Karty bez ryzyka. Do 20 zł zwrotu od przegranych!

Karty nie zawsze dają wygrywać. Bukmacher STS na Betgames, czyli pokera, bakarata oraz wojnę, przygotował do 20 zł zwrotu! Oferta jest ograniczona czasowo!

Karty bez ryzyka w STS. Do 20 zł zwrotu od przegranych!
Karty bez ryzyka w STS. Do 20 zł zwrotu od przegranych!

Obstawianie kart bez ryzyka w STS

Promocja bukmacherska dostępna jest dla wszystkich osób zarejestrowanych na stronie legalnego bukmachera STS. Nie trzeba się do niej zapisywać, ponieważ może skorzystać z niej każda osoba posiadająca konto w STS. Jak to działa? Oto szczegóły, które trzeba znać:

  • Kupon musi być zagrany w okresie trwania promocji
  • Liczą się zakłady AKO oraz SOLO
  • Gracz może postawić na pokera, bakarat lub wojnę, czyli tak zwane Betgames STS
  • Zwrot jest jednorazowy i może wynieść maksymalnie 20 PLN!
bukmacher betclic nowy bonus 500
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Co dokładnie można zyskać? STS oferuje bonus w wysokości stawki zagranej w kuponie promocyjnym. Bukmacher przyznaje cashback tylko raz i może on wynieść tylko 20 PLN lub mniej. Im większa stawka, tym pokaźniejszy ewentualny zwrot lub wygrane.

Legalny poker STS i bonus 20 PLN!

Karty na pieniądze w STS są w stu procentach legalne. Bukmacher oferuje jedynie produkty, które działają zgodnie z przepisami ustawy hazardowej. Jest to na ten moment jedyny legalny poker online!

Brak konta w STS to teraz żaden problem, gdyż do założenia profilu nie jest potrzebna weryfikacja, a sam proces trwa tylko kilka chwil. Aktualny STS kod promocyjny to „BETONLINE„, a bonus na start to 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na konto bukmacherskie!

Chcesz sprawdzić, jaki bukmacher na ten moment oferuje najlepsze warunki? Przygotowany przez nas ranking bukmacherów to sprawdzone informacje i tylko aktualne dane dotyczące bonusów i promocji!

Dodatkowe pytania? Regulamin promocji ze zwrotem Betgames dostępny jest na oficjalnej bukmachera STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button