STS Zaproś Kumpli. Jak to działa i ile można zarobić?

STS Zaproś Kumpli to usługa, w ramach której można otrzymać na obstawianie nawet 340 PLN. Wszystko to za polecenie bukmachera swoim znajomym. Jak to dokładnie działa?

STS Zaproś Kumpli. Jak to działa i ile można zarobić?
STS Zaproś Kumpli. Jak to działa i ile można zarobić?

Spodobał ci się bukmacher? Możesz polecić go koledze!

Chyba wszyscy mają wśród znajomych kogoś, kto interesuje się sportem czy kartami online. Nie każdy jednak ciągle przeszedł na tryb „XXI wiek” i zrezygnował z odwiedzania punktów stacjonarnych. Tymczasem portal www.STS.pl to coraz dłuższa lista dostępnych usług oraz promocji, a opinie w internecie pokazują, że graczom bardzo się to podoba.

Jeżeli jesteśmy zadowoleni z obstawiania meczów w STS, możemy na stronie internetowej www.STS.pl wypróbować opcję Zaproś kumpli. To coś, dzięki czemu do zdobycia są dodatkowe środki na obstawianie, a wszystko za zachęcenie kolegi czy koleżanki do rejestracji i stawiania pieniędzy w STS.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Wiele osób pyta się, jak w praktyce działa usługa STS Zaproś kumpli oraz ile w rzeczywistości da się na tym zarobić. Przygotowany przez nas materiał powstał po to, aby każdy poznał realne odpowiedzi na te oraz podobne pytania.

Jak zacząć zarabiać za zapraszanie znajomych do STS?

Aby rozpocząć zapraszanie znajomych do STS, potrzebne jest konto u tego bukmachera. Bez tego ani rusz, tak więc na dobry początek trzeba dokonać rejestracji na www.STS.pl. Nie jest to proces długotrwały – wszystko można załatwić w mniej niż minutę, a kod promocyjnyBETONLINE” daje nam aż 29 PLN bez depozytu.

Jeżeli ktoś potrzebuje szczegółowej instrukcji, w filmie poniżej znajdzie instruktaż pokazujący jak wygląda rejestracja w STS krok po kroku. Jak widać, trwa to szybko i nie jest specjalnie skomplikowane!

Kiedy już jesteśmy zarejestrowanymi klientami w STS i pierwsze zagrane kupony są za nami, możemy przystąpić do akcji STS Zaproś kumpli. Wszystko załatwiamy w kilka sekund.

Zapisywanie się do akcji STS Zaproś Kumpli. Co kliknąć? Poradnik online

Zapisanie się do akcji STS Zaproś kumpli rozpoczynamy od zalogowania się na stronę www.STS.pl oraz najechania myszką na ikonkę „ludzika”. Jedną z zakładek, jaką zobaczymy, powinien być dział „Zaproś kumpla” i to jest właśnie to, czego w tym momencie szukamy. Klikamy i gotowe.

Jeżeli wcześniej nie mieliśmy okazji polecać usług STS w zamian za bonusy, będziemy musieli nacisnąć pomarańczowy przycisk „Zaczynamy”. Wszystko inne zależy już głównie od nas – im szybciej zgromadzimy w swojej wirtualnej drużynie aktywnych graczy, tym lepiej!

Uwaga! Maksymalnie możemy mieć w drużynie sześciu znajomych. Za każdego z nich otrzymujemy aż 50 złotych premii. Dodatkowo za trzeciego i szóstego jest ekstra 20 złotych, co daje nam łącznie nawet 340 zł ekstra! Wszystko otrzymane środki można wykorzystać na obstawianie online – w aplikacji, na stronie internetowej czy po prostu w witrynie mobilnej.

Dzięki specjalnemu panelowi każdy ma pełny wgląd w swoją wirtualną ekipę. Grafika przedstawiająca skład zaproszonych kumpli pokazuje nam, czy dany „zawodnik” założył konto i spełnił warunki promocji, dzięki której zyskamy premię. Nic w tym przypadku nie ginie i nie ma mowy o trudnym dostępnie do jakichkolwiek istotnych danych.

Tutaj znajdziemy akcję Zaproś kumpla STS
Tutaj znajdziemy akcję Zaproś kumpla STS

STS Zaproś Kumpla – ile realnie można na tym zarabiać?

Bukmacher STS i jego akcja Zaproś kumpla czy Zaproś kumpli jest propozycją dla tych, którzy szukają dodatkowych środków na obstawianie. Firma nie wypłaca tutaj pieniędzy w gotówce, tylko jedynie środki służące do gry, a dopiero późnej do dowolnych celów.

Realne zarobki zależą w zasadzie od tego, kogo dokładnie zaprosimy do gry. Ważne jest to, by wybierać osoby, które rzeczywiście interesują się sportem i będą obstawiać. Warto podkreślić, że sama rejestracja osoby znajomej do jeszcze za mało, by otrzymać bonus. Gdyby było inaczej, dochodziłoby do bardzo wielu nadużyć i chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, co dokładnie mamy na myśli.

Dla kogo to dobra propozycja, a kto raczej nie będzie zachwycony?

Akcje takie jak STS Zaproś kumpli przydają się przede wszystkim tym, którzy mają duże grono znajomych. Oczywiście, szczęścia może próbować każdy, chociaż trzeba liczyć się z tym, iż przypadkowy dobór osób możemy w tym przypadku sprawy nie załatwić.

STS drużyna zaproszonych znajomych
STS drużyna zaproszonych znajomych

Jeżeli ktoś oczekuje ogromnych i bardzo szybkich zarobków, raczej w tym przypadku nie będzie usatysfakcjonowany. Opisywana promocja jest przygotowana głównie z myślą o osobach, które poszukują dodatkowych, niekoniecznie bardzo pokaźnych, sum na obstawianie. 340 złotych piechotą nie chodzi, ale dla jednych do bardzo wiele, a dla innych kwota niewystarczająca do zagrania jednego kuponu.

Oczywiście, takie akcje jak STS Zaproś kumpla były, są i jeszcze bardzo długo będą niezwykle popularne. Zakłady bukmacherskie cieszą się dużym zainteresowaniem, a jeżeli można dzięki nim zdobyć dodatkową kasę – nikogo szczególnie do takich rzeczy namawiać nie trzeba!

STS bonus powitalny na start. Co można dostać za rejestrację?

STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?
STS bonus bez depozytu 2020. Jak dostać kasę na obstawianie bez wpłaty własnej?

Przypominamy, że dostępny w STS bonus powitalny na start to pakiet trzech prezentów bukmacherskich:

  • 29 PLN bez depozytu za samo założenie konta na stronie internetowej www.STS.pl i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  • nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie typerskiej na konto
  • 20 PLN zwrotu w przypadku przegranej w dowolnej grze karcianej w dziale STS Betgames

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button