Walka Lil Masti – Brodnicka typy i kursy. Na kogo postawić?

Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka to jedna z walk, jakie zobaczą kibice podczas High League. Typy bukmacherskie na ten pojedynek znajdziecie w naszym portalu. Która z zawodniczek jest faworytką do zwycięstwa i dlaczego? Jakie kursy można znaleźć?

Walka Lil Masti - Brodnicka typy i kursy. Na kogo postawić?
Walka Lil Masti – Brodnicka typy i kursy. Na kogo postawić?

Obstawianie High League

Typy bukmacherskie z zagranicznych stron w przypadku gali High League nie wchodzą w grę z wiadomych względów. To wydarzenie, którym interesują się osoby w naszym kraju, więc tylko na polskojęzycznych stronach znajdziemy pewniaki na High League. Na szczęście, jest w czym wybierać i nikt pod tym względem nie powinien się zawieść. Problemem może być co najwyżej miejsce do obstawiania.

Jeżeli kogoś interesuje obstawianie High League, na pewno zdaje sobie dokładnie sprawę, kto podczas tego wydarzenia będzie występował. Tym samym wiadomo, że jednym z „dań wieczoru” będzie starcie Lil Masti – Ewa Brodnicka. Walka obu pań jest przedstawiana jako co-main event, a więc odbędzie się tuż przed najważniejszym starciem wieczoru – Lexy Chaplin vs Natsu.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

W karcie walk zbliżającej się gali znalazło się też miejsce dla takich osób jak Piotr Witczak „Bonus BGC”, Gabriel „Cesarz Narcyz” czy Josef Bratan. Nowością na polskim rynku MMA ma być starcie trzech zawodników – Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Sebastian „Bunio” vs Łukasz „Yoczook” Walaszek.

Jakie grać na typy na High League? Na pewno każdy ma już swoich pewnych faworytów. My dzisiaj zajmiemy się wydarzeniem poprzedzającym walkę wieczoru, czyli starciem Anieli Bogusz z Ewą Brodnicką.

Walka Lil Masti – Brodnicka. Kto wygra?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko to, czym na co dzień zajmują się obie panie, dojdziemy do dość oczywistego wniosku, że to Lil Masti ma znacznie mniej doświadczenia od swojej rywali, która ma na swoim koncie zawodowe mistrzostwa w boksie – łącznie wygrała w karierze 20 walk, a przegrała zaledwie jedną. Według Boxrec, Brodnicka jest siódmą zawodniczką na świecie w wadze super piórkowej. Oczywiście, fighterka w MMA zadebiutuje i warto mieć to na uwadze.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na korzyść Anieli Bogusz przemawia to, że w mieszanych sztukach walki pierwsze kroki ma już za sobą. Wcześniej walczyła dla FAME MMA, ale obecnie wiąże swoją przyszłość z High League od Malika Montanty. Jeżeli „Lil Masti” uda się wygrać w sierpniu, można spodziewać się jej kolejnych występów dla tej organizacji. Jak na razie Bogusz nie zaznała porażki w MMA, a właśnie na zasadach tej dyscypliny odbędzie się jej pojedynek z Brodnicką.

Chociaż nie można odmówić Bogusz woli walki, a także umiejętności pozwalających na wygrywanie freak fightów, Brodnicka to osoba aktywna sportowo, która w boksie osiągnęła bardzo wiele. Jeżeli była mistrzyni w pięściarstwie nie pokona – bądź co bądź – celebrytki, będziemy mogli mówić o sporej niespodziance. Tak przynajmniej wynika z tego, jakie typy większość osób przygotowuje na to wydarzenie.

High League kursy. Bogusz – Brodnicka

Warto zerkać co jakiś czas na przygotowane na High League kursy, gdyż w ten sposób można sprawdzić, jakie nastroje panują wśród obstawiających. Kto jest dla nich faworytem do zwycięstwa w pojedynku Bogusz – Brodnicka? Kursy wyraźnie wskazują na tę drugą zawodniczkę. Jeżeli ktoś na byłą bokserkę postawi 150 złotych, będzie miał szansę na wygranie 207 zł. Przy takiej samej stawce zakład na „Lil Masti” daje szansę na zgarnięcie prawie 90 zł więcej!

Lil Masti – Brodnicka kursy. Faworytka do zwycięstwa

  • Wygra Aniela „Lil Masti” Bogusz – kurs 2.25
  • Wygra Ewa Brodnicka – kurs 1.57

Opisywany pojedynek można postawić w kuponie SOLO albo dodać go do innych zakładów. Im większe AKO, tym szansa na pokaźniejszy zysk.

Typy na High League. Na kogo postawić?
Typy na High League. Na kogo postawić?

High League typy – gdzie je stawiać, jaki bonus do zdobycia?

Fortuna bukmacher online jako jedyny w naszym kraju ma prawo do oferowania kursów na High League. To oznacza, iż jedynie osoby zarejestrowane w tym miejscu mogą zawierać zakłady z typami na swoich faworytów gali. Marka jest w stu procentach legalna, więc w tej kwestii nie ma się o co martwić. Równie istotne jet to, iż na start nowo zarejestrowani mogą liczyć na specjalne bonusy. Kod promocyjny to słowo „BEONLINE„.

W ramach premii powitalnej od bukmachera Fortuna można otrzymać 20 PLN bez depozytu. Oprócz tego proponuje się premię w wysokości do 600 PLN jako zakład bez ryzyka oraz specjalne doładowanie do 2010 PLN w formie premii 100% od drugiego depozytu.

Aby dokonać rejestracji konta w Fortunie, należy wejść na stronę www.eFortuna.pl i wypełnić krótki formularz, gdzie podaje się podstawowe dane na swój temat. Dla wszystkich nowych klientów jest do zgarnięcia ponad 2000 PLN- tak, jak zostało to podane powyżej.

Gdzie wpisuje się kod promocyjny, jak krok po kroku przebiega rejestracja? Tego wszystkiego można dowiedzieć się na filmie:

Na ten moment nic nie wskazuje na to, by typy na High League można było postawić gdzieś poza Fortuną. Tym bardziej warto wcześniej przemyśleć założenie profilu u tego bukmachera. Szczególnie, iż do samej gali pozostało już niewiele czasu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button