Betclic kod promocyjny. Cashback 550 złotych do odebrania!

Betclic bukmacher przygotował kod promocyjny dla nowych graczy, a dzięki niemu do zdobycia jest nawet 550 złotych casbacku! O co chodzi, jak zgarnąć kasę?

Betclic kod promocyjny. Cashback 550 złotych do odebrania!
Betclic kod promocyjny. Cashback 550 złotych do odebrania!

Cashback w Betclic Polska 2020

Promocja dostępna tylko dla osób, które nie są jeszcze zarejestrowane na stronie internetowej www.Betclic.pl. Jeżeli odbierałeś już bonus powitalny od Betclic, nie będzie mógł tego zrobić obecnie.

Kod promocyjny Betclic to hasło bonusowe, które jest bardzo łatwe do zapamiętania. A co najważniejsze – do zdobycia jest dzięki niemu nawet 550 złotych cashbacku. Mowa tutaj o wyjątkowym zwrocie w przypadku przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera.

bukmacher betclic nowy bonus 500
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Cashback od marki Betclic jest dostępny dla wszystkich, ale w wysokości aż 550 złotych może być odebrany tylko ze specjalnym kodem promocyjnym. Bonus wynoszący 550 złotych w takiej formie jest najwyższym, na jaki można liczyć w Polsce!

Kod promocyjny Betclic – co wpisać u tego bukmachera?

Betclic Polska nie wymaga od graczy wykonywania skomplikowanych kroków, by zgarnąć kasę na start. Wszystko sprowadza się jedynie do wejścia na www.Betclic.pl oraz założenia darmowego konta z kodem promocyjnym KOD550. Bez kodu nie można otrzymać takiej premii!

Zwrot przyznawany jest automatycznie w przypadku przegranej w pierwszym kuponie postawionym u bukmachera. Maksymalnie może wynieść 550 złotych, ale gracz może też otrzymać mniej, jeśli tylko zagra kupon za mniejszą stawkę.

Założenie darmowego konta w Betclic daje możliwość legalnego grania u bukmachera online, a także pozwala na to, by oglądać za darmo mecze online. Transmisje z ligi niemieckiej, włoskiej czy hiszpańskiej dostępne są bez względu na to, jak często obstawiamy!

Obstawianie w Betclic z bonusem

Czy rejestracja na www.Betclic.pl jest czymś skomplikowanym? Nie, co potwierdza wiele komentarzy, jakie można znaleźć w sieci. Stawianie kuponów u tego bukmachera też nie jest niczym trudnym, a widać to doskonale na filmiku wideo prezentowanym poniżej:

Konto w Betclic dostępne jest za darmo. Bukmacher oferuje cashback tylko w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu na stronie lub w aplikacji mobilnej. Kolejne zakłady nie są już objęte tą ofertą.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button