Betclic czy Superbet?

Masz pewien dylemat? Nie wiesz, która firma bukmacherska z tych dwóch będzie lepsza na sam początek? Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś żadnego konta, to musisz szczególnie dobrze zastanowić się nad tym zagadnieniem… W czasie podejmowania finalnych decyzji warto brać pod uwagę rozmaite zagadnienia. M.in. legalność oraz sprawy dotyczące oferowanych na start bonusów.

Dlaczego warto odwiedzać Meczyki?

Dzisiejszy artykuł rozpoczynamy dość nietypowo. W końcu docelowo chcemy wraz z Wami wspólnie zastanowić się, która firma bukmacherska jest lepsza: Betclic czy Superbet. Aby rozwikłać tę zagadkę, warto jednak zwrócić uwagę na ten portal online. Zaraz zaś dowiesz się, dlaczego ta sprawa jest tak istotna. Meczyki to portal internetowy. Zajmuje się on przede wszystkim futbolem. W mniejszym zakresie pozostałymi sportami. Na stronie internetowej https://www.meczyki.pl/ nie brakuje przede wszystkim newsów sportowych. Poza tym możesz znaleźć opisy podmiotów hazardowych. Dla nas ta właśnie sprawa jest zaś tutaj szczególnie istotna. Możesz nie tylko przeczytać opisy odnoszące się do topowych podmiotów hazardowych. A Betclic i Superbet na pewno należą do tego właśnie grona. Z artykułów możesz dowiedzieć się, że oba te warianty są jak najbardziej legalne. Dodatkowo nie brakuje kodów promocyjnych. Dobrze jest zaś z nich skorzystać. Wszak dzięki temu zainkasujesz znakomite bonusy na start.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Co oferuje Betclic? Poznaj nowy kod od meczyki

Ta legalna firma bukmacherska zapewnia wiele atrakcji. Chociażby dlatego znajduje się wysoko, jeśli chodzi o rozmaite klasyfikacje podmiotów hazardowych. Warto zaznaczyć, że Betclic oferuje m.in. bonus do 200 PLN. Jeśli wpiszesz kod promocyjny betclic: meczyki, to finalnie będziesz zadowolony. Jakie zaś aktualnie promocje są na topie? Jak zarejestrujesz konto, to potem możesz swobodnie wpłacić pieniądze. Nie obawiaj się o wykonanie tego ruchu. Wszak firma bukmacherska Betclic jest legalna. Dodatkowo oferuje ona wiele opcji w ramach tego tematu. Co dzieje się dalej? Warto zaznaczyć, że trzeba zagrać pierwszy kupon. Jak wygrasz, to możesz się tylko i wyłącznie cieszyć. Jeśli jednak przegrasz, to nic wielkiego się tutaj w sumie nie dzieje… Wszak firma bukmacherska Betclic zapewnia zwrot stawki. Do 200 PLN (minus podatek). Co więcej, nie ma tutaj żadnych dodatkowych warunków, ani minimalnych kursów.

Nowy kod w Superbet – jak dużo możesz zyskać?

Czy warto wybrać tego buka? Naszym zdaniem, to będzie dobry krok. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami. Ten rumuński podmiot hazardowy oferuje kod promocyjny superbet: meczyki. Jak go wpiszesz, to czeka na Ciebie wiele promocji. Co obecnie (stan na 29 sierpnia 2022 roku) jest oferowane przez podmiot hazardowy Superbet? To m.in. cashback do 1300 PLN. Poza tym możesz zainkasować bonus od premierowego depozytu 200 PLN. Superbet oferuje także extra bonus 34 PLN. Na sam koniec przysługuje Ci jeszcze premia za pobranie aplikacji (20 PLN).

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button