Bukmacher Fortuna bukmacher online Unibet legalny w Polsce? Najnowsze informacje 2019!

Unibet legalny w Polsce? Najnowsze informacje 2019!

Maks
131 views

Licencja bukmachera Unibet byłaby bardzo mile widziana przez typerów z Polski. Jakie są najnowsze informacje na ten temat? Sprawdzamy, co może przynieść przyszłość w tej kwestii!

Unibet legalny w Polsce? Najnowsze informacje 2019!

Kiedy Unibet w Polsce?

Mimo że stron bukmacherskich na polskim rynku przybywa, nadal brakuje marek zagranicznych, które byłby dobrze znane typerom. Legalny Betclic na ten moment jest jedynym podmiotem, który zdecydował się wyjść z szarej strefy i wrócić do Polski.

Wśród najbardziej wyczekiwanych powrotów podać można Bet365 oraz Unibet Polska. W tym drugim przypadku mowa o stronie internetowej, która cały czas jest dostępna dla graczy z naszego kraju. Oczywiście, korzystanie z jej usług jest nielegalne. Czy jest szansa, by to się zmieniło?

bukmacher betfan opinie 2019
Polski bukmacher Betfan – opinie graczy, kod promocyjny na bonus

Legalni bukmacherzy 2019/2020

Ministerstwo Finansów nie zwykło podawać szczegółów na temat trwających procesów licencyjnych. Właśnie dlatego trudno jest jednoznacznie sprawdzić, jaki bukmacher dostanie licencję 2019 oraz gdzie można obstawiać mecze w najbliższych miesiącach.

Niestety, Unibet na chwilę obecną nie stara się o powrót do Polski. Marka miała taki plan jakiś czas temu, ale ostatecznie wycofała się z procesu. Obecnie cały czas zmienia swoją domenę, by oferować usługi graczom w naszym kraju. Jest ich jednak coraz mniej, bo wiele osób boi się konsekwencji prawnych.

Będziemy informować was na bieżąco, gdy tylko coś na ten temat się zmieni. Na ten moment legalni bukmacherzy w Polsce to prawie 20 podmiotów, u których można obstawiać online, a w większości przypadków również w punktach stacjonarnych.

W każdej chwili można rozpocząć legalne obstawianie. W Betclic Polska na nowo zarejestrowanych czeka specjalny kod promocyjny “KOD510” – do zgarnięcia wraz z nim jest cashback 510 złotych od przegranej w pierwszym kuponie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

lvbet

Darmowe Promocje Bukmacherskie

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+ . Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image