STS Poznań. Punkty stacjonarne

STS (Star-Typ Sport) to działający od 1997 roku legalny polski bukmacher (legalność potwierdzona między innymi licencją Ministerstwa Finansów, wymaganą wraz z nowelizacją Ustawy Hazardowej z 2017 roku), który obecnie dominuje na rynku bukmacherskim jedną z najbardziej kompletnych ofert, ale i obecnością zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych. Wiele z nich znajduje się w Poznaniu, jednym z największych miast w Polsce. Co oferują poznańskie lokale naziemne STS? Na jakie oferty specjalne mogą liczyć odwiedzający je typerzy?

STS Poznań. Punkty stacjonarne
STS Poznań. Punkty stacjonarne

Przegląd oferty STS w Poznaniu

Oferta punktów stacjonarnych firmy STS działających w Poznaniu obejmuje zasięgiem wszystkie 18 dyscyplin sportowych, które znajdują się również w internetowej propozycji bukmachera. W jej ramach znajdziemy wiec (między innymi):

  • piłkę nożną – zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i ligowym, a także klubowe wydarzenia turniejowe (Liga Mistrzów, Liga Europy).
  • koszykówkę – w tym najmocniejszą ligę NBA.
  • siatkówkę – wszystkie najważniejsze spotkania ligowe i reprezentacyjne.
  • żużel – dostępny zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i w ofercie specjalnej (wybrane spotkania również na żywo).

Niemal każde wydarzenie możemy obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. W tym drugim przypadku pamiętajmy o odwiedzeniu takiego poznańskiego punktu, który będzie czynny w chwili rozgrywania spotkania.

bonus bez depozytu sts kod promocyjny
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Grając na stronie www.STS.pl gracze mają do dyspozycji jeszcze więcej. W ofercie znaleźć można, między innymi, STS Betgames, czyli legalne karty na pieniądze online, np. poker.

Bonusy od STS w Poznaniu

STS w Poznaniu oferuje specjalne promocje wyłącznie tym klientom, którzy odwiedzają jego lokale regularnie. Za ich sprawą można pozyskiwać nawet 150 złotych miesięcznie – za samą grę!

Aby zmaksymalizować swój profit pochodzący właśnie z bonusu dla stałych bywalców, należy grać za 30 złotych dziennie – liczy się suma zakładów z całego dnia, więc kwota ta nie musi być przeznaczana na jedno znaczenie. Nagroda jest naliczana na trzech progach: po dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizycie w punkcie (kwalifikującej się do bonusu, oczywiście. Na bonusowe konto otrzymamy równowartość 10% stawek przegranych kuponów na każdym z progów.

Zgoła odmienny, choć działający na podobnych zasadach bonus STS w Poznaniu przygotowało dla osób lubiących grać za niższe stawki. Wydając zaledwie 5 złotych dziennie po dziesiątej wizycie można pozyskać darmowe 10 złotych na grę, a po dwudziestej –  dodatkowe 20 złotych. W sumie więc można pozyskać 30 złotych na darmową grę.

Oba rodzaje promocji wymagają od nas posiadania karty stałego klienta STS Poznań (zakładanej za darmo na miejscu), a środki pozyskiwane za ich pośrednictwem muszą zostać wykorzystane w przeciągu miesiąca. Co ważne, ich wydawanie nie zalicza się do kolejnego bonusu za regularne granie (jest więc rozliczane na zupełnie innych zasadach). Status tego, ile wizyt mamy na koncie możemy sprawdzić na ekranie klienta w punkcie naziemnym. Środki bonusowe trafiają na nasze konto automatycznie po „progowych” wizytach, w przeciągu trzech dni roboczych.

Punkty naziemne STS Poznań – godziny otwarcia i podstawowe informacje

STS Poznań godziny otwarcia
STS Poznań. Punkty stacjonarne

W chwili obecnej STS posiada aż 10 punktów stacjonarnych w Poznaniu, jeden z których jest lokalem premium, przygotowanym do najbardziej kompleksowej obsługi klientów. Każdy z punktów świadczy swoje usługi od poniedziałku do niedzieli (zakaz handlu nie dotyczy świata bukmacherskiego). Każdy z poznańskich lokali jest też klimatyzowany. Poniżej przedstawiamy te, które cieszą się największym zainteresowaniem i są dobrze zlokalizowane – należy jednak pamiętać, że punktów jest więcej. Możliwe, że któryś z nich znajduje się w naszej okolicy.

  • 61-807 Św. Marcin 40

Czynny w godzinach: 9:00-23:45 (codziennie)

Punkt premium, z terminalami samoobsługowymi, telewizorami z transmisjami sportowymi i pełną ofertą na sporty wirtualne.

  • 61-655 Murawa 37B

Czynny w godzinach: 9:00-22:45 (codziennie)

Lokal z pełną ofertą na sporty wirtualne (również te z plusem) oraz telewizorami do transmisji na żywo.

  • 61-148 Os. Piastowskie 17

Czynny w godzinach: 9:00-22:45 (codziennie)

Pełna oferta na sporty wirtualne (z plusem i bez), a także telewizory dla spotkań live.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button