Czy warto brać typy bukmacherskie z zagranicznych stron?

Zagraniczne strony z typami bukmacherskimi to coraz częstszy wybór graczy z Polski. Dlaczego się tak dzieje i czy aby na pewno to odpowiednie rozwiązanie dla każdego?

Czy warto brać typy bukmacherskie z zagranicznych stron?
Czy warto brać typy bukmacherskie z zagranicznych stron?

Skąd brać dobre typy bukmacherskie i jak je poznać?

Kiedy szukamy sposobu na zarabianie u bukmachera, bardzo często wpadamy na pomysł, by sprawdzić typy bukmacherskie w internecie. Niestety, takie rozwiązanie nie zawsze przynosi zamierzone skutki, a to pierwszy krok do zniechęcenia do dalszego obstawiania.

Jeżeli chcemy brać dobre typy bukmacherskie, mamy do wyboru albo polskie, dobrze znane serwisy internetowe, albo korzystanie z portali z zagranicy. W przypadku tych drugich są pewne rzeczy, na które trzeba szczególnie uważać. To właśnie nimi się dzisiaj zajmiemy.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Najlepsze pewniaki poznamy zawsze po tym, że są skuteczne i poprzedzone dokładną, rzeczową analizą. Wiadomo, że po jednym czy dwóch typach nikogo oceniać nie można, dlatego istotne jest to, by jakiś blog czy portal działał na rynku na tyle długo, aby można było wyciągnąć z tego wszystkiego odpowiednie wnioski.

Dlaczego ostatnio popularne są typy bukmacherskie z zagranicy?

Zagraniczne portale internetowe kojarzą nam się z ponadprzeciętną jakością i chyba właśnie dlatego tak wiele osób ostatnimi czasy korzysta z typów ze stron działających w innym języku, niż polski. Niektórzy wychodzą nam tym lepiej, a inni gorzej – tutaj reguły nie ma i nigdy się to nie zmieni. Najmniejszego znaczenia nie ma bowiem to, w jakim języku tworzona jest dana strona – warto to sobie zapamiętać!

Podobnie jak w polskich portalach znajdziemy ekspertów i laików, którzy starają się podążać śladami najlepszych, tak samo będzie na stronie działającej po angielsku, niemiecku czy hiszpańsku. W przypadku płatnych stron wcale nie jest lepiej. W końcu nikt nie da nam gwarancji, że rzeczywiście regularnie zarabia i ma ogromne doświadczenie w typowaniu

Być może jest to swego rodzaju moda, która wkrótce przeminie. Trudno już teraz poznać na to odpowiedź, ale fakty są takie, że każdy portal typerski jest sobie równy jeśli chodzi o kwestię tego, skąd pochodzą jego użytkownicy.

pewniaki z zagranicy
pewniaki z zagranicy

Oczywiście, nikt nie neguje tutaj tego, że w pewnych okolicznościach obstawianie typów, posiłkując się pewniakami z zagranicy, jest korzystniejsze. Trzeba jednak zawsze wiedzieć, o jakich sytuacjach mowa.

Kiedy przydają się pewniaki ze stron innych niż polskie?

Nie ma tutaj jednej uniwersalnej reguły, która byłaby odpowiedzią na pytanie zadane w nagłówku. Kiedy szukamy odpowiedniego typu bukmacherskiego, musimy przede wszystkim wybrać stronę, w której znajdziemy najwięcej konkretnych informacji na temat interesującego nas meczu. Może to być polska strona lub zagraniczna. W przypadku tej drugiej trzeba liczyć się z tym, iż nie zawsze jesteśmy w stanie wszystko zrozumieć zgodnie z zamiarem autora.

Typy bukmacherskie na takich stronach jak Oddsonnet.com przydają się, gdy zainteresował nas typ ze sportu, który w Polsce jest raczej mało popularny. Przykładów można by wymienić całe mnóstwo – snooker, rugby czy hokej. O ile u nas nie wszyscy mają pojęcie o tych dyscyplinach, to w niektórych krajach są to sporty traktowane podobnie jak u nas piłka nożna.

Pewniaki zapożyczone ze stron zagranicznych przydają się też w momentach, gdy polscy typerzy po prostu zamieszczają mało ciekawe typy albo takie, których analizy nie wyglądają szczególnie poważnie. Kiedy do jakiegoś zakładu nie jesteśmy do końca przekonani, możemy na anglo czy niemieckojęzycznych serwisach poszukać więcej danych.

Najlepsze typy bukmacherskie online
Najlepsze typy bukmacherskie online

Czy dzięki typom z zagranicy będę zawsze ogrywał bukmachera?

Błędne przekonanie początkujących graczy jest takie, że typy z zagranicy dają zarobić bez względu na okoliczności. Oczywiście, że tak nie jest i nigdy tak nie było. Pamiętajcie, iż nawet za granicami naszego państwa mieszkają tacy sami typerzy, co w Polsce. Piszą trochę inaczej, obstawiają czasem co innego, ale działają, opierając się na podobnych schematach, co koledzy po fachu mieszkający nad Wisłą.

Najważniejsze jest zatem to, by odpowiednio we własnym zakresie przygotować się do obstawiania. Branie typów z internetu jest pewnym rozwiązaniem, ale na pewno nie złotym środkiem na wszystko. W dłuższej perspektywie zawsze przydaje się indywidualne doświadczenie oraz ponadprzeciętna wiedza.

STS nadal daje 29 PLN bez depozytu! Oferta specjalna dla nowych klientów!

Jeżeli ktoś szuka miejsca do obstawiania przez internet, może wejść na stronę internetową www.STS.pl i zarejestrować darmowe konto z bonusem. Kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a na nowych czeka obecnie aż 29 PLN bez depozytu na zawarcie debiutanckiego zakładu online!

STS to polski bukmacher, ale jest już na rynku europejskim, gdzie oferuje nie tylko zakłady na sport, ale także karty i tym podobne. Jeżeli poszukujemy więc zagranicznej jakości w polskim, legalnym wydaniu, być może to właśnie jest miejsce, które mocno przypadnie nam do gustu!

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

Przypominamy, że na stronie internetowej www.STS.pl można odebrać również bonus 100% do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden. Z kolei każdy, kto przegra w STS Betgames w pierwszym zakładzie, otrzyma pełny zwrot postawionej stawki aż do kwoty 20 PLN!

A jakie jest wasze doświadczenie z typami z zagranicy? Chętnie korzystacie czy raczej nie jesteście przekonani do wszystkiego co nie polskie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button