Limity bukmacherskie na wydarzenia. Co to, dlaczego i kiedy są ustalane?

Dlaczego ustalane są limity bukmacherskie na konkretne wydarzenia? Czy spotkamy je wszędzie i jak sobie z nimi radzić? Podpowiadamy i dajemy gotowe rozwiązania!

Limity bukmacherskie na wydarzenia. Co to, dlaczego i kiedy są ustalane?
Limity bukmacherskie na wydarzenia. Co to, dlaczego i kiedy są ustalane?

Co to jest limit bukmacherski?

Bukmacher nie jest instytucją charytatywną. To biznes jak każdy inny, a więc liczy się zysk. Mimo że marża powstała po to, by zakłady zarabiały nawet wtedy, gdy gracz wygrał, nikogo nie powinno dziwić, że to na stratnych kuponach buk zarabia najwięcej.

Aby ograniczyć możliwe straty, wprowadzony został limit bukmacherski. Zazwyczaj odnosi się do maksymalnej stawki jaką można postawić oraz do ilości wydarzeń w jednym kuponie. W przypadku najbardziej „podejrzanych” meczów często są one całkowicie wykreślane z oferty. Na szczęście, w dzisiejszych czasach ten ostatni przypadek nie jest szczególnie częsty.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na jakie mecze bukmacher wprowadza limity?

Każdy bukmacher ma swoje zasady dotyczące nakładania limitów. To, że u jednego konkretne rozgrywki są limitowane, wcale nie oznacza, iż u następnego będzie tak samo. Warto także podkreślić, że firmy nie kontaktują się ze sobą w tej sprawie, gdyż byłaby to niedozwolona zmowa. Dla gracza stwarza to pewne możliwości, ale jeszcze przyjdzie czas, by szerzej na ten temat napisać.

Limity najczęściej spotkamy w zakładach na mniej popularne rozgrywki. W przypadku naszego kraju niemal wszędzie zagramy z ograniczeniami na III czy IV ligę piłkarską, a także rozgrywki na podobnym szczeblu w siatkówce, koszykówce czy piłce ręcznej. Najbardziej standardowym limitem jest stawka 200 złotych i AKO max 3. Oznacza to, że na jednym kuponie zawrzeć można maksymalnie trzy typy, a stawiamy je za nie więcej niż 200 zł.

Nieprawdą jest, że zakłady bukmacherskie nie wprowadzają limitów na popularne wydarzenia. Zauważmy, że wszystkie oferty typu Superkursy, Boosty i tym podobne pozwalają na zagranie maksymalnie jednego meczu po promocyjnym kursie albo można zagrać je tylko SOLO i za maksymalnie 25 czy 50 złotych.

Jak znaleźć bukmachera bez limitu?

Zakłady STS. Nie ma limitu na... siatkonogę
Zakłady STS. Nie ma limitu na… siatkonogę

Bukmacherzy będą nakładać limity i to na pewno się nie zmieni. Mimo wszystko, cały czas można znaleźć firmy, które niekoniecznie często szastają tego typu ograniczeniami. Jak znaleźć ten portal, który da nam to, czego najbardziej potrzebujemy? Przede wszystkim warto pomyśleć o kontach w kilku miejscach.

Jeżeli bukmacher X nałożył limit 200 zł stawki na konkretne spotkanie, na innej stronie możemy już się z czym podobnym nie spotkać. Posiadając profil typerski nie w jednym czy dwóch, ale w kilku portalach możemy być pewni, że zawsze skrupulatnie sprawdzimy ofertę i wybierzemy dla siebie tę najkorzystniejszą.

Każdy może wypróbować bukmachera bez obawy o stratę pieniędzy. Na stronie www.Betclic.pl dostępny jest cashback do 550 złotych. To zwrot za przegraną w kuponie numer jeden! Potrzebny jest kod promocyjny „KOD550”

Na forach internetowych jak Betonline bardzo często użytkownicy dzielą się informacjami dotyczącymi „limitowania”. Chcąc być na bieżąco z nowinkami tego typu, na pewno trzeba sporo czytać i czynnie brać udział w życiu społeczności bukmacherskiej.

Limit u bukmachera. Jak sobie z nim poradzić?

Bukmacher nałożył limit na mecz, który chcieliśmy zagrać. Co gorsza, drugi i trzeci także zrobił to samo. Jak wybrnąć z takiej sytuacji? Najgorsze, na co można się zdecydować, to rezygnacja z planów. Najczęściej stosowana metoda to z kolei granie kilku czy nawet kilkunastu kuponów.

To, że w jednym miejscu możemy zagrać za maksymalnie 100 czy 200 złotych, nie znaczy, że w drugim po raz kolejny nie możemy do tego limitu dotrzeć. Wiele osób decyduje się postawić kupon i na www.STS.pl, i na www.eFortuna.pl czy innych. Wszystko to po to, by maksymalizować ewentualne zyski. O ile w jednym kuponie będziemy mogli zarobić 1000 złotych i ani grosza więcej, przy trzech zakładach w trzech różnych miejscach nasz zysk może, w tym konkretnym przypadku, wynieść nawet 3000 zł! Różnica jest widoczna gołym okiem.

Forbet. Limity zdarzają się w niższych ligach
Forbet. Limity zdarzają się w niższych ligach

Oczywiście, musimy pamiętać, że do realizacji podanego wyżej planu jest nam potrzebne konto w paru punktach. Tutaj nie wystarczy aktywnie działać jedynie na jednej stronie internetowej. Najlepszy typerzy w Polsce doskonale zdają sobie z tego sprawę i właśnie dlatego często praktykują dywersyfikację.

Który bukmacher jest dobry w kwestii limitów?

Szukając dla siebie bukmachera, musimy zwracać uwagę na wiele czynników. Wartość bonusów, dostępne promocje na start, kursy, wygląd strony internetowej – co typer, to inne kryteria. Jeżeli zależy nam na tym, by grać bez limitów, powinniśmy wiedzieć, które portale rzadko nakładają je na graczy.

Pod względem limitowania najbardziej chwalony jest na ten moment serwis internetowy www.STS.pl, którego nikomu na pewno przedstawiać nie trzeba. Obecnie każdy może założyć u niego konto bez dowodu, a wpisując STS kod promocyjnyBETONLINE” można liczyć na 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Kolejnym prezentem dla nowych klientów jest zakład bez ryzyka na Betgames.

Wielu limitów nie znajdziemy także na stronie www.Betfan.pl. Jedyny w Polsce bukmacher bez podatku oferuje bardzo wiele zakładów, które można stawiać całkowicie swobodnie. Jeżeli jeszcze nie mamy u niego konta, możemy założyć je w niecałą minutę. Kod promocyjny „BETONLINE” zapewnia na dobry początek aż 100 zł w formie zakładu bez ryzyka, a do tego nawet 3000 złotych w formie pakietu powitalnego.

Dostałem limit indywidualny. Co teraz?!

Może zdarzyć się tak, że dany bukmacher nałoży na gracza limit indywidualny. Nie są to zbyt częste przypadki, ale warto o nich wspomnieć. Dzięki tego dany portal chroni się przed klientem, który zbyt często i za dużo zarabia. Brzmi to brutalnie, jednak nie należymy do stron, które starają się wszystko przekoloryzować tak, jak tylko to możliwe.

Superoferta - im większe AKO, tym lepszy masz kurs
Superoferta – im większe AKO, tym lepszy masz kurs

Jeżeli dostałeś już limit u konkretnego bukmachera, nie ma na to siły. Prawdopodobnie nigdy nie uda ci się powrócić do normalności. Możesz za to dowiedzieć się jak uniknąć limitu u bukmachera, co dla wielu zawodowych typerów jest wręcz podstawą podstaw, bez której trudno mówić o odpowiednim podejściu do tematu.

Nie o wszystkich metodach można napisać wprost, bo są takie, które zmuszają graczy do łamania regulaminów. Każdy kto jednak ruszy głową i mocno nią potrząśnie raz w lewo, raz w prawo, na pewno znajdzie w końcu skuteczny sposób na zarabianie u bukmachera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button