Bet365 w Polsce. Licencja Ministerstwa Finansów – aktualne informacje, promocje, kod promocyjny!

Jak ma się sprawa z marką bukmacherską Bet365 w Polsce? Czy licencja Ministerstwa Finansów dla tego podmiotu zostanie wkrótce wydana, a jeśli tak, to kiedy to nastąpi? Mamy aktualne informacje, a także ciekawe promocje i kod promocyjny!

Bet365 w Polsce. Licencja Ministerstwa Finansów - aktualne informacje, promocje, kod promocyjny!
Bet365 w Polsce. Licencja Ministerstwa Finansów – aktualne informacje, promocje, kod promocyjny!

Bet365 w Polsce. Licencja MF – kiedy?

Wielu typerów cieszy fakt, że w naszym kraju pojawia się coraz więcej legalnych firm. Mimo wszystko, nie ma co ukrywać, że to właśnie Bet365 w Polsce jest najbardziej wyczekiwany. Nie ma dnia, by w sieci ktoś nie szukał informacji o tym kiedy licencja Bet365 pojawi się w naszym kraju.

Jaka jest szansa to, że Ministerstwo Finansów wyda zgodę na prowadzenie działalności firmie Bet365 Polska? Na pewno nie są bliskie zeru, bo każdy bukmacher ma w naszym kraju takie same szanse na uzyskanie licencji. Oczywiście, potrzeba do tego dobrych chęci i spełnienia kilku kryteriów.

Ogromny bonus powitalny? W Betfan to aż 3000 PLN!
⬇️💰⬇️

bukmacher betfan bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus, opinie graczy, freebet

Na ten moment nie możemy podać wam, jaki na stronie Bet365 bonus jest dostępny i z jakich promocji mogą korzystać użytkownicy tego bukmachera. W naszym kraju jest on bowiem niedostępny i dopóki się to nie zmieni, nie ma sensu pisać o akcjach i konkursach organizowanych w portalu.

Bet365 legalny czy cały czas nie? Nowe dane!

Na ten moment nie wiadomo, czy Bet365 legalny stanie się wkrótce, czy na razie firma odpuści sobie temat naszego kraju. Nie udało nam się uzyskać informacji z pierwszej ręki w tej kwestii, ale trzeba podkreślić, że nie ma miesiąca, by nie pojawiały się w sieci różne plotki na ten temat.

W chwili obecnej wchodząc na serwis Bet365 Polska nie widzimy nic poza oficjalnym komunikatem, który informuje o braku możliwości obstawiania meczów. Brzmi on następująco:

Ważne informacje dotyczące zamknięcia strony. Nasze usługi lokalizacyjne wykryły, że znajdujesz się w Polsce. Ze względu na ostatnie zmiany prawne w Twoim kraju, bet365 nie oferuje już swoich usług w Polsce. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi” – czytamy na stronie internetowej Bet365.

Legalne stawianie zakładów możliwe jest na zagranicznym Betclic. W tym momencie legalny bukmacher Betclic ten oferuje kod promocyjnyKOD550” .- na start dla graczy przygotowano cashback do 550 zł! Bonus można odebrać na stronie www.betclic.pl. Tam też możemy pobrać aplikację mobilną bukmachera do obstawiania meczów.

Bet365 licencja 2020

Betfan może Polakom zastąpić Bet365?
Betfan może Polakom zastąpić Bet365? Na razie oferuje obstawianie bez podatku!

Co roku pojawia się to samo pytanie, czy Bet365 uzyska licencję, czy nie. Jak wygląda sprawa na rok 2020? Czy opisywany bukmacher wróci do naszego kraju na Euro 2020 oraz igrzyska olimpijskie w Tokio? Na pewno tego rodzaju wydarzenia przyciągają tłumy typerów i firmy oferujące zakłady są tego świadome.

Logika podpowiada, że rok 2020 powinien być dobry dla bukmacherów. Pytanie tylko czy Bet365 licencja rzeczywiście się pojawi. Na ten moment nic tego nie zapowiada, a sami zainteresowani milczą i nie przedstawiają żadnych nowych, konkretnych informacji.

Bet365 polska strona 2020

Nic się nie zmieniło – cały czas polska storna Bet365 nie jest dostępna. Nie można na niej ani przeglądać zakładów, ani dokonywać rejestracji konta. Komunikat bukmachera nie zmienił się od momentu wejścia w życie ustawy hazardowej, a to z całą pewnością nie wróży najlepiej.

Alternatyw, na szczęście, na polskim rynku pojawia się coraz więcej. Jedną z nich jest zagraniczna marka BetClic, która z dnia na dzień może pochwalić się coraz większą rzeszą zadowolonych typerów. Złego słowa nie można też napisać o innych bukmacherach popularnych w Polsce – STS czy Fortuna.

Polski bukmacher STS z okazji Euro 2020 oferuje graczom darmowy bonus bez depozytu 29 PLN. Wystarczy na stronie www.sts.pl wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. 29 PLN bez wpłaty zostanie dopisane po około godzinie od rejestracji konta.

Jaki bukmacher zamiast Bet365?

Jakiego bukmachera wybrać, kiedy chce się grać podobnie jak na stronie Bet365? Teoretycznie wybór w Polsce jest ogromny, ale w praktyce nie jest już tak z tym kolorowo. W końcu każdy bukmacher ma jakieś wady i zalety – co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Jeżeli interesuje was bukmacher podobny do Bet365, powinniście sprawdzić, na przykład, ofertę marki Betfan. Nie tylko można w niej legalnie obstawiać bez podatku, ale także oferuje sporo zakładów specjalnych na pogodę, rozrywkę, politykę i tak dalej. Na stronie www.betfan.pl czeka również zakład bez ryzyka 100 PLN z kodem promocyjnym „BETFAN„. Znajdziecie w niej również aplikacje mobilną na smartfony, szczegółowe zakłady na mecze, na przykład, liczbę strzałów czy podań konkretnych zawodników.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button