Fortuna blokada konta. Co trzeba wiedzieć o wstrzymaniu zakładów na profilu gracza?

Bukmacher Fortuna a blokada konta. Kogo może dotyczyć, co zrobić, na jaki okres może zostać nałożona? Każdy typer powinien znać odpowiedzi na te oraz podobne pytania.

Fortuna blokada konta. Co trzeba wiedzieć o wstrzymaniu zakładów na profilu gracza?
Fortuna blokada konta. Co trzeba wiedzieć o wstrzymaniu zakładów na profilu gracza?

Bukmacher Fortuna zablokowane konto. O co chodzi?

Wielu graczom zablokowanie konta Fortuna kojarzy się z mało przyjemną sytuacją, która powstała niespodziewanie, za sprawą działania bukmachera. Tego typu momenty dzieją się dość rzadko i jedynie w przypadku osób, które decydują się na złamanie regulaminu strony typerskiej – nadużywają bonusów, zakładają wiele kont i tak dalej.

W dzisiejszym materiale zajmiemy się inną blokadą konta, a mianowicie taką, którą każdy może sam na siebie nałożyć. Jeżeli okres takiej przymusowej przerwy wynosi przynajmniej jeden miesiąc, mówimy tutaj o samowykluczeniu z bukmacherki. Czym w zasadzie to wszystko się od siebie różni i po co tego typu opcje wprowadzono?

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna pozwala na zawszenie konta każdemu klientowi. Dlaczego?

Każda osoba zarejestrowana na stronie legalnego bukmachera www.eFortuna.pl ma prawo do tego, by włączyć tak zwane zawieszenie konta. Niektórym może wydawać się to dość dziwne, bo przecież mówimy o scenariuszu, w którym bukmacher sam pozbawia się klienta. Mimo wszystko, taką opcję znajdziemy w bardzo wielu miejscach. Czemu?

Wszystko przez przepisy oraz zapobieganie uzależnieniu. Każdy typer może w dowolnym momencie wstrzymać się od gry, by zrobić sobie przymusową przerwę od obstawiania. Niektórzy na taki krok decydują się profilaktycznie, a inni kiedy nie chcą doprowadzić do sytuacji, w której próbują się na siłę odegrać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na pewno na stronie do obstawiania nieraz widzieliście zakładki typu „Odpowiedzialna gra” i tym podobne. To zazwyczaj właśnie w nich przeczytacie o tym, że bukmacher pozwala na zamknięcie konta na wniosek jego właściciela czy na zawieszenie na wybrany okres.

Zawieszenie konta na eFortuna.pl. Jak to się odbywa i co daje?

Zawieszenie konta w Fortunie jest propozycją dla tych, których interesują raczej krótkoterminowe rozwiązania. Takie działanie umożliwia wyłączenie nas z obstawiania na okres jednego, dwóch lub maksymalnie trzech dni. Sami wybieramy, jak długo chcemy mieć przerwę i absolutnie nie musimy podawać powodu, dlaczego decydujemy się na taki krok.

Co bardzo ważne – w żadnym wypadku nie jesteśmy w stanie wycofywać się ze swojego zobowiązania. Nawet jeżeli blokada trwa tylko 24 godziny, musimy co do minuty przestrzegać wyznaczonego czasu i bukmacher pod żadnym pozorom nie pozwoli nam na zagranie kuponu.

Zawieszenie zawierania zakładów Fortuna oferuje już od pewnego czasu, jednak brakuje statystyk dotyczących tego, jak duży odsetek graczy decyduje się na skorzystanie z tej funkcji. Wiadomo jednak, że dobrze się sprawdza, bo w sieci można znaleźć komentarze na ten temat.

Fortuna pozwala na zawieszenie konta na okres:

  • 1 dnia
  • 2 dni
  • 3 dni
wykluczenie z gry w Fortunie
wykluczenie z gry w Fortunie

Wykluczenie z gry, czyli bukmacherskie wakacje

Wakacje od bukmacherki? Nawet zawodowcom przydają się takie okresy odpoczynku od obstawiania. Jeżeli ktoś pewnego dnia dojdzie do wniosku, że chce skończyć na pewien czas typowanie meczów, może skorzystać z funkcji Wykluczenie z gry Fortuna. Co to takiego jest?

To coś bardzo podobnego do wspomnianego już zawieszenia konta. Różnica polega na tym, że tutaj mówimy o naprawdę długich okresach – najkrótszy to aż 3 miesiące! W tym przypadku też, oczywiście, nie ma możliwości zmienienia swojej decyzji, a więc nasze kliknięcie jest już nieodwracalne.

Czy zawieszenie konta to jego całkowite usunięcie?

Zablokowane obstawianie
Zablokowane obstawianie

Wielu typerów myli pojęcia zawieszenia konta z usunięciem. Tymczasem to dwie zupełnie odmienne rzeczy i warto to podkreślić. Kiedy decydujemy się na zamrożenie profilu na pewien czas, po upływie konkretnego czasu jest ono odblokowywane i znów możemy korzystać z niego tak, jak normalnie. Usunięcie to coś w rodzaju całkowitego wykreślenia nas z listy klientów.

W trakcie zawieszenia konta można poprosić bukmachera o jego usunięcie. Aby to zrobić, należy napisać wiadomość do Fortuny, wysyłając formalną prośbę o zamknięcie profilu. Ważne jest to, by e-mail został wysłany z adresu, który jest powiązany z naszym kontem typerskim. Inna ważna kwestia – nie musimy tłumaczyć się ze swoich kroków, a bukmacher i tak powinien przychylić się do naszej prośby.

Czy Fortuna chętnie zamyka konta graczom? Wiadomo, że nie, ale nie słyszeliśmy o przypadkach, by prawidłowo wysłany wniosek został odrzucony. Musimy pamiętać, że portale takie jak www.eFortuna.pl podlegają polskim przepisom i nie mogą pozwolić sobie na ewidentne łamanie zasad dotyczących chronienia obywateli przed uzależnieniem.

Czy nadal mogę korzystać z Fortuny podczas wykluczenia?

Fortuna samowykluczenie z gry
Fortuna samowykluczenie z gry

Jeżeli wykluczmy się z gry, nikt nie sprawdzi, czy nadal korzystamy z innych portali bukmacherskich podobnie jak cały czas możemy działać w punktach naziemnych. Najważniejsze jest w tym wszystkim to, że podczas zawieszenia nie mamy możliwości obstawiania i tak to właśnie ma działać.

Poza Fortuną jeszcze zablokowanie konta STS cieszy się sporą popularnością w internecie. Typerzy właśnie głównie tych dwóch bukmacherów podają jako tych, gdzie można bez większego problemu zdecydować się na zamknięcie lub zamrożenie profilu w ciągu dosłownie kilku chwil.

A czy wy kiedykolwiek skorzystaliście z blokady zakładów na www.eFortuna.pl? Uważacie, że takie rozwiązania (oraz dodatkowe jak chociażby limity bukmacherskie) są w stanie w jakikolwiek sposób pomóc tym, dla których coś takiego stworzono?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 6

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Back to top button