BetClic Polska. Kod promocyjny i darmowy bonus

Jaki bonus dla nowych graczy przygotował BetClic w jedenastym miesiącu w roku? Co trzeba zrobić, by dokonać rejestracji u tego bukmachera i zgarnąć prezent dla świeżo upieczonych typerów? Sprawdzamy aktualny kod promocyjny i ofertę!

BetClic Polska. Kod promocyjny i bonus Listopad 2018
BetClic Polska. Kod promocyjny i darmowy bonus bukmacherski

Legalny bukmacher Betclic

Spółka zarządzająca marką BetClic otrzymała pod koniec września licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju. Oznacza to, że prawdopodobnie wkrótce ten bukmacher zostanie nowym legalnym podmiotem w naszym kraju. Wiadomo już, że od czerwca 2019 roku legalny bukmacher Betclic oferuje już na polskojęzycznej stronie betclic.pl zakłady sportowe dla wszystkich graczy z Polski.

W ramach promocji powitalnej każdy nowy gracz BetClic może liczyć na odebranie cashbacku od pierwszego zakładu. W tym celu wystarczy dokonanie rejestracji oraz wpłacenie środków. Mimo że o bonusie można przeczytać na oficjalnej stronie w języku polskim, cały czas nie jest dostępny dla typerów z naszego kraju!

Kod promocyjny BetClic na bonus

Kiedy tylko nadarza się ku temu okazja, przygotowujemy dla naszych graczy specjalne hasła bonusowe, które należy wpisać podczas zakładania konta. W ten sposób możecie liczyć na dodatkowe środki na start.

Zakłady bukmacherskie Betclic znane są ze swoich atrakcyjnych promocji i darmowych bonusów bez depozytu, freebety, darmowych zakładów i voucherów. Mamy nadzieję, że Betclic w Polsce będzie chętnie oferować różne promocje dla swoich stałych graczy, a nie tyko dla nowych.

Poinformujemy was, gdy tylko w tej kwestii się coś zmieni. Zaktualizujemy również ten wpis, gdy tylko zajdzie taka potrzeba!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.fuksiarz.pl

Back to top button