Betclic czy Fortuna? Porównanie bonusów na start!

Jakiego bukmachera lepiej jest wybrać – Betcli czy Fortuna? Sprawdzamy, jakie aktualnie bonusy znaleźć można w każdym z tych portali! Oto wszystko, co każdy typer powinien wiedzieć!

Betclic czy Fortuna? Porównanie bonusów na start!
Betclic czy Fortuna? Porównanie bonusów na start!

Najlepszy bonus powitalny – gdzie?

Legalny bukmacher Betclic nie działa na polskim rynku tak samo długo, jak Fortuna. Jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że to Fortuna była pierwszym bukmacherem legalnym online w naszym kraju, trudno zakładać, by jakakolwiek firma miała jej dorównać.

Sprawdziliśmy aktualne bonusy powitalne u obu tych bukmacherów. Czy cashback Betclic wypada lepiej od standardowej premii przygotowanej przez markę Fortuna? Co wybrać i dlaczego? Spróbujemy chociaż trochę pomóc w znalezieniu odpowiedzi na to pytanie.

💰Bonus powitalny Betclic 💰

  • Rejestracja na stronie 👉 Betclic.pl
  • Kod promocyjny: KOD500
  • Dokonanie pierwszej wpłaty
  • Postawienie zakładu numer jeden
  • W razie porażki – pełny zwrot stawki do 500 złotych!
betclic kod promocyjny
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny: KOD500

💰Bonus powitalny Fortuna 💰

  • Rejestracja z kodem „BETONLINE” na eFortuna.pl
  • Przy pierwszej wpłacie bonus 100% do 1000 złotych
  • Zakład Bez Ryzyka 100 PLN!
  • 20 PLN w formie punktów lojalnościowych

Jaki bukmacher najlepszy w tym zestawieniu? Nie można dać tutaj jednoznacznej odpowiedzi, bo widać, że każdy z tych portali oferuje co innego dla nowych graczy. W Betclic można otrzymać dużo większy zwrot w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie, ale za to nie dostaje się nic za depozyt numer jeden.

Betclic vs Fortuna – który bukmacher lepszy?

Każdy musi do sprawy podejść w sposób subiektywny. Oczywiście, opinie o bukmacherach są bardzo ważne, ale najważniejsze jest przede wszystkim to, czego sami oczekujemy i jak wygląda nasze obstawianie.

Jednego możecie być pewni – bukmacher Betclic i Fortuna działają w naszym kraju w stu procentach legalnie, a więc można u nich obstawiać mecze bez jakichkolwiek obaw o łamanie prawa!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button