Który bukmacher wypłaca wygrane w weekend?

Kiedy uda nam się wygrać pieniądze dzięki zagranym typom, chcemy, aby wygrane możliwie jak najszybciej do nas trafiły. Czy jest bukmacher, który realizuje wypłaty w weekend?

Który bukmacher wypłaca wygrane w weekend?
Który bukmacher wypłaca wygrane w weekend?

Wygrana u bukmachera – co teraz?

Wiele osób zaczyna grać w zakładach bukmacherskich, zupełnie nie zawracając sobie głowy tym, by poznać wszystkie istotne szczegóły związane nie tylko z samą grą, ale także wpłatą pieniędzy czy wypłatą wygranych. Skutki tego są takie, że niekiedy dopiero przy jakimś większym zwycięstwie dochodzimy do wniosku, iż wybraliśmy stronę, która w ogóle nie spełnia naszych oczekiwań.

O ile przy przelewie środków na konto typerskie można sobie jeszcze jakoś poradzić, to już przy zlecaniu wypłaty jest inaczej, bo przecież nie mamy wpływu na to, kiedy bukmacher sfinalizuje transakcję. Pozostaje w takich momentach uzbroić się w cierpliwość. To nie zawsze jest proste. I najczęściej właśnie w takich momentach zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że być może nasz bukmacher nie jest tak idealny, na jakiego się kreował w sieci.

Kiedy wygramy pieniądze u bukmachera i zdecydujemy się je wypłacić, po prostu przechodzimy na swoje konto typerskie, a następnie zlecamy przelew środków. Sami decydujemy o tym, ile chcemy dostać, czyli decydujemy, jak dużą sumę wypłacamy, a jaką wolimy pozostawić do dalszego typowania. Nie ma tu szczególnej filozofii, dlatego nawet początkujący nie powinni mieć szczególnych wątpliwości w tej kwestii.

Superbet kod promocyjny
Superbet kod promocyjny

Kiedy wygrana od bukmachera pojawi się na koncie?

Po zleceniu wypłaty pozostaje już tylko czekać na zapracowane przez nas pieniądze. Niestety, nadal nie wszystko w tej kwestii działa tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Mimo wszystko, już teraz jest dużo lepiej, bo jeszcze parę lat temu na przelew od bukmachera trzeba było czekać dzień lub nawet dłużej.

Trudno jest powiedzieć, kiedy wygrana u bukmachera na koncie się pojawi w naszym przypadku, gdyż dużo zależy od tego, kiedy zleciliśmy przelew oraz do jakiego banku. Nie wszystkie instytucje finansowe umożliwiają korzystanie z ekspresowych form płatności, co nieco utrudnia nam realizację założonych celów.

Przy wyborze banku dobrze jest więc zawsze sprawdzać, czy dana marka należy do tych nowocześniejszych, czy raczej skupia się na tradycyjnych rozwiązaniach. Chyba nikomu nie trzeba dodawać, że w przypadku gry u bukmachera lepiej zawsze decydować się na te banki z pierwszej z wymienionych grup.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ekspresowe wypłaty w zakładach bukmacherskich

Na pewno nieraz zdarzyło wam się kupować coś przez internet. W dzisiejszych czasach nie trzeba już przelewać pieniędzy, podając numer konta czy danych adresata, a zazwyczaj wystarcza skorzystać z karty lub usługi typu Przelewy24 albo PayU. To znacznie ułatwia zadanie.

Dobra wiadomość jest taka, że w przypadku bukmacherów również wpłaty są realizowane w ten sposób. Dzięki temu mamy środki na koncie dosłownie chwilę po tym, jak znikają z naszego konta. Wszystko w bezpieczny sposób, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że pieniądze gdzieś utkną i będziemy musieli na nie czekać.

Żeby było jeszcze ciekawiej, na rynku pojawia się coraz więcej firm bukmacherskich, u których w sposób ekspresowy wypłacimy wygrane. Zazwyczaj przelew może być maksymalnie do jakiejś kwoty i dotyczyć tylko transferu do określonych banków. Niemniej jednak taka możliwość istnieje, a typerzy korzystają z niej coraz chętniej.

Który bukmacher wypłaca wygrane w weekend?

W soboty i niedziele w sporcie dzieje się zazwyczaj najwięcej, dlatego też i wtedy częściej możemy spotkać wygrane kupony na forach czy we własnym profilu typerskim. Każdy ma inny system zarządzania finansami, jednak ogólnie rzecz biorąc zazwyczaj całej wygranej nie przeznacza się na dalszą grę. Żeby nie chcieć z niej dłużej korzystać, wypłaca się określą część na konto i przeznacza na bieżące wydatki. Co jednak, gdy mamy weekend? Wydaje się, że to trochę trudniejsze, niż w środku tygodnia, ale niekoniecznie tak jest.

Bukmacher z wypłatami w weekend to już w Polsce żadna nowość, o ile tylko nie chcemy przelewać setek tysięcy złotych. W najbardziej znanych portalach online dostępne są usługi pozwalające na ekspresowe wpłaty, ale też i wypłaty. To bardzo dobra wiadomość!

STSpay - szybkie wypłaty wygranych
STSpay – szybkie wypłaty wygranych

Który bukmacher wypłaci wygrane w weekend? Z całą pewnością www.STS.pl. Przelewy realizowane są tutaj przez 7 dni w tygodniu i to 24 godziny na dobę. Średnio w 15 minut można spodziewać się środków w banku, jeśli tylko korzystamy jednego z następujących banków:

 • ING
 • PKO BP
 • Millennium
 • Santander
 • Pekao
 • Getin Bank
 • Noble Bank
 • BGŻ BNP Paribas
 • Alior Bank
 • Mbank
 • Inteligo

Jeżeli nie mamy konta bankowego w którejś z instytucji podanych powyżej, być może warto rozważyć jakąś zmianę w tej kwestii. W ten sposób można zapewnić sobie szybsze wypłaty środków w STS, ale też i u innych bukmacherów.

Bukmacherzy, którzy szybko realizują wypłaty (także w weekendy):

Rejestrując się u bukmachera, zawsze warto sprawdzić, w jaki sposób załatwiane są u niego transakcje finansowe. Pamiętajmy, że nie tylko wpłata jest ważna, ale także i wypłata. W tym drugim przypadku realizacja w weekendy jest czymś, czego nie warto całkowicie ignorować.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button