekiwanych powrotów podać można Bet365 oraz Unibet Polska. W tym drugim przypadku mowa o stronie internetowej, która cały czas jest dostępna dla graczy z naszego kraju. Oczywiście, korzystanie z jej usług jest nielegalne. Czy jest szansa, by to się zmieniło?

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Legalni bukmacherzy 2020

Ministerstwo Finansów nie zwykło podawać szczegółów na temat trwających procesów licencyjnych. Właśnie dlatego trudno jest jednoznacznie sprawdzić, jaki bukmacher dostanie licencję 2020 oraz gdzie można obstawiać mecze w najbliższych miesiącach.

Niestety, Unibet na chwilę obecną nie stara się o powrót do Polski. Marka miała taki plan jakiś czas temu, ale ostatecznie wycofała się z procesu. Obecnie cały czas zmienia swoją domenę, by oferować usługi graczom w naszym kraju. Jest ich jednak coraz mniej, bo wiele osób boi się konsekwencji prawnych.

Będziemy informować was na bieżąco, gdy tylko coś na ten temat się zmieni. Na ten moment legalni bukmacherzy w Polsce to prawie 20 podmiotów, u których można obstawiać online, a w większości przypadków również w punktach stacjonarnych.

W każdej chwili można rozpocząć legalne obstawianie. W Betclic Polska na nowo zarejestrowanych czeka specjalny kod promocyjny „KOD510” – do zgarnięcia wraz z nim jest cashback 510 złotych od przegranej w pierwszym kuponie!

Unibet licencja Ministerstwo Finansów – co wiadomo?

Sprawa marki Unibet nie schodzi z ust typerów. Gracze cały czas szukają informacji an temat tego, kiedy i czy w ogóle bukmacher ten wróci na polski rynek. Co na to wszystko Ministerstwo Finansów?

Unibet polska strona www
Unibet polska strona www

Polskie władze nie informują konkretnie, jakie marki będą wkrótce dostępne legalnie, a jakie na ten moment nie złożyłī wniosku licencyjnego. Fakty są jednak takie, że Unibet działa cały czas w szarej strefie i nic nie wskazuje na to, by miało się to wkrótce zmienić.

Wiele osób chętnie widziałoby Unibet 2020 w naszym kraju, ale czy można spodziewać się legalnych działań ze strony firmy, która nic nie robi sobie z ustawy hazardowej, a nawet wmawia swoim graczom z Polski, że wszystko odbywa się u niej zgodnie z przepisami? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

Unibet19, kropki, kreski i inne. O co chodzi?

Przeszukując internet, nietrudno natrafić na odnośniki do stron o dziwnych nazwach ze słowem Unibet. Czym są strony typu Unibet-19, Unibet-15 itp.? To nic innego jak omijanie blokad polskich władz w praktyce. Bukmacher w ten sposób może nadal udostępniać swoje usługi, mimo że w Polsce jest zakazany!

Pamiętajmy jednak, że duża firma nie odczuje bardzo finansowych kar, natomiast gracz może na tym bardzo poważnie ucierpieć. Właśnie dlatego nie warto ryzykować, a coraz więcej osób szuka danych o legalnych bukmacherach!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button