Nowe oferty powitalne w firmach

Zapraszamy Was na krótki przewodnik po bukmacherskich bonusach. Każdy z nas lubi wygrywać spore pieniądze, a bonusy bukmacherskie mają za zadanie nam to ułatwić. Oczywiście, tylko w teorii, gdyż jak wiadomo, nie ma nic za darmo, więc to wszystko, co oferują bukmacherzy to w rzeczywistości tzw. broń obosieczna, która z jednej strony może ułatwić nam wygranie sporej ilości gotówki, ale z drugiej ma za zadanie wyciągnąć od nas pieniądze. 

Jakie bonusy oferują bukmacherzy? Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów i inne
Jakie bonusy oferują bukmacherzy? Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów i inne

Bonusy bukmacherskie – kiedy korzystać, a kiedy odpuścić?

Bonusy bukmacherskie oferowane są przede wszystkim nowym graczom. Mogą oni z nich skorzystać, pod warunkiem, że dopiero założyli swoje konto. Większość osób rejestrujących się u bukmachera to zupełne świeżaki, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z typowaniem. Jaka jest ich pierwsza reakcja? Euforia, gdyż bukmacher daje im sporo kasy. Po wczytaniu się dokładnie w warunki promocji nie jest już niestety tak słodko. Większość z bonusów podlega sporym warunkom obrotu, a co za tym idzie mało który gracz będzie w stanie skorzystać z nich w pełni.

Jakie szanse ma początkujący gracz na to, by obstawić kupony za 6000 złotych, dysponując zaledwie kwotą 1500 złotych, w przeciągu miesiąca. Praktycznie żadne. Jeśli jeszcze trafi na kiepski okres, w którym nie będzie rozgrywanych zbyt wiele meczów to już w ogóle można go skreślić. Problem pojawia się w momencie, gdy czas ucieka, a pasek wypełnienia warunków nie rośnie tak szybko, jak byśmy chcieli. Wtedy zaczyna się paniczne obstawianie czegokolwiek, byle tylko udało się wypełnić warunki. Nie trzeba chyba mówić, jak tragicznie się to kończy. 

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Z promocji powitalnych mogą skorzystać za to doświadczeni gracze, którzy dysponują sporymi finansami. Dla nich, spełnienie tych warunków to kaszka z mleczkiem, więc istnieje duża szansa, że ograją oni bukmachera. Z drugiej zaś strony nie są to osoby, które potrzebują tych bonusów pieniędzy, a więc nie zwrócą oni nawet uwagi na ten dodatkowy tysiąc wte, czy wewte. 

Bonusy powitalne u bukmacherów

Każdy świeżo zarejestrowany typer otrzymuje dostęp do mniej lub bardziej atrakcyjnych bonusów. Wyróżnić możemy trzy podstawowe ich rodzaje:

  • Freebety, zwane także darmowymi zakładami
  • Cashback, czyli tzw. bezpieczny zakład
  • Bonus od depozytu

Nie są to oczywiście jedyne dostępne bonusy bukmacherskie. Firmy prześcigają się w pomysłach na to, by uatrakcyjnić typerom obstawianie. Co prawda pozostałe bonusy to tylko mniejsze lub większe modyfikacje tego, co tu widzimy, a bukmacherzy zdają się tracić pomysły, ale czasem któremuś uda się zaskoczyć i wymyślić coś, czego jeszcze nie było.

Freebety u bukmacherów. Co to takiego?

Freebet to jedna z ciekawszych bukmacherskich promocji. Bardzo często otrzymują go gracze, którzy zarejestrowali się i potwierdzili swoją tożsamość. Rzadko kiedy wymagane jest złożenie depozytu, by otrzymać darmowy zakład. Przyglądając się z boku, można powiedzieć, że jest to zdecydowanie najbardziej atrakcyjna promocja. Nie trzeba wpłacać pieniędzy, a bukmacher i tak daje nam możliwość obstawienia i to za swoje pieniądze. 

Freebety bardzo często zwolnione są z warunków obrotu. Niektórzy bukmacherzy nakładają oczywiście swoje wymagania, ale rzadko kiedy są one na tyle trudne i skomplikowane, by nie dało się ich wypełnić. Zazwyczaj mamy jednak do czynienia z pewnym nieciekawym aspektem tego bonusu. Otóż po wygraniu pewnej kwoty, odejmowana jest od niej wysokość stawki, co sprawia, że ostatecznie w naszym portfelu zostaje nie więcej jak kilkadziesiąt złotych. 

Freebety oferowane są przede wszystkim nowym graczom, ale zdarza się również, że firmy bukmacherskie umożliwiają skorzystanie z nich nawet swoim wiernym typerom. Zazwyczaj możliwość taka pojawia się w momencie, gdy aktualnie toczą się jakieś ważne rozgrywki sportowe, a bukmacher szuka sposobu do promocji swoich usług. Nie da się ukryć, że freebety to bardzo dobre promocje dla gracza, choć nie da się za ich pomocą zdobyć dużych kwot pieniędzy. Wszystko jednak przychodzi z czasem i lepiej mieć te kilkanaście dodatkowych złotych, niż ich nie mieć.

Cashback bukmacherski. Zwrot w razie przegranej

Cashback to nic innego jak zwrot. W jaki sposób promocja ta wygląda u bukmacherów? To proste. Po rejestracji nowego konta wystarczy tylko puścić pierwszy kupon i jeśli okaże się on przegrany, otrzymamy zwrot całej stawki, pomniejszonej o wartość podatku. Jeśli kupon będzie wygrany, cała kwota należąca się nam, trafia na nasze konto.

Gdzie wpisać kod promocyjny KOD550 w Betclic Polska, by dostać zwrot 550 złotych? ZOBACZ:

Betclic kod promocyjny. Cashback 550 złotych do odebrania!
Betclic kod promocyjny. Cashback 550 złotych do odebrania!

Cashback posiada bardzo ciekawe warunki obrotu. Po wygraniu kuponu, z pieniędzmi możemy zrobić, co chcemy. Nie trzeba ich w żaden sposób dodatkowo obracać. Jeśli zdarzy nam się przegrać, to wszystko zależy od bukmachera. W przypadku firmy Fortuna wystarczy, że pieniędzmi obrócimy jednokrotnie, Inni nie są niestety tak hojni i zmuszają nas do wykonania nieco większych obrotów.

Cashback również jest interesującą promocją, ale trzeba przyznać, że czasy świetności ma już za sobą. Jeszcze kilka lat temu żaden bukmacher nie wymagał od nas wykonania obrotu po zwrocie stawki, więc mogliśmy od razu wypłacić ją z powrotem na swoje konto. Takie czasy już chyba nie wrócą, więc cieszmy się z promocji, gdyż może być dużo gorzej.

Bonus od depozytu – kasa za samą rejestrację konta

Bonus od depozytu to zdecydowanie najbardziej popularny sposób nagrodzenia graczy. Niestety, cieszą się z niego tylko firmy bukmacherskie i początkujący gracze. Oczywiście tylko do momentu, gdy nie przyjdzie im spełniać wymagających warunków obrotu. Nie da się ukryć, że bonusy od depozytu nie są opłacalne dla graczy i zdecydowanie lepiej z nich nie korzystać. No, chyba że jesteś już zaawansowanym typerem. 

Na czym polega bonus od depozytu? Po wpłaceniu pieniędzy na konto bukmachera zostają one podwojone, a druga część trafia na tzw. konto bonusów. W tym momencie musimy je „odblokować”, czyli spełnić warunki obrotu. Zazwyczaj są one bardzo skomplikowane i wymagające. Zdarza się, że otrzymaną kwotę musimy obrócić trzy-, a nawet czterokrotnie, w bardzo ograniczonym czasie, przez co nierzadko nasza łączna suma stawek w tym czasie będzie musiała wynieść nawet 5 tysięcy i więcej. Warunki obrotu są bardzo trudne do spełnienia, a gracze stresują się i obstawiają cokolwiek, zamiast dokładnie analizować mecze. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button