Obstawianie bez podatku? Legalny bukmacher Betfan na to pozwala!

U legalnego bukmachera Betfan możliwe jest obstawianie meczów bez podatku. Wszystko to dla każdego i 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu! Oto szczegóły, które zainteresują każdego typera!

Obstawianie bez podatku? Legalny bukmacher Betfan na to pozwala!
Obstawianie bez podatku? Legalny bukmacher Betfan na to pozwala!

Betfan – bukmacher legalny bez podatku

Trudno się dziwić, że nie wszyscy gracze wierzą w to, że u bukmachera z licencją możliwe jest obstawianie bez podatku. Tymczasem w przypadku Betfan rzeczywiście jest taka opcja i wcale nie jest to zarezerwowane tylko dla jakichś lepiej traktowanych klientów!

Do grania z wygranymi większymi nawet o 20% wymagane jest konto typerskie. Zakłady bukmacherskie Betfan pozwalają na rejestrację w kilka chwil i to bez weryfikacji danych! Całość zajmuje dosłownie minutę.

Uwaga! Tylko przy rejestracji można wpisać aktualny kod promocyjny „BETONLINE„, który daje 600 PLN jako zakład bez ryzyka do wykorzystania w pierwszym kuponie na stronie www.betfan.pl! Ton ie wszystkie bonusy jakie ten Polski bukmacher oferuje swoim graczom. Kolejna promocja to 3 x 777 PpLN i aż 15 darmowych zakładów! To jedna z najlepszych obecnie ofert bukmacherskich w Polsce.

Betfan kod promocyjny na bonus
Nowa oferta darmowych bonusów z kodem promocyjnym

Jak wygląda obstawianie bez podatku w Betfan? Tutaj nie ma nic skomplikowanego – stawia się kupon spełniający konkretne warunki, a reszta odbywa się automatycznie. I to bezpiecznie i zgodnie z prawem!

Granie bez podatku w Betfan

  • 14% wygranych więcej – kupon z min. 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2,00
  • 20% wygranych więcej – kupon z min. 4 zdarzeniami o kursie co najmniej 4,00

Ile takich kuponów może postawić gracz w ciągu jednego tygodnia? Ile tylko mu się podoba – w tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń! Kupony bez podatku można stawiać do woli!

Stawka minimalna nie obowiązuje w promocji bez podatku. Można stawiać 5, 10 czy 100 złotych – nie ma to w tym przypadku najmniejszego znaczenia!


Aktualna oferta bonusów w Betfan to 3 x 777 PLN dodatkowo do depozytu, 15 darmowych zakładów oraz 600 PLN zakład bez ryzyka jeśli podczas rejestracji gracz wpisze kod promocyjny "BETONLINE". Szczegóły oferty na stronie www.betfan.pl

Jedyny działający kod promocyjny w Betfan dający dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka 600 PLN to "BETONLINE". Ten kod promocyjny można wpisać jedynie podczas rejestracji na www.betfan.pl

Bukmacher Betfan opinie wśród graczy ma bardzo dobre opinie. Gracze bukmachera zwracają uwagę na wysoki bonus powitalny, wysokie kursy, niską marżę a także świetną promocję gry bez podatku 12%. To jedyna na rynku oferta dla graczy, która znacząco zwiększa opłacalność obstawiania zakładów w Betfan.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button