Typy na ligę francuską. Obstawianie Ligue 1

Już od wręcz niepamiętnych czasów liga francuska uchodzi za jedną najmocniejszych na całym świecie. Znana z wielu gwiazd światowego formatu, kojarzona jest także za sprawą ogromnych pieniędzy wędrujących w jej obrębie zwłaszcza w okienkach transferowych. Siła Ligue 1 posiada swoje odzwierciedlenie również w zainteresowaniu nią na polskim rynku, nie tylko wśród kibiców, ale i typujących. W naszym poradniku postaramy się pomóc w tym drugim, przedstawiając szereg porad związanych ze skutecznym jej obstawianiem. Opiszemy też, którzy bukmacherzy wychodzą z najlepszą ofertą właśnie na nią.

Typy na ligę francuską. Obstawianie Ligue 1
Typy na ligę francuską. Obstawianie Ligue 1

Jak typować ligę francuską?

Liga francuska nie wydaje się w żaden sposób odstawać od innych lig światowych, co mogłoby wywoływać przypuszczenia, że obstawianie jej nie wymaga większego przygotowania. Tymczasem jednak by realizować własne typy bukmacherskie skutecznie powinniśmy wiedzieć, co robić, a czego raczej unikać. Poniżej prezentujemy zestaw naszych porad, które z pewnością pomogą nam w byciu bardziej efektywnym i częstszym cieszeniu się z wygranych.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

1. Dowiedzmy się więcej na temat specyfiki ligi francuskiej

Zanim w ogóle zaczniemy zawierać zakłady bukmacherskie w obrębie Ligue 1, dowiedzmy się nieco więcej na temat jej cech charakterystycznych. Pomoże nam to nie tylko efektywniej ją obstawiać, ale i nadać naszej analizie bukmacherskiej odpowiedni kierunek. Pamiętajmy, że liga francuska:

  • należy do najbardziej konkurencyjnych – mimo, że może sprawiać inne pozory, rywalizacja w jej obrębie jest bardzo zażarta, a każdy z zespołów gra do końca (ma to ogromne znaczenie zwłaszcza przy typowaniu w modelu na żywo);
  • bazuje na kluczowych zawodnikach – każda z drużyn posiada swoje gwiazdy, wokół których zazwyczaj budowana jest taktyka;
  • oparta jest na połączeniu techniki z grą drużynową – to właśnie na te dwa elementy stawia większość trenerów.

2. Obstawiajmy bezpiecznie

Podstawą w sukcesywnym i przynoszącym wymierne rezultaty obstawianiu jest umiejętne zarządzanie własnym budżetem (tyczy się to nie tylko ligi francuskiej, ale i innych zakładów – w tym tych na legalny poker). Pamiętajmy, że kupony akumulacyjne stanowią większe ryzyko – sięgajmy po nie sporadycznie, to na tych pojedynczych opierając własną taktykę.

3. Przeglądajmy typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie z zewnątrz są w stanie pomóc nam w budowaniu własnych przypuszczeń oraz podejmowaniu lepszych i trafniejszych decyzji bukmacherskich. Zawsze dbajmy o ich odpowiednie źródło – musi być pewne i sprawdzone. Tylko wtedy ma to sens.

Obstawianie ligi francuskiej
Obstawianie ligi francuskiej

4. Sięgajmy po różne zakłady bukmacherskie

W obrębie ligi francuskiej nie musimy typować wyłącznie wyników kolejnych spotkań. Poleca się stawianie również na inne opcje bukmacherskie, które często są znacznie bardziej opłacalne.

5. Wybierzmy właściwego bukmachera

Przez „właściwego” bukmachera rozumieć można takiego, który pozwala na typowanie wszystkich meczów z obrębu ligi francuskiej, a przy okazji proponuje solidną ofertę kursową, dużo opcji bukmacherskich i ciekawe bonusy, które znacznie zwiększą nasz budżet na zakłady bukmacherskie. Są też bukmacherzy, którzy pozwalają na oglądanie Ligi Hiszpańskiej na żywo, a jak wiadomo Lewandowski napędza kibiców do oglądniaa meczów.

Bukmacherzy do obstawiania Ligue 1

Choć w dzisiejszych czasach bukmacherzy cechują się ogromną wszechstronnością, pozwalając na zakłady na legalny poker, sporty wirtualne, ale i wiele klasycznych dyscyplin sportu, jednym z bardzo ważnych elementów oferty niemal każdego z nich jest liga francuska. Mimo jej popularności, nie każdy podchodzi do niej w sposób równie dobry. Poniżej prezentujemy profile dwóch bukmacherów, w których ofertę można wejść w ciemno. Zakłady bukmacherskie zawierane w obrębie ich serwisu zawsze odbywają się na korzystnych dla typującego warunkach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ligue 1 w ofercie bukmachera STS

Bukmacher www.STS.pl pokrywa swoją ofertą wszystkie mecze w obrębie ligi francuskiej, wiele z nich udostępniając w formule na żywo. Ciekawie prezentuje się też jego oferta kursowa.

Znajdziemy tutaj nawet darmowe mecze ligi francuskiej w formie streamów wideo!

Ligue 1 w ofercie bukmachera Fortuna

Fortuna również przykłada się do swojej oferty na ligę francuską, proponując solidne kursy, pełne pokrycie rozgrywek w jej obrębie. Wiele spośród spotkań dostępnych jest do obstawiania również w formule live.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button