Skrill w LV BET. 5000 PLN do wygrania!

Firma bukmacherska LV BET wprowadziła do swoich metod płatności popularny portfel internetowy Skrill. Sprawdźcie, jak w czerwcu, dokonując wpłat na konto bukmacherskie, można zyskać nawet 5000 PLN!

Skrill w LV BET. 5000 PLN do wygrania!
Skrill w LV BET. 5000 PLN do wygrania!

Czym jest Skrill? To nic innego, jak internetowe konto bankowe, które pozwala nam na dokonywanie ekspresowych płatności za zakupy oraz wykonywanie bardzo prostych przelewów do znajomych czy rodziny. Jest bardzo popularny na całym świecie, a w Polsce z każdym dniem coraz bardziej rozpoznawalny.

Polskie zakłady Bukmacherskie LV BET wraz z początkiem czerwca uruchomiły metodę płatności Skrill dla swoich graczy. Wpłaty do bukmachera dochodzą dzięki temu w kilka sekund, a wszystko odbywa się bez najmniejszego problemu. Wypróbowanie tej funkcji jest teraz bardzo opłacalne, a wszystko dzięki promocji specjalnej, w której do zdobycia jest łącznie aż 10.000 PLN!

Przez cały czerwiec na www.LvBET.pl prowadzony jest ranking ranking graczy, którzy dokonują największych wpłat za pomocą Skrilla. Im wyższe miejsce w tej tabeli, tym pokaźniejszy bonus na koniec konkursu. Lista zwycięzców ogłoszona zostanie 4 lipca 2018 roku!

Oficjalna grafika promocji LV BET
Oficjalna grafika promocji LV BET

Łącznie do zdobycia jest 10 nagród pieniężnych, z czego największa to 5000 PLN, a najmniejsza – 100 PLN. Przypominamy, że LV BET to legalny bukmacher, dlatego można z nim dokonywać wszelkich transakcji bez obaw o konsekwencje prawne za grę u nielegalnych bukmacherów!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button