Obstawianie FAME MMA Friday Arena. Gdzie grać typy na galę?

Bardzo ważna informacja dla tych, którzy będą oglądać FAME MMA Friday Arena! Jeżeli ktoś chce obstawiać to wydarzenie, może to zrobić tylko w jednym miejscu i jest to legalny bukmacher Betclic. Tylko teraz na to wydarzenie przygotowany został kod promocyjny „KODBET”, który pozwala zagrać bez ryzyka kupon na walki.

Obstawianie FAME MMA Friday Arena. Gdzie grać typy na galę?
Obstawianie FAME MMA Friday Arena. Gdzie grać typy na galę?

Obstawianie FAME Friday Arena 1 – tylko w Betclic Polska!

Na gali FAME MMA Friday Arena 1 czeka nas niezwykłe widowisko, pełne kontrowersji i wyrównanych starć. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu w Hali Stulecia i będzie pierwszym z zaplanowanego całego cyklu piątkowych eventów prosto od federacji FAME.

W walce wieczoru edycji numer jeden dojdzie do pojedynku Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas. To starcie zapowiada się jako prawdziwa batalia na ringu. Alberto Simao, zawodnik o nieprzewidywalnym stylu walki, zmierzy się z Jakubem „Kubańczykiem” Flasem, który był swego czasu mistrzem najbardziej znanej freakowej organizacji w Polsce.

Portal www.Betclic.pl, renomowany i legalny bukmacher, jest jedynym miejscem, gdzie możesz obstawiać galę FAME MMA Friday Arena 1. To zaufana marka, która oferuje szeroki zakres zakładów sportowych dla fanów sportów walki.

Specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Friday Arena 1
Specjalny bonus na obstawianie FAME MMA Friday Arena 1

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta u bukmachera Betclic Polska, może utworzyć je teraz, korzystając ze specjalnej promocji, która pozwala zdobyć aż 200 PLN w postaci zakładu bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka na walki FAME MMA Friday Arena to promocyjna oferta, która daje obstawiającemu możliwość postawienia kuponu na wybrane walki bez ryzyka utraty własnej stawki. Jest to doskonała okazja dla fanów sportów walki, którzy chcą dołożyć jeszcze więcej emocji do oglądania i jednocześnie zminimalizować ewentualne straty finansowe.

Jak odebrać zakład bez ryzyka na typy na FAME MMA Friday Arena 1?

  1. Odwiedzenie strony internetowej Betclic: Wejście na bezpieczną i legalną witrynę, której pełna nazwa to www.Betclic.pl
  2. Rejestracja konta za darmo: Osoba, która nie jest jeszcze klientem Betclic, musi utworzyć profil, by móc obstawiać walki freakowe
  3. Wprowadzenie kodu promocyjnego: Tylko w trakcie rejestracji można wpisać specjalny kod promocyjny, który brzmi „KODBET
  4. Postawienie kuponu bez ryzyka: Teraz można postawić kupon na walki FAME MMA Friday Arena 1 bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się przegrany, Betclic zwróci stawkę w formie bonusu.
  5. Wykorzystanie bonusu: Gracz sam decyduje, jakie chce grać typy. Potem może środki bonusowe zamienić na gotówkę i ją wypłacić, by przeznaczyć na dowolny cel!

Korzyści dla obstawiającego są oczywiste. Zakład bez ryzyka daje szansę na wygraną. Można zagrać na wybrane walki bez obawy o utratę stawki, co pozwala cieszyć się widowiskiem na ringu bez dodatkowego napięcia związane z ryzykiem finansowym. Nawet jeśli kupon okaże się nieprawidłowy, przyznany zostanie bonus, który można wykorzystać na dalsze obstawianie!

Osoby posiadające już konto w Betclic, nie mogą odebrać tej premii. Na szczęście dla nich, wielu innych bukmacherów posiada w ofercie specjalne bonusy. Wśród nich mamy chociażby dobrze znanego wszystkim bukmachera STS. Rejestracja u niego to kwestia kilku chwil, a na start przygotowano ponad 1600 PLN!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Zakłady na FAME Friday Arena. Czego się spodziewać?

Przed walką wieczoru na arenę wejdzie Filip Marcinek, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. To starcie wzbudza ogromne zainteresowanie, ponieważ obaj zawodnicy mają bogate doświadczenie we freakach i już nieraz udowadniali swoje umiejętności.

Nie możemy zapomnieć także o starciu Josefa Bratana z Kubą Nowaczkiewiczem, które odbędzie się wcześniej. Oboje zawodnicy wiedzą, jak dostarczyć emocji i nie zawiodą publiczności.

Fame Friday Arena 1 to również starcie z udziałem Piotra Świerczewskiego, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Popularny „Świr” w oktagonie spotkanie się z Dariuszem „Daro Lew” Kaźmierczukiem.

Dodatkowo, po raz pierwszy w historii FAME, widzowie będą świadkami walki w szalonej formule. Powracający do FAME Medusa zmierzy się z Dominikiem Jaxem, który zyskał kontrowersyjną sławę dzięki udziałowi w programie Love Never Lies. Jeden z nich będzie mógł korzystać z wszystkich technik dozwolonych w MMA, natomiast drugiego „wyposażono” jedynie w grappling.

Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji typować walk freakowych, warto dowiedzieć się więcej na temat zakładów tego rodzaju. Na naszej stronie można przeczytać, między innymi, o pułapkach psychologicznych w obstawianiu.

5 / 5. Ocen: 91

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button