Spółki hazardowe Lipiec 2018

Który bukmacher zasługuje na miano najlepszego w lipcu? Jakie firmy w ostatnim czasie odnotowały ogromny progres i warto je za to pochwalić? Sprawdźcie, jak wyglada najlepszy ranking bukmacherów przygotowany specjalnie na lipiec 2018!

Ranking bukmacherów. Lipiec 2018

Pamiętajcie, że każdy z nas posiada nieco inne potrzeby i wymagania, dlatego też trudno oczekiwać, by lider lipcowego rankingu wszystkim przypadł do gustu w takim samym stopniu. Staraliśmy się przy każdym bukmacherze wymienić jego największe zalety w sposób obiektywny, tak aby po ich przeczytaniu mógł samodzielnie stwierdzić, czy to jest właśnie to, czego szuka. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że ostateczna decyzja należy do was. My możemy jedynie coś zasugerować.

1. miejsce – Fortuna

Czy jakikolwiek bukmacher ma szansę na to, by w najbliższym czasie zdetronizować Zakłady Bukmacherskie Fortuna? Można mieć spore wątpliwości, bo jest to obecnie chyba najbardziej rozpoznawalna marka branżowa w kraju. Posiada też naprawdę wiele ciekawych funkcji dla graczy oraz pozwala na legalne oglądanie meczów online!

Konto w Fortunie założysz na www.eFortuna.pl!

Lipiec to przede wszystkim piłkarski mundial, dlatego nic dziwnego, że większość ofert przygotowanych przez Fortunę to właśnie te związane z mistrzostwami świata. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że opisywany buk na tle konkurencji pokazał się z naprawdę dobrej strony. Przygotowaną ma promocję na każdy dzień – Zakłady Bez Ryzyka, obstawianie bez podatku i nie tylko! Jakby na to nie spojrzeć, Fortuna na tę chwilę wydaje się być najlepsza i to nie tylko ze względu na dość spore kursy czy bogatą ofertę.

Bukmacher eFortuna. Ranking bukmacherów Lipiec 2018

Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowani w Fortunie, przysługuje wam prawo do skorzystania z promocji powitalnych. W formularzu rejestracyjnym pamiętajcie o tym, by podać kod promocyjny BETONLINE.

2. miejsce – eToto

Zaskoczenie? A jednak! Gdybyśmy brali pod uwagę cały rok, na pewno eToto nie znalazłoby się w gronie najlepszych. Mamy jednak lipiec 2018, a w tym miesiącu ten bukmacher naprawdę się postarał, by rozpieścić nie tylko nowych graczy, ale także tych, którzy już posiadają konta.

Rejestracja w eToto dostępna jest na www.eToto.pl!

W eToto na chwilę obecną można skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego na start oraz codziennych ofert specjalnych przygotowanych z myślą o fanach piłki nożnej i – oczywiście – MŚ 2018. Warto pochwalić także firmę za bardzo niską marżę i atrakcyjne kursy, które wcale nie wypadają źle na tle popularniejszych serwisów bukmacherskich legalnych w naszym kraju!

Bukmacher eToto. Ranking bukmacherów Lipiec 2018

Opisywany bukmacher rozpoczął współpracę z wieloma znanymi ekspertami piłkarskimi. Ambasadorami eToto są, między innymi, Mateusz Borek, Tomasz Hajto i Michał Pol. Jeżeli marketingowo eToto nadal będzie działało w taki sposób, wróżymy im naprawdę obiecującą przyszłość!

3. miejsce – Forbet

Mundial to także świetny okres dla marki Forbet, która od dłuższego czasu ma miejsce na podium wszelkiego rodzaju bukmacherskich zestawień. Czym sobie zasłużyła na trzecie miejsce w lipcu? Przede wszystkim sporą ilością regularnych promocji z okazji mistrzostw w Rosji.

Konto w Forbet założysz na www.iForbet.pl!

Forbet nadal pozwala graczom na branie udziału w licznych zabawach oraz udostępnia darmowe transmisje meczów online! Bez względu na to czy interesuje was piłka nożna, czy może inna dyscyplina sportowa, wasze potrzeby nie zostaną w tym przypadku zaniedbane.

Bukmacher Forbet posiada w swojej ofercie solidny bonus na start oraz aplikację mobilną, która sprawdza się doskonale w momentach, gdy gracz nie może typować meczów we własnym domu. Odkąd wprowadzone zostały karty płatnicze do metod płatności, również w tej kwestii nie można mówić o większych zaniedbaniach graczy. Do ideału brakuje jeszcze obsługi Skrill.

Bukmacher Forbet. Ranking bukmacherów Lipiec 2018

Jakiego bukmachera wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się, jacy legalni bukmacherzy są dla ciebie odpowiedni, na pewno powinieneś odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań. Pomyśl, czy interesuje cię korzystanie z bonusów, czy raczej preferujesz jedynie grę za własne środki. Może się okazać, że liczne ciekawe promocje nie będą dla ciebie żadną zaletą, a zamiast tego zdecydujesz się postawić na stronę, w której oferowane są wysokie kursy albo relacje wideo z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Początkującym proponujemy, mimo wszystko, by zasugerowali się miejscami w rankingu najlepszych bukmacherów i zaczęli od najsolidniejszych marek. Tylko w ten sposób będą mogli sprawdzić, z czego korzystają najczęściej, a jaka opcja jest im kompletnie niepotrzebna. Dopiero po nabraniu pewnego doświadczenia można dojść do wniosku, co jest dla nas niezbędne. I co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Back to top button