Betclic w Polsce. 500 PLN bonus na początek. Cashback EXTRA!

Zagraniczny bukmacher Betclic w Polsce? Tak, jest już dostępny i działa całkowicie legalnie! Zobacz, co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus na początek w wysokości do 500 PLN! Chcesz zgarnąć cashback extra?

Betclic w Polsce. 500 PLN bonus na początek. Cashback EXTRA!
Betclic w Polsce. 500 PLN bonus na początek. Cashback EXTRA!

Nowy bukmacher BetClic

Chyba nikt nie zaprzeczy, że nowy bukmacher BetClic to coś, na co czeka bardzo wielu typerów z całego kraju. Niestety, jego premiera mocno się wydłuża i tym samym gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać odpowiedniego momentu.

BetClic Polska rozpoczął działalność w naszym kraju w lipcu 2019 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nastąpiło to jeszcze przed początkiem nowego sezonu Ekstraklasy.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

BetClic bonus na start

Dostępny obecnie bonus powitalny BetClic to cashback do kwoty 500 PLN. Bukmacher na dzień dobry zwraca graczom pełną kwotę zagranej stawki w przypadku przegranej w pierwszym postawionym kuponie na stronie lub aplikacji Betclic.

W sieci praca BetClic to dość często wyszukiwana informacja, ale nic nie wiadomo o tym, by w chwili obecnej bukmacher ten szukał pracowników. Nie ma też raczej mowy o tym, by wystartowały jego punkty stacjonarne.

Chcesz być na bieżąco z bukmacherką w Polsce? Zapisz się do naszych powiadomień, a nie przegapisz niczego, co jest istotne dla typera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button