Karty bez ryzyka w STS. Do 20 zł zwrotu od przegranych!

Karty nie zawsze dają wygrywać. Bukmacher STS na Betgames, czyli pokera, bakarata oraz wojnę, przygotował do 20 zł zwrotu! Oferta jest ograniczona czasowo!

Karty bez ryzyka w STS. Do 20 zł zwrotu od przegranych!
Karty bez ryzyka w STS. Do 20 zł zwrotu od przegranych!

Obstawianie kart bez ryzyka w STS

Promocja bukmacherska dostępna jest dla wszystkich osób zarejestrowanych na stronie legalnego bukmachera STS. Nie trzeba się do niej zapisywać, ponieważ może skorzystać z niej każda osoba posiadająca konto w STS. Jak to działa? Oto szczegóły, które trzeba znać:

  • Kupon musi być zagrany w okresie trwania promocji
  • Liczą się zakłady AKO oraz SOLO
  • Gracz może postawić na pokera, bakarat lub wojnę, czyli tak zwane Betgames STS
  • Zwrot jest jednorazowy i może wynieść maksymalnie 20 PLN!
bukmacher betclic nowy bonus 500
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Co dokładnie można zyskać? STS oferuje bonus w wysokości stawki zagranej w kuponie promocyjnym. Bukmacher przyznaje cashback tylko raz i może on wynieść tylko 20 PLN lub mniej. Im większa stawka, tym pokaźniejszy ewentualny zwrot lub wygrane.

Legalny poker STS i bonus 20 PLN!

Karty na pieniądze w STS są w stu procentach legalne. Bukmacher oferuje jedynie produkty, które działają zgodnie z przepisami ustawy hazardowej. Jest to na ten moment jedyny legalny poker online!

Brak konta w STS to teraz żaden problem, gdyż do założenia profilu nie jest potrzebna weryfikacja, a sam proces trwa tylko kilka chwil. Aktualny STS kod promocyjny to „BETONLINE„, a bonus na start to 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na konto bukmacherskie!

Chcesz sprawdzić, jaki bukmacher na ten moment oferuje najlepsze warunki? Przygotowany przez nas ranking bukmacherów to sprawdzone informacje i tylko aktualne dane dotyczące bonusów i promocji!

Dodatkowe pytania? Regulamin promocji ze zwrotem Betgames dostępny jest na oficjalnej bukmachera STS!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button